Jump to content

A fórum közössége

Donát
 Share

Recommended Posts

Szisz, te tudsz valamit. Mesélj! :D :D :D

:)

Darth Szisz, Szisz Lord... ilyen beceneveket aggatott rám Ody van, meg hogy azért akadtam el a KOTOR 2-ben, mert világos oldal pontokat szereztem, és én nem közeledhetek a világos felé... :peace: szóval ilyen kedves :P .

Darth Szisz, Szisz Lord... ilyen beceneveket aggatott rám Ody van, meg hogy azért akadtam el a KOTOR 2-ben, mert világos oldal pontokat szereztem, és én nem közeledhetek a világos felé... :peace: szóval ilyen kedves :P .

Hát ez hallatlan!!! :)

Ody, te ilyen piszok vagy? :D :D :P

:D

Na Donát, radirozd csak ki amit erről a galád emberről szöszentettél össze! :P:D

De de! Ha tudnak valamit legyenek csak bátrak és osszák meg kis közösségünkben az ismeretanyagaikat. :P

:):D :D

Két rekesz sörért? Egy hétvégére nem lenne elég, ennél többet kell ajánlanod. Tízezer, előre :P

Edited by Dzséjt

Két rekesz sörért? Egy hétvégére nem lenne elég, ennél többet kell ajánlanod. Tízezer, előre :lol:

Akkor valami nagyon de nagyon félelmetes dolgot titkoltok Kranderól :yes::D

Megkérdezem tőle, hogy mennyit érne meg neki ha nem tudodna ki semmi oszt majd üzletelünk :clap::D

Amint lesz egy kis időm, írok. Most más kötötte le a figyelmem (ld.: Versek topic)

Donát

Donát valld be nyugodtan elgondolkodtál ezen az egészen. Mármint, hogy nem biztos, hogy kifizetődő csak szép és jó dolgokat írni erről a pernahajder bandáról :D:)

Végtére is kicsit elbizonytalanodtál, hogy Ody egyenesen ellent mondott mindannak amit írtál róla :D :D

Mi tényleg megértünk Donát, vagy legalábbis én....szóval csak bátran az igaz és valós véleményeiddel! :D Nem köll itt nyalizni! :P:D

Mármint, hogy nem biztos, hogy kifizetődő csak szép és jó dolgokat írni erről a pernahajder bandáról :D:)

Ja. Tisztára olyanok vagyunk mint Pernahajder Campbellék a Szupernagyiból. :D

Edited by Rog Ertay

Nem, nem gondoltam meg magam, csak épp egy pillanatnyi időm sincs. Majd ha lesz, írok. Szépet és jót. :D Mindenkiről.

Donát

Hát Donát marha kemény fába vágtad a fejszéd. :) Végülis az igazságot leírni meg ellent mondana az etikai kódex-nek. Annyi rosszat nem lehetne még papírra se vetni. :D :D Dehát mi igyekszünk megjavulni :D

:D