Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 5 hónappal később...

Most lettem kész a poszteremmel és a háttérképpel. Kéretik keményen bírálni, ez az első ilyen méretű alkotásom

 

Plakátom (lehet használni szélesvásznú monitorra háttérképnek):

TCW_1280_i.jpg

 

Háttérképek:

TCW_1280_1024_i.jpg

 

800x600

1024x768

1280x1024

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megengeded, lenne néhány javaslatom. :)

A helyedben én megpróbálnám közelebb tenni egymáshoz a figurákat. Egy csoportba, hogy legyen köztük valami interakció, mert úgy izgalmasabb az összhatás, mint így, hogy ennyire elkülönülnek egymástól és a háttértől is. (Obit még akár tükrözni is lehetne, és simán mehetne Ashoka mögé Anakinnel együtt.) Így ugyanis inkább tablószerű a hatás, nem plakátszerű. A hajók is lehetnének előbbre hozva, hogy a csillagok ne látszódjanak előttük, mert így olyan, mintha hópelyhek lennének. A Venator tükrözve jobban mutatna, mert kifelé nézne a kép középsíkjából, tehát egységesebb lenne a végeredmény (ugyanez igaz Ventressre is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az elhelyezés a legnehezebb számomra. Soha sem tudom, hova rakja a PS-amikor behúzom. :)

Mert berak egy kis téglalapot, de hogy az mit jelöl, fogalmam sincs.

 

Sajnos utólag már nem tudom ezeket a módosításokat elvégezni, mert nem tudom hogyan lehetne arrébb tenni őket. Max az űrhajókat tudom előrébb hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tudom, de nagyon mozog a kezem :) és mindig mellé megy. Én már annak is örülök, hogy ennyire ki tudom vágni.

Amúgy semmi baj, én is tudatában vagyok a hibáimnak.

A sivárság azért van, mert nem szeretem a zsúfolt képeket. Először Assaj, Klónok és Dooku nélküli volt a kép, majd kiegészítettem, hogy ne csak a világos oldal legyen rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Egy kis (majdnem) önreklám:

 

A Jedi Rend Lara áldozatos munkája révén üzembe helyezett egy Star Wars Fanfiction részleget. Itt bárki közzé teheti bármilyen Star Wars témájú írását. Gyertek, és használjátok egészséggel minél többen! :D

 

fanfiction_banner.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.