Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Viszonylag bevett szokás, hogy bizonyos századfordulós, főleg neogótikus templomoknál a diszitést frissitik bizonyos időközönként, hogy a korszellemet átadják. Nálunk erre példa mondjuk a Szent Erzsébet templom a Rózsák terén, ahol ahogy boldoggá avatták Teréz anyát máris megjelent az egyik ólomüvegben az egészalakos figurája. Ennél az amerikai templomnál viszont kicsit másként update-eltek. Ez nem vicc és nem photoshop. Ez a világ hatodik legnagyobb katedrálisának egy diszitése (a templom honlapján erről bővebben ITT):

 

12282009_103425.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

ITT egy jópofa cikk. Az írója védelmébe veszi a nemrég átadott Burj Khalifát (a világ jelenlegi legmagasabb épitményét), amit ugye a nyugati épitészek eléggé kikezdtek, mondván nem gazdaságos, magamutogató, nem biztos hogy normálisan fenntartható és a többi. Az iró szerint a Burj Khalifa már csak azért is nagyon jó, mert szerinte minden Star Wars és Sci-fi rajongó várt már egy ilyen extrémen magas épületet, ami őt Coruscantra emlékezteti.

 

Burj_Dubai-Dubai3214.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem is láttam eddig.

Alig három napja linkeltem róla egy képet az Egyéb fontos 3.0-ban, méghozzá pont neked. Te Ody, te mostanában feltűnően nem veszed észre a linkjeimet. Először az Avatar honlapok, most meg ez. Kezdesz gyanús lenni. Nem olvasod a hozzászólásaim? :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig három napja linkeltem róla egy képet az Egyéb fontos 3.0-ban, méghozzá pont neked. Te Ody, te mostanában feltűnően nem veszed észre a linkjeimet. Először az Avatar honlapok, most meg ez. Kezdesz gyanús lenni. Nem olvasod a hozzászólásaim? :P:D
De olvasom, a kedvenceim közé tartoznak. Főleg az SW -sek. :P De tényleg belinkelted ugyanezt a képet? :P Mert emlékszem sivatagos fotókra, viszont erre nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De olvasom, a kedvenceim közé tartoznak. Főleg az SW -sek. :P De tényleg belinkelted ugyanezt a képet? :P Mert emlékszem sivatagos fotókra, viszont erre nem.

Nem ugyanezt, de ugyanerről a toronyról. Sőt, még idézted is azt a postom, amiben ott a link :D :

És hol szállsz meg? Esetleg a Burdzs al-Arab hotelbe? A legolcsóbb szoba 1000 $ fölött van. Vagy mehetsz a Palm Jumeirah-ra is lakni, itt már 1000 $ alatt is van szállodai szoba. Vagy, ha a hajókat szereted, ott az RMS Queen Elizabeth II, mely 2009 óta horgonyoz Dubai partjainál és funkciónál hotelként (személy szerint én itt szállnék meg :P ). És ha már ott vagy, szerintem ruccanj fel a Burdzs Kalifa (vagy ismertebb nevén Burdzs Dubaj) toronyba, csak 828 méter magas és 160 emeletes (a világ legmagasabb épülete... még pár évig...). És ha már oda mész, nem vinnél magaddal engem is? Baromira elvágyódom oda :D

Várjál még az árakkal. Majd ha Dubai csődbe megy akkor menjünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ITT egy jópofa cikk. Az írója védelmébe veszi a nemrég átadott Burj Khalifát (a világ jelenlegi legmagasabb épitményét), amit ugye a nyugati épitészek eléggé kikezdtek, mondván nem gazdaságos, magamutogató, nem biztos hogy normálisan fenntartható és a többi. Az iró szerint a Burj Khalifa már csak azért is nagyon jó, mert szerinte minden Star Wars és Sci-fi rajongó várt már egy ilyen extrémen magas épületet, ami őt Coruscantra emlékezteti.
Nekem tetszenek az ilyen érdekes modern épületek, és ne feledjük, hogy majd belőlük lesznek a jövőben a műemlékek. Annak idején a gótikus katedrálisokra is biztos mondta valaki, hogy minek ilyen magas tornyokat építeni, mert nehéz lesz kifűteni. :) Most meg mindenki ámul-bámul, ha belép egy olyanba. :D

És hogy ez az épület speciel Coruscant-i hangulatot hordoz, külön jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az arabokra értem, hanem úgy általában :) Jó rég óta felfelé építkezünk, az ég felé törekszünk az egyre magasabb épületekkel, szóval nem csoda, hogy a messzi-messzi galaxisban is hasonlóan felfelé építkeznek :D Mondjuk nekik arra van helyük, de ezt másképp is kitalálhatták volna a kitalálók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Egyik barátomnak kellett egy rajz a Star Wars: TOR trailerében látható jedi lányról. Gondoltam megmutatom nektek, tudom, hogy nem lett a legjobb, de neki ez megfelel :D

http://v-kony.deviantart.com/art/Jedi-Girl-168370744

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.