Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

Igen, mert a kutyát nem fogja érdekelni a többi,  az újonnan kitalált detto, az átlag nézőnek fogalma sincs, hogy létezik más is a 2 nagyon kívül, biztos van azoknak is egy valamekkora rajongotabora , de az édeskevés lenne a boldogsághoz, esetleg egy trilogiat fel lehetne húzni rájuk , de ennyi.

Teljes nézet  

Ezért nincs manapság szinte semmi kreativitás az alkotókban, nagyrészt csak franchise-ok folytatásai meg adaptációk vannak, eredeti ötlet alig. Meg se adják a nézőknek az esélyt, hogy megszeressenek valami újat, mondván úgyse működne. Érdekes módon egy Mass Effect-hez nem kellett semmi alapmű, meg tudtak teremteni egy teljesen új univerzumot és sikeres lett. Vagy az íróknak nem kell képregényeket meg egyéb alkotásokat feldolgozni, mert tudnak sikeres világokat építeni. De anno pl. egy Lucas-nak se kellett már létező művet feldolgozni, csak inspirációt meríteni. Csak a filmesek lustultak így el, meg megy a biztonsági játék, ami szerintem nagyon rossz irány. És lehet mondani, hogy a szuperhősvilág más, de szerintem meg nem az, itt is lehetne újat alkotni, olyat, ami ha jól sikerül, akkor a nézők is zabálják. Csak ahhoz dolgozni is kéne.

  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

Az X-meg gyakorlatilag szóló film volna csak 4 központi karakter van 1 helyett , a többi csak asszisztál és az eljövendő múlt napjával ők  is bdledobtak mindenkit mint egy bosszuallokban

Teljes nézet  

Ezt nem is igazán értem, én egyáltalán nem így látom az "X-univerzmot".

  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

A Nolan féle világba elég nehéz lett volna beletuszkolni az emberfeletti hosoket.

Teljes nézet  

Meg lehetett volna azt oldani, csak ésszel és ügyesen. De ha nem akarták volna, akkor maradhattak volna annál a koncepciónál, hogy földöz ragadtabb hősökkel dolgoznak, illetve az eredetieket úgy szabják át, hogy illeszkedjenek ebbe a koncepcióba. Azért Nolannél se csak Batman szerepelt, hanem egy csomó másik képregényes karakter, és be tudta őket tenni a világába, nagyon is jól működött az egész.

  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

Tehát akkor ha változtatnak az nem gáz

Teljes nézet  
  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

itt meg mégse  lenne jó? kicsit ellentmondásos 

Teljes nézet  

Csak pont ezt a részt hagytad ki, ami miatt nem ellentmondásos. :D Ahogyan írtam is, az univerzumépítéshez vajmi kevés köze van egy karakter rasszának. Lehet változtatni, ha annak értelme van és szolgálja a jobb minőséget vagy a koncepciót. Csak úgy öncélúan változtatni, vagy mondjuk azért, hogy több ilyen vagy olyan "elnyomott réteg" kerüljön bele, na az már tényleg kockázatos és veszélyes.

  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

Egyébként Hugh Jackmant is támadtak anno csak akkor még más világ volt nem volt akkora ereje egy negatív vélemény hullamnak mint most.

Teljes nézet  

Mindenkit támadnak, nem ez a lényeg. Hanem, hogy pikk-pakk megszerették, nemhogy nem bukott meg miatta az X-Men, de a mai napig a legnépszerűbb karakter, Jackmant pedig nagy általánosságban imádják a szerepben.

  2019. 07. 07. - 22:00, Darth Cupsy írta:

Mert univerzumot csak úgy lehet építeni ha kimesz az űrbe? Vagy ha kimesz az űrbe az már egyből univerzum építés?

Teljes nézet  

Nem. De ha egy olyan univerzumot akarsz felépíteni, aminek a döntő többsége az "űrben" van, mert nemcsak a Földből áll a világod, akkor elég gáz, ha 7 film után még mindig ott tartasz, hogy 99%-ban csak a Földön vagy. Ez olyan, mintha pl. a GoT-ban még 3 évad után is csak Deresben jártunk volna. Vagy a SW-ban az egész OT csak a Tatooine-on meg a Halálcsillagon játszódik. Jó filmek ettől még lehetnének, de az univerzumépítéssel sehol nem jártak volna.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 08. - 5:35, pb69 írta:

Ezt nem is igazán értem, én egyáltalán nem így látom az "X-univerzmot".

