Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen, mindenkinek! Örülök, ha tetszik. :)

 

Szerintem tökéletesen sikerült megragadnod. Esküszöm, ha színes lenne, nem tudnám megkülönböztetni egy screenshottól, de ezt már deviant-on is írtam. :D Még egyszer grat :clap: :clap: :clap: :clap:

Ez hízelgő, köszi még egyszer. :) Egyébként gondoltam már rá, hogy színesben is megpróbálkozom hasonló jellegű rajzokkal, de az még nekem is elég nagy falat lenne, nem az én asztalom, így halogatom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epIV-et feldarabolték egyenként 15 másodperces jelenetekre, ahol a vállalkozókedvüek azt a maguk módján leutánozzák. Legyen az legóval, bábukkal, állatokkal,rajzfilmként satöbbi. Azt ők elküldik majd ha minden jelenet megérkezett, az egészet egybevágják és egyben megnézhető az egész film egy igen alternatív köntösben. Érdemes belenézni egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Újabb rajzom. Remélem a témaválasztás ezúttal sem meglepő. De szóljatok, ha már elegetek van belőle. :P

Egyébként talán az eddigi legnehezebb rajzom, több, mint 8 órát melóztam vele. Sajnos a mobillal készült képről ez nem biztos, hogy annyira átjön...

 

Lovely_Ahsoka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb rajzom. Remélem a témaválasztás ezúttal sem meglepő. De szóljatok, ha már elegetek van belőle. :P

A kedvencedből sosem elég. :D Bár azért egyszer megnézném pl. milyen Anakint tudsz rajzolni. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült is befejeznem az újabb rajzom. Kíváncsi voltam, mit tudok kihozni a dologból, ha színeket is használok, így jött létre ez a rajz. Sajnos szokás szerint gáz a képminőség (kéne már egy szkenner) és azt is hozzátenném, hogy ez a rajz kimondottan kísérletezésnek indult, hogy kipróbáljam, a színessel való munka mennyivel nehezebb a sima grafitnál... megsúgom, sokkal. :P

De remélem, azért vállalható lett. :)

F_nyk_p-0009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rajongói filmek egyike, 1980-ból. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8VaQUWvAfTM

 

 

Jó lenne megtalálni az első magyart is. Emlékszem a tv-ben anno nagy sikere volt. Az is valamikor a nyolcvanas évek elején készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett, de nem válaszoltál az alábbi kérdésemre. :) Várható más TCW -s karakter is? Marha jó lenne!

Várni várható, de még nem tudom ki és mikor. :) Egyébként mondtam, hogy szóljatok, ha már ennyire unalmas a téma. :P

Az a helyzet, hogy rajta kívül nem sok karakter ihlet meg annyira, hogy le is rajzoljam. :hehe:

 

Nagyon jó lett ez is Sky :D:clap:

 

Már megakartalak kérni, csak mindig kiment a fejemből: tudnál készíteni egy rajzot arról a képről, amiből az avatáromat kivágtam? :)

Köszi. :D

 

Szerintem menne, már gondoltam is rá, mert tetszetős kép, de az elmosódott rácsok eléggé belerondítanak a képbe. Nincs esetleg olyan verzió, ahol tisztán kivehető a lány? Így is megpróbálhatom, de nem tudom, mi sül ki belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :D

 

Szerintem menne, már gondoltam is rá, mert tetszetős kép, de az elmosódott rácsok eléggé belerondítanak a képbe. Nincs esetleg olyan verzió, ahol tisztán kivehető a lány? Így is megpróbálhatom, de nem tudom, mi sül ki belőle. :)

Van ez a másik, ezt is betettem Ahsoka topikjába is

 

 

 

my_hero__1_by_werebazs-d4pt3e1.png

 

 

 

Csak a másikon szerintem sokkal mulatságosan az a "Háh micsoda kiszolgálás" típusú arckifejezése :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várni várható, de még nem tudom ki és mikor. :) Egyébként mondtam, hogy szóljatok, ha már ennyire unalmas a téma. :P

Az a helyzet, hogy rajta kívül nem sok karakter ihlet meg annyira, hogy le is rajzoljam. :hehe:

Én azért bízom benne, hogy lesz még olyan karakter aki megihlet egy rajz erejéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül kell elpártolnod Ahsokától, elég hogy ha rajta kívül más is szerepel a képen. Például mondjuk Chuchi vagy Barriss. Tudom, hogy velük már Dunát lehetne rekeszteni a deviantART-on, de egy próbát megér, nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül kell elpártolnod Ahsokától, elég hogy ha rajta kívül más is szerepel a képen. Például mondjuk Chuchi vagy Barriss. Tudom, hogy velük már Dunát lehetne rekeszteni a deviantART-on, de egy próbát megér, nem? :)

Nem is terveztem elpártolni tőle, de szerintem ha akarnék se tudnék, mert remek rajzalany. :) Az persze más kérdés, hogy a "közönség" egy idő után beleunhat ebbe (bár a deviantART-on még nem érkezett panasz :P ), de amint írtam, lesz más is. Jelenleg Rex van tervbe véve, aztán megpróbálok Werebazs profiljáról is összehozni valamit (bár a rácsok még mindig nehezítik a dolgot), de kinéztem már egy újabb Ahsokás képet is. Egyelőre csak önálló személyekre gondoltam, később persze lehet akár egy Ahsoka - Barriss páros is, mert csípem a duót. Akkora fan mondjuk nem vagyok, mint a "Barrissoka" rajongók, de egy rajzot szívesen összehoznék. Persze ehhez idő kell, főleg ha normálisabb munkát szeretnék kiadni a kezeim közül, ami nálam 6, durvább esetekben 8 óra. Terveim pedig vannak bőven, az idő+kedv páros viszont nem enged túl gyors tempóban haladni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rexre kíváncsi vagyok. Én is szoktam néha firkálgatni, de jó lenne, ha tudnék olyan profi módon rajzolni mint Te. Ráadásul ha jól látom, ez csupán grafit és radír. Tehetség kell hozzá, hogy ilyen szegényes eszköztárral ilyen pro rajzot összehozz. És ezt ne vedd "nyalizásnak" vagy hasonlónak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.