Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

SimonZ: sajnos rosszul fogalmaztam már megint :( Ody új banner felvetésére írtam, hogy a régieket is lehetne használni Grivi helyett, mert van egy pár belőle, és némelyik kevés ideig volt látható. Szinte az újdonság erejével hatnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody új banner felvetésére írtam, hogy a régieket is lehetne használni Grivi helyett, mert van egy pár belőle, és némelyik kevés ideig volt látható. Szinte az újdonság erejével hatnának.

 

Na majd cserélek akkor. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: köszi! Attól tartok, Dooku vs. Anakines nem lesz, mert nincs elég nagy képem Dookuról. Az egyik figuráról mindig egy nagy közeli kép kell ehhez a sorozathoz, és Anakinről akad ugyan, de hátulra inkább Dookut tenném, mert mindig a gonosz van a háttérben. :( De még ha változtatnék is a sémán, a grófról akkor sincs elég jó minőségű, erőteljes képem ehhez a poszterhez. :) Valószínűleg egy Anakin vs. Obi-Wanos kép lesz még, de lehet, hogy csak a jövő hétvégén.

Pedig tényleg szeretnék egy Dookusat is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin vs. Obi-Wan (ez jól harmonizál a jelenlegi banner színvilágával :D ):

 

ep3-poster21.jpg

 

Mivel sokan kérték, feltettem egy szimpla képet Anakin templomba meneteléséről is.

 

animarch-ep3.jpg

 

Most egy hétig nem leszek, addig is jó fórumozást mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: köszi! Attól tartok, Dooku vs. Anakines nem lesz, mert nincs elég nagy képem Dookuról

 

Ha megnézed a http://starwars.screenthemes.com/collections.htm#ep3

lapot és találsz a Dooku-sok között ami kell, akkor küldj PMet vagy mélt.

Megvan mind.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megnézed a http://starwars.screenthemes.com/collections.htm#ep3

lapot és találsz a Dooku-sok között ami kell, akkor küldj PMet vagy mélt.

Megvan mind.

Mindet nem lehet kérni??? Nekem nagyon kellenének.

 

Felvettelek MSNre majd ott megbeszéljük.

És ez Obi1ra is vonatkozik, de ő nem tudom mikor lép majd fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszavagyok! :P

 

Donát: Ment mail.

 

Ody: A DVD-képek sajnos kicsik... :D És azokon gyakran le van vágva egy csomó a figurából. Nekem olyan képek kellenek, amik minimum 1000*1000-szeresek, vagy ilyesmi. Minél nagyobb, annál jobb. :D A poszterekhez nem tudok kis képeket felhasználni, mert azoknak nagyítva erősen romlana a minőségük.

 

MissKarrde: köszi!

 

Obi1: Tényleg jól néz ki! Bár az, hogy "olyan, mint a filmben", az egyes filmekben bizony eltérő dolgot jelent, merthogy egy kicsit különböznek a kardeffektek az egyes epizódokban. Nekem talán az EP1-es verzió jön be a legjobban. A Klónoké nem igazán tetszik, de az EP3-as, amilyen a Te verziód is, már megint szép. :P

 

Kudarmubat: Köszi, küldtem PM-et!

 

 

Ezúton szeretnék egy körkérdést intézni hozzátok. :P Szeretném megtudni, kinek melyik képeim tetszenek a legjobban az eddigiek közül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton szeretnék egy körkérdést intézni hozzátok. :D Szeretném megtudni, kinek melyik képeim tetszenek a legjobban az eddigiek közül?

A mindegyik mennyire választható alternatíva?

Amúgy nekem a sagas pószterek tetszenek, amik közül még hiányzik az ep1-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszenek a dvd borítók háttérképei, a szereplőkről készült képek (minden részes), az új posztersorozat képei (ellenfeles képek).

Isteni jó a Padmé-fate kép (ez a neve, ha jól emlékszem annak, amelyiken a zöld ruhában van az előtérben), de az abszolút kedvenc, az a Mustafaros Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudarmubat kisegített szorult helyzetemből, így végre teljes az EP3-párbajkollekció:

 

ep3-poster20.jpg

 

ep3-p17-21-wallp.jpg

 

Dzséjt: Egy darabig valószínűleg nem lesz EP1-es poszter az általad említett sorozatból. Elképesztően kevés nagy kép van arról az epizódról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

kudarmubat! Kicsit késő a reakcióm, de nekem is nagyon kellenének a screenthemek. Ha fel tudnád rakni yousendit-re vagy msn-en elküldenéd valamikor, megköszönném!

 

ON

MSNen megbeszéltük és ment a fájl. :)

 

SimonZ: Örülök h segíthettem. És még1szer, szép munka!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.