Teljes nézet  

Nem is 4 inkább 3, M agneto, Xavier,  Logar, a többi csak asziszt,  Mistique és Jean emelkedik még melléjük egy-egy részben.

 

  2019. 07. 08. - 5:35, pb69 írta:

De ha egy olyan univerzumot akarsz felépíteni, aminek a döntő többsége az "űrben" van, mert nemcsak a Földből áll a világod, akkor elég gáz, ha 7 film után még mindig ott tartasz, hogy 99%-ban csak a Földön vagy.

Teljes nézet  

Az MCU filmek nagyrésze is a Földön van, mégis működik. 

Hozzászólás ideje:

Batman: A halál arcai

Tony S. Daniel nevével már találkoztam a Spawn lapjain. Ott nagyon tetszettek a rajzai. Az új 52 Detective Comics sorozatát is ő kezdte rajzolni. Csakhogy itt még az írói munkát is ő végezte. Méghozzá kitűnő munkát végzett. A sztorik lenyűgözőek, a rajzok pedig élettel telik, részletesek, energikusak. A Detective Comics 1-7. számait tartalmazó gyűjteményben egy sötét és kemény Batmant tár az olvasók elé. A történetek valamennyivel földhöz ragadtabbak. Horrorisztikus vonások is megjelennek ezekben a füzetekben.

Az 1-4. szám képez kb. egy történetet.

  Spoileres tartalom megtekintése

  Spoileres tartalom megtekintése

Az 5-7. számok újabb történetszálat mutatnak be. Kár, hogy az 5. szám nem teljes. Tudomások szerint az eredeti 5. füzetben volt még egy kiegészítő sztori is, de abban Batman nem szerepelt. Ennek ellenére sajnálom, hogy nem került be.

  Spoileres tartalom megtekintése

Mindkét történetszállal nagyon elégedett voltam, Szóval Tony S. Daniel meggyőzött. Izgalmas, fordulatos, hátborzongató Batman képregény született. Ötös.

 

Hozzászólás ideje:

Batman 32. szám

Folytatódik a Halál a családra. A Batgirl 16. számában a Szép kis baleset – Szertartás című történetet olvashatjuk. Folytatódik a Joker által elszabadított őrület. Barbara Gordon az összeomlás szélén jár a halál bohócának kegyetlensége miatt.

  Spoileres tartalom megtekintése

Istentisztelet.

  Spoileres tartalom megtekintése

Batman és Robin 16. szám Az óriás árnyéka.

  Spoileres tartalom megtekintése

Ezek a mellékszálak csak jobban elmélyítették a Halál a családra drámaiságát és jól előkészítik a talajt a fináléra. Ötös.

 

Batman 33. szám

Két rövid kiegészítő sztorival indít a füzet.

Piros lámba, zöld lámpa.

  Spoileres tartalom megtekintése

Ítélet

  Spoileres tartalom megtekintése

A Batman 17. számában a Csattanó című történetben Scott Snyder lezárja ezt a hátborzongató és nagyszerű történetet. Már az előző részekben is látszott: Joker betegebb, mint valaha. Erre a finálé csak még jobban ráerősít. Hihetetlenül erős pszicho thrillert és drámát kapunk. A feszültség tapintható. Az érzelmek erősek és sokkolók.

  Spoileres tartalom megtekintése

Rendkívüli módon élveztem a finálét. Az egyik legjobb Batman sztori lett, amit eddig olvastam. A mellékszálam csak még többet dobtak rajta. Jó lenne ezt egyszer filmben is látni. Ötös.

Hozzászólás ideje:

Shazam: egy újabb moslék a DCEU boszorkánykonyhájáról. Megint sikerült egy szintalatti gagyit letenni az asztalra, szörnyen erőltetett humorral. Azért "jó", hogy a DC elkezdte nyomni ezt a vicceskedő vonalat, mert így még könnyebben össze lehet hasonlítani a MCU-val, és még szembetűnőbb mennyivel rosszabb ez az egész univerzum és az izzadságszagú vergődéseik.

