Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Ez az egyik kedvenc képem. Jól mutatja az EP3 utáni kilátástalan helyzetet, melyben a Jediknek volt részük. Biztos vagyok benne, hogy galaxis szerte voltak ilyen körözési képek a legtöbb lakott rendszerben.

 

Szerintem is voltak, bár azis lehet hogy Palpi tojt már bele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is voltak, bár azis lehet hogy Palpi tojt már bele :)

Nem hiszem. Szerintem ha Palpi el is volt foglalva az uralkodással annyit áldozott azért a költségvetésből, hogy ilyen plakátokat gyártson. Biztos jó magas lehetett a vérdíj egy Jedi fejére, a fejvadászok is aktívan keresték őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem. Szerintem ha Palpi el is volt foglalva az uralkodással annyit áldozott azért a költségvetésből, hogy ilyen plakátokat gyártson. Biztos jó magas lehetett a vérdíj egy Jedi fejére, a fejvadászok is aktívan keresték őket.

 

Kép alapján elég magasak a vérdíjak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért fura, mert az EpIII-ban csak 3 különböző módon próbálták megölni, ha jól emlékszem, azt hittem, hogy valamelyik hivatalosan megmaradt (még ha ki is vágták).

Én 2 módról tudok: az egyikben az Invasible Handen hátulról szíven szúrja Grievous, a másikban a Jedi Templom ostromakor, meditálás közben végez vele hasonló módon Vader.

Valójában a The Force Unleashedben halt meg, (a könyv kedvéért spoiler mögött, hátha valaki még csak most fogja megismerni a sztorit)

miután Felucián a Starkillerrel folytatott párbaj után egy sarlacc gyomrába vetette magát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Úgy látom, a külföldieknek is bejönnek az Ahsokás rajzaim. Ami persze baromi jól esik. :)

Regeltem a DeviantART-ra és elég pozitív visszajelzések érkeztek eddig. Kár, hogy az angol tudásom minimális... kissé hülyén is érzem magam, hogy minden komment után a "Thank You So Much" és ennek szinonimáit tudom csak felelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, a külföldieknek is bejönnek az Ahsokás rajzaim. Ami persze baromi jól esik. :)

Regeltem a DeviantART-ra és elég pozitív visszajelzések érkeztek eddig. Kár, hogy az angol tudásom minimális... kissé hülyén is érzem magam, hogy minden komment után a "Thank You So Much" és ennek szinonimáit tudom csak felelni. :D

 

Mi a neved ottan? :D De legalább tudják/majd rájönnek,hogy magyar vagy és nem annyira "fényes" az angol tudásod ;)

OFF Nekem is sz@r a helyzetem,mert van egy csaj az angol csoportomban,aki mindig minden angol szót tud,én meg csak nézek.... Szóval itt az ideje felkészülni a párbajra :D

OFF VÉGE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a neved ottan? :D De legalább tudják/majd rájönnek,hogy magyar vagy és nem annyira "fényes" az angol tudásod ;)

OFF Nekem is sz@r a helyzetem,mert van egy csaj az angol csoportomban,aki mindig minden angol szót tud,én meg csak nézek.... Szóval itt az ideje felkészülni a párbajra :D

OFF VÉGE

"razool91" néven találsz meg. :)

Még csak 3 rajzom van fent, mostanában sajnos nem nagyon volt időm vagy kedvem rajzolni, mert egy ilyen rajz elkészítése nem éppen 10-20 perces meló. :D

Elméletileg tudják rólam, hogy magyar vagyok, mivel a profilomon kiválasztottam a Hungariant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi ez a "Llama Badge", mert megmondom őszintén, fogalmam sincs? :)

Ezzel lehet kifejezni, hogy mekkora király vagy, azaz elismertség megjelenítő. Ha valaki ad egy lámát, akkor elismeri, hogy te mennyire jó alkotó vagy. Persze erre ott vannak a watchok meg a favok is, de ha elég sok lámád van, akkor más lámád lesz a jobb felső sarokban és ha valaki megnézi a profilodat és olyan lámát lát ott, ami nagyon sok lámából jött össze, akkor tudja, hogy te nagyon jó vagy :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :)

Nocsak, te is nézted a PB-t? :D

Minden részt, többször is. Furcsa módon nekem a legkevésbé kedvelt évad, a harmadik volt az egyik kedvencem, talán a spanyol hangulat miatt. Kár, hogy a magyar szinkronban a spanyol beszédek nagy részét lefordították teljesen feleslegesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Elkészültem az első idei rajzommal. Bár nem sikerült megragadnom az eredeti kép cukiságát, egy rajznak elmegy. :)

Szerintem tökéletesen sikerült megragadnod. Esküszöm, ha színes lenne, nem tudnám megkülönböztetni egy screenshottól, de ezt már deviant-on is írtam. :D Még egyszer grat :clap: :clap: :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.