Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Hello Simonz! Küldtem már e-mailt, de beírom ide is...:? Szóval egy Palpis képet keresek. Szemben áll, jobb kezében kard de mindkét keze a bal oldalon van és furán állnak az ujjai...A kardot átlósan tarja maga előtt. Olyan beképzelt fejet vág... Remélem tudod melyik...Előre is köszi

ui.:nagyon ütős az Anakin/Dooku kép, nagyon tetszik... :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattal hallom a dolgot. :) Remélem, a fontosabb anyagaidról volt biztonsági mentésed, és azok nem vesztek el örökre... A screenthemes meg majd meglesz valahogy, semmi gond.

 

A hétvégén és a héten lábadozó stádiumban vagyok, ezért csak egyetlen posztert tudtam összedobni:

 

anakinposter-ep3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó ez a kép :D Úgy látszik, nekem nagyon bejönnek a Windus képek, ez köszönhető annak is, hogy remekül mutat a lila a sötétebb részekkel :sick:

Ebből majd sorozat lesz? Mert ezek remek képek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Krande, Dzséjt, MissKarrde: köszi!

 

Darth Krande: Lucasról még nincs, de adtál egy remek ötletet. :angry: Csak át kell néznem hozzá a nyersanyaggyűjteményemet.

 

MissKarrde: Igen, lehet, hogy sorozat lesz belőle. Szereplők és a mumusaik. :cry: Esetleg az jelenthet akadályt, hogy elég nagy méretben készült el ez a két kép, és nem biztos, hogy mindenkiről tudok majd ugyanekkorákat csinálni.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg az jelenthet akadályt, hogy elég nagy méretben készült el ez a két kép, és nem biztos, hogy mindenkiről tudok majd ugyanekkorákat csinálni.

Háttérképnek a kisebb méret nem elég? A poszternél lehet gond a kisebb méret, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :)

Ennek a képnek van (azazhogy lesz) egy logikus folytatása, a jók tablója. Ott Anakinnek egy világosabb oldali képe lesz, szintén kék karddal, ezért lehet, hogy kipróbálom majd a mostani képet vörössel is. A kéket azért tartom mégis jobbnak, mert kiegyensúlyozza a színvilágot: kék és vörös is van a kép alján és tetején is. Meg arra is utal, hogy már nem feltétlenül vörös kardot visel az, aki gonosz. ;)

Obi1: Muszáj volt... Egyébként Grievous feje is meg lett nyesve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.