Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Az meg a másik... Basszus, mi lehet a háttérben? Mire jöhetett rá? És vajon mennyit alapoztak már meg ezzel például Benduval? Szerintem az ep8-ról úgy jövünk majd ki, hogy nagyon sok minden új értelmet nyer az Erővel kapcsolatban. Meg merem kockáztatni, utána az ep1-re is más szemmel nézünk majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esélyes, hogy az egész Star Wars-ra más szemmel nézünk. Luke amióta az Ahch-To-n van nem igazán törte magát, hogy csináljon bármit is, szóval valószínűleg a történelem fényében nem túl vidám következtetésre juthatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=mm4aNx41kEY

 

Íme a Star Wars 8 trailer elemzése magyarul a kedvenc Star Wars videósomtól !!! Érdemes megnézni mert kitér a Luke könyveire is és egyáltalán nem az amikre gondoltok.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a Jar Jar mint leghatalmasabb Sith uralkodó teóriára gondolsz ? :D NAGYON sokan elhiszik hogy ez tényleg igaz és van jelentősége és lesz is de aki kicsit is jártas a Star Wars-ban az tudja hogy Sith kódex szerint csak egy mester és tanítvány lehet. Se több se kevesebb, szóval már itt megbukott az egész teória részemről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már Sithek nincsenek ( az utolsó Sidius volt ) így feleslegessé vállnak a Jedik is mint a béke őrei ugye, ezért szerintem Rey nem 100% Jedi lesz csupán erőhasználó fénykarddal, úgy ahogy Kylo is. Ő sem Sith hanem erőhasználó, csak neki sötét tervei vannak ami nem egyenlő a Sith fogalommal.

 

Engem még mindig nem győztetek meg hogy az Kylo sisakja....nézzétek a szemgödröt az teljesen olyan mint Vadernek. Meg Vader rongálódott sisakja egy állványon volt. Most is a széttört sisak körül fehéres darabok vannak. Én simán el tudom képzelni hogy Kylo teljesen bedühödött Vaderre és szétzúzta a sisakját. A saját sisakját miért tenné tönkre??? Az egy árulkodó jel lenne a Ren Lovagoknak és Snoke-nak is, hogy Kylo árulásra készül.

 

 

Egyértelműen látszik rajta hogy az Kylo sisakja. Meg miért az ő témája szól akkor? A szemgödör azért tűnik Vaderesnek, mert egy összezúzott sisak deformálódik. A "szemöldöknél" látszanak is a barázdák, melyek Kylo sisakján voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez izmos :) Mármint ahhoz képest, hogy teaser. TERMÉSZETESEN felkeltette az érdeklődésemet (nem mintha nagyon vekkerelni kellett volna) és TERMÉSZETESEN nagyon tetszik az egyensúly-rész is meg az űr (plusz megint: felszíni!) csata. A HANGos teasert meg köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, de fura. Buci nálam összeforrt a fiatal Luke-kal, és most "hirtelen" egy öregemberként hallani, nagyon fura. Pláne, hogy Mark Hamill hangja nagyon sokat változott az elmúlt harminc évben, míg Buci hangja még mindig ugyanolyan fiatalos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na basszus, a mai napig meg voltam róla győződve, hogy az "I only know one truth"-ot Kylo mondja a teaserben, erre most leesett Buci miatt, hogy ez Luke... :pfff:

 

Mit szóltok a háttérszövegek lefordításához? Kár, hogy nem a régi szinkronból emelték be őket, bár egy trailer kapcsán ez talán nem volt túl reális elvárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, de fura. Buci nálam összeforrt a fiatal Luke-kal, és most "hirtelen" egy öregemberként hallani, nagyon fura. Pláne, hogy Mark Hamill hangja nagyon sokat változott az elmúlt harminc évben, míg Buci hangja még mindig ugyanolyan fiatalos.

Hát igen Buci hangja csak mélyebb lett de nem igazán öregedett és hát 15 évvel fiatalabb ami a hangján meg is látszik. Ezért is ő a hangja Matt Damon-nak, Daniel Craig-nek de ehhez a leöregített Mark Hamill-hez nem annyira passzol. Nehéz helyzet az biztos. Abba még lehet bízni hogy majd a végleges szinkronban talán jobban ráöregít még a hangjára.

 

Mit szóltok a háttérszövegek lefordításához? Kár, hogy nem a régi szinkronból emelték be őket, bár egy trailer kapcsán ez talán nem volt túl reális elvárás.

A szinkronjogok miatt esélytelen volt hogy beemeljék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen Buci hangja csak mélyebb lett de nem igazán öregedett és hát 15 évvel fiatalabb ami a hangján meg is látszik. Ezért is ő a hangja Matt Damon-nak, Daniel Craig-nek de ehhez a leöregített Mark Hamill-hez nem annyira passzol. Nehéz helyzet az biztos. Abba még lehet bízni hogy majd a végleges szinkronban talán jobban ráöregít még a hangjára.

 

 

A szinkronjogok miatt esélytelen volt hogy beemeljék.

Szerintem működni fog, ha látjuk is Lukeot beszéd közben. Mert itt az utolsó képkocka az egyetlen, de az sem egy közeli.. ;)

 

Nem figyeltem a háttérhangokra... Szinkronjogok? Erre nem is gondoltam. Anno a 3 egyik trailereében Kenobi szövege korábbi szinkronból voltak. Akkor még nem volt ilyen jogi buktató?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is, ha látjuk majd Luke-ot, akkor azért könnyebb lesz megszokni Bucit. Na nem mintha olyan marha sokszor akarnám megnézni szinkronosan (az ep7-et kétszer láttam úgy, az RO-t egyszer sem).

 

Yodánál ki lehetett a hang. Bennél hallottam, hogy más adja, de mintha Yoda az "eredeti" hangján, Versényiként szólalt volna meg, pedig az nem csak azért lehetetlen, mert az ep5-ben Versényi sosem szinkronizálta Yodát, de halott is. De az én tompa fülemnek totál úgy hangzik, mintha Versényi lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem figyeltem a háttérhangokra... Szinkronjogok? Erre nem is gondoltam. Anno a 3 egyik trailereében Kenobi szövege korábbi szinkronból voltak. Akkor még nem volt ilyen jogi buktató?

Akkor nemtudom hogy pontosan hogy volt de a 1997-es kiadást az InterCom adta ki és most ugye a Fórum Hungary forgalmazza az SW filmeket. Így ezért Fórum Hungary-nak fizetni kéne azért hogy használják a 97-es szinkront és gondolom mivel ezek csak apró alig halható mondat töredékek ezért lehet hogy úgy voltak vele felesleges ezért pénzt kiadni. Ha egy olyan trailer lenne mint amit te is írsz akkor jobban megérné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodánál ki lehetett a hang. Bennél hallottam, hogy más adja, de mintha Yoda az "eredeti" hangján, Versényiként szólalt volna meg, pedig az nem csak azért lehetetlen, mert az ep5-ben Versényi sosem szinkronizálta Yodát, de halott is. De az én tompa fülemnek totál úgy hangzik, mintha Versényi lenne.

Nem tudom, szerintem ebből lehetetlen kivenni. Mondjuk Szuhay-t kizárnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na basszus, a mai napig meg voltam róla győződve, hogy az "I only know one truth"-ot Kylo mondja a teaserben, erre most leesett Buci miatt, hogy ez Luke... :pfff:

A hang pont olyan, mint Adam Driveré, szóval én még mindig nem vagyok arról meggyőződve, hogy Luke-ot halljuk :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.