Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Habár elfogadom, hogy a TRoS-ban elég kis szerepet játszott Anakin, ezekben a videókban azért mégis van valami k*rva kielégítő. :D Főleg a másodikban. :rock:

 

 

 

1:17-nél annyira badass. :D Imádom.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2 perccel korábban, LordGravon írta:

Nekem is feltűnt, hogy Tano hölgy az 5. és 7. évad között láthatóan volt párszor a coruscanti konditerembe. :D

Ezzel kapcsolatban készített is egy alkotást a fórumon már régebben említett Raikoh. :D

 

weightlifting_by_raikohillust_de3oylx-fu

 

Mindig is úgy tartottam, hogy nagyon tehetséges a fickó. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 09. 01. - 12:56, LordGravon írta:

Habár elfogadom, hogy a TRoS-ban elég kis szerepet játszott Anakin, ezekben a videókban azért mégis van valami k*rva kielégítő. :D Főleg a másodikban.

Hú, hát érdekességnek vagy gondolatébresztőnek jópofa, de amúgy eléggé "bizarr" valami, és akkor próbáltam finom lenni. :D 

 

Az elsőnél az a helyzet, hogy minden tekintetben rosszabb egy Anakint ott látni Han helyett, utóbbival tökéletesen fel van építve az egész, ráadásul merőben más alapokkal (Han ugye nem Erőszellem, hanem a Benben létező lenyomata). Anakin ráadásul egyetlen egyszer sem kerül szóba pozitív színezettel a ST-ban, pláne pont Kylo tekint rá abszolút a gonoszság és sötétség helytartójaként, nagyon gáz lett volna, ha aztán hirtelen megjelenik neki Erőszellemként a jó oldalról. 

Azt persze baromira savallom, hogy ezzel a Kylo-Vader/Ben-Anakin kapoccsal a végén nem kezdtek semmit. Egyrészt mert eleve jóval nagyobb lehetőség lett volna benne. Másrészt pedig azért, mert így Anakin totálisan negatív figuraként van ábrázolva a ST-ban, semmi nincs, ami árnyalná ezt. Ezt pedig óriási hibának és hiányosságnak látom, ha a Saga ívét nézzük, elvégre a 6-ban az volt a legkatartikusabb pillanat, ahogyan megtér, ezt a momentumot és az ő karakterének ívét pedig durván megtöri az, ahogyan a ST-ban emlegetik.

 

A másodiknál az a helyzet, hogy abban a jelenetben még akár ülhetett is volna a hirtelen feltűnése a jók között, az úgy önmagában nem lógott volna úgy ki. A probléma azzal van, hogy Anakin az ég egy adta világon semmit nem tett hozzá Rey karakteréhez, 0 kapcsolódási pont van köztük. Ha már vizuálisan is meg akartak volna ott jeleníteni bárkit, akkor Leia és Luke mindenképp előkelőbb helyen kellett volna legyen. Viszont az meg elég snassz, hogy a Saga talán legjelentősebb szereplője, leginkább centrumban lévő figurája ott háttérbe van szorítva gyermekei mögött. De elébük meg az előzőn kívül már csak azért sem kerülhet, mert ebben a trilógiában meg alig volt szerepe. Ahhoz, hogy ott Anakin működhessen, ahhoz több szerephez kellett volna juttatni a 7-8-9-ben, ezen belül is komoly pozitív szerephez.

 

Ha már szellemek, engem két dolog sokkal jobban idegesít (de jobb inkább, ha azt mondom, hogy csalódott vagyok) a ST-ban. Az egyik, hogy a film végén Rey-nek Leia és Luke mellett nincs ott Ben. A másik pedig az, hogy Luke-nak sose jelenik meg Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt túl sok volt az idő szal a tegnapi rész margójára készítettem egy fan képet. :) Rem tetszeni fog. :)

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 26. - 21:53, pb69 írta:

Hú, hát érdekességnek vagy gondolatébresztőnek jópofa, de amúgy eléggé "bizarr" valami, és akkor próbáltam finom lenni. :D 

Igen, most így visszanézve nem olyan nagy szám, csak a pillanat hevében írtam azt, amit, mert nagyon katartikus volt látni.