Kapunk megint egy ötlettelen sablonszuperhőst, aki igazából egy gyerek-Superman, az ő béta verziója. A film felében nézhetjük a szánalmas bohóckodásait, mint a képességeivel bánni nem tudó, azokat nem ismerő csetlőbotló szerencsétlen. Ez kb. a szuperhősös paródiafilmek színvonalán mozog, ebből is a rosszabb fajtából. Aztán a másik felében persze hirtelen tényleg ő a nagy hős, aki lenyom minden gonoszt és megment minden jót. A színésznek pedig lehet ez volt megírva, de ez a ripacskodás bántó volt a szemnek és a fülnek.

 

Történet valójában nem volt, pontosabban szuperhősös szempontból nézve. Komolyan mondom, arra jók ezek a DCEU filmek, hogy felértékelődnek mellette a MCU gonoszai. Rengetegen pattognak azon, hogy a rivális háza táján milyen ötlettelen és motiválatlan főgonoszok szaladgálnak, de a DC mindig el tudja érni, hogy visszasírjam még a leggyengébb negatív karaktereket is, bármilyen univerzumról legyen is szó.

Ez a bibliai körítés a fő bűnükkel meg imádsággal is úgy hiányzott, mint egy telefosott zseb. Mennyire sikerült megint klisés és már kismilliószor megrágott és visszaöklendezett motívumokkal operálni? Ráadásul a film a saját szabályait és logikáját köpi szembe nem egyszer.

Szóval a tényleges sztori Billy emberi sorsából rajzolódik ki, már amennyire kirajzolódhat a maga elnagyolt módján. Ezzel is csak az a baj, hogy már unalomig ismételt sablonokat pufogtat, a tálalás pedig szörnyen szájbarágós és gejl. Ez az egész alkotásra általánosan jellemző, hogy tolakodóan negédes és giccses. Erre a multikulti családra is nagy szükség volt, minden rassz képviselte magát egy házon belül, sőt még egy mozgássérültet is sikerült belepasszírozni a sztoriba. Hiányoltam egy meleg szereplőt, így csak Shazam cuki gesztusai és mozdulatai képviselték a melegfrontot a filmben.

 

A látványvilág a jelmezektől kezdve, a szörnyeken át a semmitmondó helyszínekig gagyi volt. A cselekmény unalmas és kiszámítható, a humorvilág többnyire gyerekes. Volt pár jobban sikerült poén, a többi esetben kínosan feszengtem a székben. Kamukonfliktusok kamufeloldásai, mesterkélt történetvezetés. Egy gyerekmese komolyabb ennél minden téren, illetve azokból is hasonló tanulságokat lehet leszűrni. Nem vártam sokat ettől a filmtől, de azt is hiába.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 14. - 12:05, pb69 írta:

Kapunk megint egy ötlettelen sablonszuperhőst, aki igazából egy gyerek-Superman

Teljes nézet  

Hát igen a DC ismertebb/népszerűbb hősei eléggé egy kaptafára lettek teremtve: szupererő, szupergyorsaság, repülés.

  2019. 07. 14. - 12:05, pb69 írta:

Ez a bibliai körítés a fő bűnükkel meg imádsággal is úgy hiányzott, mint egy telefosott zseb.

Teljes nézet  

 

  2019. 07. 14. - 12:05, pb69 írta:

Erre a multikulti családra is nagy szükség volt,

Teljes nézet  

Ezeket mind-mind a képregényekből hozták. 2013-ban  lépett színre mindkét csoport, a bűnök januárban, a család augusztusban és már akkor is multi-kulti volt.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 14. - 18:54, Nabopolasszar írta:

Pedig szerintem pont a Shazam a legnézhetőbb film a DCEU felhozatalában. Jó ez nyilván nem mond sokat, de ezen szórakoztam a legtöbbet :D 

Teljes nézet  

Ez oké, de attól, hogy valami kevésbé kaka, mint a többi, attól még az. :D

Volt benne pár jó poén, voltak jobb részei, de összességében egy semmitmondó, unalmas, klisés giccsparádé volt. Ilyen karaktterekkel, történettel és stílussal max. 10 év alattiaknak nyújthatott bármilyen újdonságot vagy szolgálhatott némi tanulsággal. Másoknak max. egy középfos alkotás, amin el lehet szórakozni, de ennyi. Ezzel a szinttel meg az a baj, hogy ennél egy ilyen Warner-DCEU vonalnál sokkal többet várna az emberfia.

