Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 5 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

 

Lehet, hogy volt már, nem néztem utána, én most láttam először. Talán nem ez a legjobb Star Wars fan videó, de nekem baromira tetszett, és az is, hogy alatta a kommenteknél is csupa-csupa hozzánk hasonlóak szólalnak meg. Egyet oda is kanyarítottam a végére.

"Some people hate prequels, some sequels, some study entire expanded universe, some just watched movies once or twice... We all argue over this and that... But in the end there are tributes like this that reminds us we are all fans of one of the best stories in the world that started 40+ years ago and still reaches to and captivates a new generation of fans." - by hydrafoy, Youtube hozzászólás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idézett szöveget Te írtad? Mert az két évvel ezelőtti. Ebben az esetben a s*ggedre verek, hogy erről a videóról nem szóltál eddig! :45: Nagyon szuper lett, bár néhol kaotikus a vágás, de nem érdekes. Igazi gyöngyszem! 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az idézett szöveget Te írtad? Mert az két évvel ezelőtti. Ebben az esetben a s*ggedre verek, hogy erről a videóról nem szóltál eddig! :45: Nagyon szuper lett, bár néhol kaotikus a vágás, de nem érdekes. Igazi gyöngyszem! 

Nem, ez szerintem egy idézet valaki mástól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az idézett szöveget Te írtad?

Azzal kezdtem a posztot, hogy "én most láttam először". Macerás két évvel korábban írni egy olyan videóhoz, amit ma láttam először. :P Aztán az idézet végén is az szerepel, hogy "by hydrafoy, Youtube hozzászólás". Szóval nem, nem én írtam. Sok mindenhez értek, de az időutazás nem az erősségem. Remélem pár évvel ezelőtt majd az lesz, ám sajnos a közeljövőben még nem remekeltem benne. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.