Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát én meg nagyon várom. Volt idő (90-es évek eleje), amikor Indy nálam nagyobb lelkesedést váltott ki, mint a SW. A cím nekem is tetszik, meg az az ufo-s sztori is jó lehet, Spielberg legalábbis otthon van benne. Gyerekkorom utolsó darabkája az Indy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk, mint a Csillagkapuban? Alien vs Predatorban (bár a kettő elmélete egy és ugyan az).

Az oké de azért remélem hogy Indy nem a hamis UFO-isteneket akarja majd leleplezni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké de azért remélem hogy Indy nem a hamis UFO-isteneket akarja majd leleplezni.

HA ufós lesz tuti igazi ufók is lesznek. Eddig mindig fényderült arra amit Indy éppen keresett.

Frigyláda szellemei, Shankara kövek, és a párszázéves utolsó kereszteslovag mind eléggé természetfelettiek. Szóval az Ufónak is "igazinak" kell lennie, nem holmi csalásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval az Ufónak is "igazinak" kell lennie, nem holmi csalásnak.

Nem az ufóra értettem hogy hamis hanem az istenekre akiket ők mímelnének, csak éppen földönkívüli helyett ufót írtam mert a földönkívülieket UFO-emberkéknek is szoktam hívni.

Én csak arra akartam kilyukadni hogy istent játszó földönkívüliekhez már nemigen lenne kedvem.

A Csillagkapuban randa férgek, az AvP-ben meg Predik a hamis istenek. Az új Indyben meg kis szürke emberkék lennének azok?

 

Persze a film szólhat azért másról is nemcsak erről csak éppen megmozgatta egy kicsit a fantáziámat.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hinném, hogy túlságosan rágyurnának az UFO-s vonalra... ha jól emlékszem arról volt szó, hogy a bevezető TALÁN a 51-es körzetben játszodik... namost a harmadik rész bevezetője például Indy gyerekkorával foglalkozott, de aztán nem az volt a lényeg, ahogy a második rész Hongkongja vagy az első rész kincsrablása is inkább amolyan bemelegitő volt... ha lesz is 51-es körzet akkoris inkább, mint támaszpont fog szerepelni imho... akár az is lehet, hogy ezaz a hely, amit az első rész végén láttunk (ahol a titkos dolgokat örzik, mint például a Frigyládát).

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hinném, hogy túlságosan rágyurnának az UFO-s vonalra... ha jól emlékszem arról volt szó, hogy a bevezető TALÁN a 51-es körzetben játszodik

Az lenne a legjobb mert az istenvárossal meg az ufókkal csak megkavarják a jónépet.

A végén az 51-es körzetet nevezem meg a munkacímben szereplő istenek városának.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ideje volt már.

Jó kis oldala van Jones-nak, hasonló felépítése van mint a Sw.com-nak.

Annyira hasonló, hogy az sw.comos regisztráció érvényes az indy.comra.

 

Mindenesetre áttekinthetőbb, mint az sw.com, persze azért is, mert indy annyira nem tág univerzum, mint az sw.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább csak az, hogy ennyi év után ismét itt van, és a kortól eltekintve olyan, mint régen :D

Nekem is bejön a kép, már várom ezt a filmet. Nem kicsit :P

Hmmmm... meg kéne nézni a többit is, évek óta nem láttam egyet sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ebben olyan nagy???? :P

Simán hozza a korábbi karakterét. Olyan nagy változás nincs benne :D

Pont ez a nagyon nagy benne, hogy Ford még ilyen idősen sem tűnik kevésbé menőnek Indy cuccban, mint utoljára 18 éve.

Teljesen adja a régi Indy-k feelingjét!

Hamiskás mosoly, még viseltesebb ábrázat, mint a kereszteslovagban, hát igen a kilóméterek látszanak!

Innentől kezdve nekem semmi félelmem nincs a filmmel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyobb felbontásban:

http://www.collectinghq.com/im/0009929.jpg

 

De eddig nem is azért aggódtunk hogy Ford hogyan lesz képes egy széken megülni, hanem hogy miként tudja elvégezni a mutatványait.Persze erre ott a CGI és a kaszkadőrök, de mégis vele lenne az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.