Hozzászólás ideje:

Titans - 1. évad


Bevallom, korábban voltak előítéleteim a sorozattal kapcsolatban, miután az előzetes képek nem festettek túl bíztatóan. A karakterek többségének külseje viszonylag távolt állt az általam ismert képregényhű megjelenésüktől. Starfire: egy afro-amerikai, utcalánynak kinéző csaj; Raven: egy ártatlannak/gyámoltalannak tűnő tinilány; Beast Boy: egy bájgúnár, akinek még csak nem is zöld a bőre. Többé-kevésbé Robin volt a legígéretesebb a csapatból. A gyengének tűnő casting miatt a sorozattól sem vártam túl sokat, bár azért csillogott a remény az alagút végén, mivel az eddigi DC sorozatoknál jóval komolyabb hangvételt ígértek. Szerencsére ehhez maximálisan tartották magukat, és sikerült megteremteni pontosan azt a hangulatot, amiért szeretem az univerzumot. Ilyet talán az Arkham-játékok óta nem éreztem. Felüdülés volt az Arrowverse családbarát sorozatai után egy cenzúrázatlan alkotást látni. A brutalitás szerencsére nem fordult át öncélú kegyetlenkedésbe, sőt, mivel az egyik karakter fejlődésének fontos mozgatórugója a dolog, így megkerülhetetlen volt, hogy foglalkozzanak vele. Tabuk nélkül kerültek elő olyan témák, mint a gyerekmolesztálás, vagy a kegyetlenkedés eszközének helyessége az igazság nevében. A történet végig fenntartja az érdeklődést és a karakterek közti kémia is jól működik. 

  Spoileres tartalom megtekintése

A képregények és a DC univerzum kedvelőinek bátran ajánlom, számomra az eddigi legjobb DC-sorozat. Kíváncsian várom a 2. évadot. Addig is, vár még egy Doom Patrol és egy Swamp Thing, de csak miután letudtam a Gotham 1-5. évadát. :D 

 

Hozzászólás ideje:

Arrowerse EW image

Post image

 

Az Arrow utolsó évadának első része tisztelgés lesz az első évad felé (Tommy, Malcolm, Moira visszatér, továbbá az 5. évad főellensége is :)), míg a 2. rész a harmadik etapot helyezi előtérbe.

A Flash -nél meg elméletileg RF mellett a 2. legszemélyesebb ellenséget kapja Barry, aki nem Red Death lesz, akit tavaly beteaseltek. Könnyen lehet, hogy Eddie Thrawne visszatér, mint Cobalt Blue. :)

Hozzászólás ideje:

Újabb Arrowerse -es hír:

 

Az idén érkező, 5 órás Crisis on Infinite Earths c. crossoverben feltűnik újra Tyler Hoechlin, mint Superman, TOVÁBBÁ Brandon Routh a 2006 -os Superman visszatér után újra magára ölti az Acélember szerepét! :o

A képen a következők lehetnek: 2 ember

Hozzászólás ideje:

Hmm az összes DCs trailer bejött. Bár az arrow szinte semmi újat nem mutatott.

Flash-nek talán végre lesz egy normális ellenfele. A tavalyi valami bűn gyenge volt. Bloodmaster és talán Zoom is visszajön.

SG pedig úgy nézem kezd átmenni társadalomkritikába, ami az előző évadban baromi jól állt neki, és a DC sorik közül számomra is meglepetésként, de ő hozta a legjobban megírt évadot, de remélem nem viszik túlzásba se. :D

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 20. - 23:13, Darth Sky írta:

The Flash - 6. évad... az idei főellenség pedig

Teljes nézet  

Annyi kiegészítés, hogy ő csak a Krízisig lesz a főgenya, utána érkezik az évad második felében az évad kvázi igazi főgonosza. :)

 

Az Arrow -ét megkönnyeztem. :) Azért na, egy éra fog újból lezárulni. A hírek szerint minden egyes rész filmszintű lesz - mivel mindösszesen 10 részes lesz - és amin meglepődtem, hogy csak az első 7 rész fogja felvezetni a Krízist. A 8. rész lesz az a rész, amely a crossovert takarja, míg az utolsó 2 a crossover következményeivel foglalkozik. Ez roppant érdekesnek hangzik.