 

2020. 10. 26. - 21:53, pb69 írta:

Az elsőnél az a helyzet, hogy minden tekintetben rosszabb egy Anakint ott látni Han helyett, utóbbival tökéletesen fel van építve az egész, ráadásul merőben más alapokkal (Han ugye nem Erőszellem, hanem a Benben létező lenyomata).

Szerintem itt csak az a lényeg, hogy Anakin megjelenik Bennek. Sokan poénkodtak azzal anno, hogy milyen lenne, ha Anakin szelleme feltűnne és felpofozná Kylót a hülyesége miatt. :D

 

De abszolút jobb az eredeti felállás, igen. :)

 

2020. 10. 26. - 21:53, pb69 írta:

Anakin ráadásul egyetlen egyszer sem kerül szóba pozitív színezettel a ST-ban, pláne pont Kylo tekint rá abszolút a gonoszság és sötétség helytartójaként, nagyon gáz lett volna, ha aztán hirtelen megjelenik neki Erőszellemként a jó oldalról. 

Azt persze baromira savallom, hogy ezzel a Kylo-Vader/Ben-Anakin kapoccsal a végén nem kezdtek semmit. Egyrészt mert eleve jóval nagyobb lehetőség lett volna benne. Másrészt pedig azért, mert így Anakin totálisan negatív figuraként van ábrázolva a ST-ban, semmi nincs, ami árnyalná ezt. Ezt pedig óriási hibának és hiányosságnak látom, ha a Saga ívét nézzük, elvégre a 6-ban az volt a legkatartikusabb pillanat, ahogyan megtér, ezt a momentumot és az ő karakterének ívét pedig durván megtöri az, ahogyan a ST-ban emlegetik.

Rey a TLJ-ben megemlíti Vader megtérését és azt, hogy előtte vívódott magával, meg később a TRoS-ban hallja Anakin hangját, amint ösztönzi, hogy a példáját követve hozza el újra az egyensúlyt az Erőben, szóval azért nincs teljesen negatívan feltüntetve.

 

Én személy szerint inkább úgy fogalmaznék, hogy az ST-ben csak Vaderről van szó és nem Anakinról. Még Luke is csak a sith nevén emlegeti az apját.

 

Az érthető, még ha szomorú is, hogy, mint az a Bloodlines c. könyvből is kiderül, a galaxis nagy része csak szörnyetegként emlékszik Anakinra, mert ha jól tudom, nem nagyon közismert a megtérése. Igazán csak a fia szemében váltotta meg magát és Leiának is időbe telt, mire elkezdte picit árnyaltabban látni a dolgokat.

 

Ez csak az én spekulációm, de szerintem ebben az egészben az is szerepet játszhat, hogy JJ Abrams nincs túlzottan oda a PT-ért és a valószínűleg nem szívesen vett tudomást a filmjeiben Hayden Christensen alakításáról sem, mint Anakin. OT fanboy révén biztosan örömmel helyezte a hangsúlyt inkább Vaderre.

 

2020. 10. 26. - 21:53, pb69 írta:

A probléma azzal van, hogy Anakin az ég egy adta világon semmit nem tett hozzá Rey karakteréhez, 0 kapcsolódási pont van köztük.

Hát annyi kapocs van köztük, mint amit fentebb megemlítettem.

 

Ja, meg az, hogy a lány nagyapja felelős Anakin életének a megkeserítéséért. :D

 

2020. 10. 26. - 21:53, pb69 írta:

Ha már szellemek, engem két dolog sokkal jobban idegesít (de jobb inkább, ha azt mondom, hogy csalódott vagyok) a ST-ban. Az egyik, hogy a film végén Rey-nek Leia és Luke mellett nincs ott Ben. A másik pedig az, hogy Luke-nak sose jelenik meg Anakin.

Az előbbivel egyetértek, az utóbbit talán jobb is, hogy nem kaptuk meg, mert elég furcsán nézett volna ki, ahogy az öreg Luke beszél az apja fiatal külsejű szellemével. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.