Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Köszi misi :)

Holnap majd kudarra szavazz ;)

Ez mekkora hülyeség, hogy naponta lehet szavazni.... ez szerintem nem ad reális képet attól független sem, hogy én is kétszer szavaztam. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mekkora hülyeség, hogy naponta lehet szavazni.... ez szerintem nem ad reális képet attól független sem, hogy én is kétszer szavaztam. :D

OFF: Még így is jobb, mint amikor anno IP címet nézett egy szavazás és csak annyit kellett tenni az új szavazathoz, hogy lecsatlakozni és újra felcsatlakozni a netszolgáltatóhoz. Ami kb. 5 másodperc volt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is azt mondom, hogy ez a verseny ilyen formában nem ad reális végeredményt. Csak egyszer szabadna szavazni mindenkinek, és nem naponta. Elég pár embert ráállítani a dologra és megvan az első hely. Az így megszerzett "dicsőség" vajon mennyit ér?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az így megszerzett "dicsőség" vajon mennyit ér?

Nem sokat, én mondom neked, de hát ez van, valamit valamiért ;)

 

Másrészt pedig ez nem csak rólunk, művészekről szól, hanem az oldalról is. Mind a Jedirendet, mind az Order 66-ot népszerűsíti ez a verseny, mert a versenyzők ide meg oda kirakják, hogy szavazzanak rájuk, közben meg ingyen reklám ez a két oldalnak.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravo Sky! Tiéd lett a nyertes kép a Jedi Rend pályázatán! :clap: :clap:

Köszi szépen, és azoknak is, akik szavaztak. :)

 

Egyébként fogalmam sincs, ez hogy jött össze, mert szinte végig a 2. helyen végző rajz vezetett (valószínűleg sok ismerőse volt a srácnak), aztán egyik napról a másikra, 130-ról 350-re ugrott a szavazatok száma, pedig nem nagyon reklámoztam a dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, és azoknak is, akik szavaztak. :)

 

Egyébként fogalmam sincs, ez hogy jött össze, mert szinte végig a 2. helyen végző rajz vezetett (valószínűleg sok ismerőse volt a srácnak), aztán egyik napról a másikra, 130-ról 350-re ugrott a szavazatok száma, pedig nem nagyon reklámoztam a dolgot. :D

Állítólag reklamáltak is emiatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.