Csak egyet kérek az évadtól: legyen méltó búcsú a sorozatnak! :clap2: (Ja és Robert Queent újra feltűnni szeretném, mint Föld-2 Zöld Íjász ;))

Továbbá hír, hogy Charlie Barnett castingolva lett, mint John Diggle Jr., aki a jövőbeli Deathstroke banda feje lesz!

 

A Flash érdekesnek ígérkezik, bár fura egy előzetes volt. Az új showrunnerben bízom.

 

Brandon Rough megerősítette, hogy a crossoverben a Kingdom Come Superman -jét, Alex Rosst fogja alakítani!

Hozzászólás ideje: (szerkesztve)

Én általában csak szinkronosan nézek sorozatokat, nehogy belefulladjak a felhozatalba, ennek ellenére rendesen megúsztatnak mostanában, elkezdték adni szinkronosan a Doom Patrol 1. évadát, a Krypton 2. évadát, a Supergirl 4. évadát több résszel hetente, kidobták a Titans 1, évadát, közben ott van egy évadnyi (2.) Légió illetve a Runaways 2. évadjának végéből 2-3 rész a konkurenciánál amik még rám várnak. :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
Hozzászólás ideje:

Batman Hush - mehh, akartam róla pár szót írni, de elég legyen annyi, hogy szerintem ez a legjobb egész estés Batman animációs film. :D Tessék megnézni mert baromi jó lett.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 29. - 19:51, kudar írta:

Batman Hush - mehh, akartam róla pár szót írni, de elég legyen annyi, hogy szerintem ez a legjobb egész estés Batman animációs film. :D Tessék megnézni mert baromi jó lett.

Teljes nézet  

Ez jó hír. A képregény nagyon tetszett. Hihetetlen, hogy az alapsztori mennyi karaktert felvonultat, mégsem érzem, hogy túlzsúfolt lenne. Lehet, hogy annak idején Az Acélember film után egy Hush feldolgozásnak kellett volna jönnie, hogy felvezesse az ottani Batman világát.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 30. - 16:02, Darth Revan9 írta:

Ez jó hír. A képregény nagyon tetszett. Hihetetlen, hogy az alapsztori mennyi karaktert felvonultat, mégsem érzem, hogy túlzsúfolt lenne. Lehet, hogy annak idején Az Acélember film után egy Hush feldolgozásnak kellett volna jönnie, hogy felvezesse az ottani Batman világát.

Teljes nézet  

Szerintem is csak itt ugye az lenne a bajuk a készítőknek h kb szinte egyik gonosznak sincs háttérsztorija. Csak úgy bedobálják őket, ami egy rajongó számára okés, de aki nem ismeri az csak csipázik, hogy ez ki és mit akar. :D Amúgy a "mese" végét eléggé átírták a képregényhez képest, szóval ne lepődj meg, ha megnézed. :D

Hozzászólás ideje:

Letudtam a Titánok első évadát, határozottan tetszetős ez az új megközelítés, értem ezalatt a felnőttes megközelítést, amivel DC sorozat esetében ha jól tudom csak a Preacher esetében találkozhatunk. Bár több akciót azért elviselnék a következő évadra nézve. Érdekes, hogy nem rendezték le a konfliktust az évad végére, ez sem túlzottan jellemző szuperhősös sorozatoknál. Külön örülök, hogy további hősöket is erőszeretettel "hívnak" vendégszerepelni.

 

És ha már a vendégszereplőknél tartunk:
Doom Patrol: Első 2 rész után... mégis mi a tök ez??? :D Elborult egy holmi az biztos, de tetszik.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 30. - 17:08, kudar írta:

Szerintem is csak itt ugye az lenne a bajuk a készítőknek h kb szinte egyik gonosznak sincs háttérsztorija. Csak úgy bedobálják őket, ami egy rajongó számára okés, de aki nem ismeri az csak csipázik, hogy ez ki és mit akar. :D Amúgy a "mese" végét eléggé átírták a képregényhez képest, szóval ne lepődj meg, ha megnézed. :D

Teljes nézet  

Jól hangzik.

Hozzászólás ideje:
  2019. 07. 30. - 20:25, Darth Cupsy írta:

Letudtam a Titánok első évadát, határozottan tetszetős ez az új megközelítés, értem ezalatt a felnőttes megközelítést, amivel DC sorozat esetében ha jól tudom csak a Preacher esetében találkozhatunk. Bár több akciót azért elviselnék a következő évadra nézve. Érdekes, hogy nem rendezték le a konfliktust az évad végére, ez sem túlzottan jellemző szuperhősös sorozatoknál. Külön örülök, hogy további hősöket is erőszeretettel "hívnak" vendégszerepelni.

Teljes nézet  

Örülök, ha tetszett. :) Szerintem az eddigi legminőségibb DC sorozat. Remélem, tartja ezt a szintet.

Én nem bántam, hogy a karakterépítés oltárán (főként Revan, Robin, Hawk, Dove) feláldozták az akciót, bár nekem utóbbi kapcsán sem volt hiányérzetem.  

Hozzászólás ideje:

Az Igazság Ligája: Igazság, 1. kötet

Ez a sztori olyan nagyszerű, hogy akár filmen is megállna a helyét. Jó lenne, ha az Igazság Ligája folytatásaként ezt adaptálnák. Egy 12 részes hosszú történetet kap az olvasó két kötetben. Az első kötet az 1-6. részeket tartalmazza. Nem is tudtam, hogy Eisner díjat is kapott. Jó, hogy annak idején néztem jó pár epizódot az Igazság Ligája rajzfilmsorozatból, mert a történet rengeteg karaktert vonultat fel, jó részüket csak az említett szériából láttam. Még így is voltak olyan figurák, akiket nem tudtam hová tenni, szerencsére nem túl sokan.

Ami elsőre igazán megfogott ebben a képregényben, azok a rajzok. Doug Braithwaite és Alex Ross munkáját csak dicsérni tudom. Elképesztően lenyűgözőek ezek a festett illusztrációk. Jó bennük gyönyörködni. Realista ábrázolásmódjuk hihetetlenül részletes, pontos. A rajzolók minden részletre ügyeltek, láthatók a tükröződések, fodrozódások, gyűrődések,…stb. Az arcvonások élethűen visszaadják az érzelmeket. Szóval nem semmi munka lehetett ezt összehozni. Ráadásul a füzetek vastagabbak is az átlagnál.

A történetre sincs panaszom. Habár rengeteg karaktert felvonultatnak, (köztük olyanokat is, akiket kevésbé ismerek) mégse éreztem zsúfoltnak. Mondjuk, ha ezt adaptálnák filmben, azért le kéne csökkenteni valamennyivel a szereplők számát.

  Spoileres tartalom megtekintése

Kiváló lett az első 6 rész. A végkifejlet felkelti az érdeklődést a folytatásra. Ötös.

 

Hozzászólás ideje:

Hogyan néznek az eljövendő DC filmek premier dátumai? Egy kicsit eltévedtem, hogy mik jönnek és mik nem. A Joker idén októberben jön. A Wonder Woman 1984 2020. júniusában. Hallottam, hogy lesz Gotham City Ragadozók (Birds of Prey) film, mely elméletileg 2020. februárjában jönne.

Hozzászólás ideje:

Eddig így néz ki a premiernaptár:

 

Joker (2019. 10. 04.)
Birds of Prey (2020. 02. 07.)
Wonder Woman 1984 (2020. 06. 05.)
The Batman (2021. 06. 25.)
The Suicide Squad (2021. 08. 06.)
Aquaman 2 (2022. 12. 16.)

 

Persze még van rakás tervezett film, de azokhoz egyelőre nincs bejelentve premier dátum.
 

Hozzászólás ideje:

A Jokert a hónap végén bemutatják a Velencei Filmfesztiválon, méghozzá a verseny szekcióban. Szerencsére utána csak egy hónap, és láthatjuk. Egyedül ez a film érdekel egyelőre ebből a "mezőnyből". 

Hozzászólás ideje: (szerkesztve)

Sky: köszönöm szépen!:clap:

 

A Joker érdekel a legkevésbé. Az előzetes egyelőre nem hozta meg hozzá a kedvemet, inkább elvette. De ennek ellenére megnézem, hátha jó lesz és az előzetes csak megcsalta a szemem.

Szerkesztve: - Darth Revan9

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.