Ugrás a kommentre

Alyssa Wong: Doctor Aphra (2020)


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Alyssa Wong: Doctor Aphra (2020)

Ma elolvastam az első füzetet. Volt egy jó kikacsintás újra a régmúltra, és érdekes ún karaktereket vezetett be Aphra ismerősei közé. Úgy tűnik Aphra újra visszatér a régészkedéshez( @Bence1997 örülünk?:D). A rajzok pedig talán a legszebbek amiket eddig Star Wars képregényben láttam. Kiváncsi vagyok hogy Ronen Tagge lesz-e a sorozat antagonistája hosszútávon. Sajna nincs Triple Zero:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

örülünk?:D

Jupiiiiiiii. :D

 

Na, érdekes lesz ez a sorozat. Már alig várom, hogy elkezdjem én is. Egyelőre még nem kezdtem el az idei képregényeket, a COVID meg még jobban lelassította az érkezésüket. :| Na de a közeljövőben már tényleg belekezdek ezekbe. Lehet már a hétvégén. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ma elolvastam az első füzetet. Volt egy jó kikacsintás újra a régmúltra, és érdekes ún karaktereket vezetett be Aphra ismerősei közé. Úgy tűnik Aphra újra visszatér a régészkedéshez( @Bence1997 örülünk?:D). A rajzok pedig talán a legszebbek amiket eddig Star Wars képregényben láttam. Kiváncsi vagyok hogy Ronen Tagge lesz-e a sorozat antagonistája hosszútávon. Sajna nincs Triple Zero:(

Lehet, hogy később Triplazéró is visszajön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Triplazéró tudata tulajdonképpen abban a több száz éves mátrixban van, amit még Aphra bányászott elő. Tehát igazából ha maga a droid meg is semmisült, bármikor belerakhatják egy másikba. Ez szöget ütött a fejemben, ha tényleg több száz éves, akkor lehet, hogy szerepelni fog valamelyik High Republic-történetben is? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Whill írta:

. Ez szöget ütött a fejemben, ha tényleg több száz éves, akkor lehet, hogy szerepelni fog valamelyik High Republic-történetben is? :D

Üdv jedi mester, a nevem 0-0-0, vagy ha úgy tetszik Tripla Zéro. Szakterületem az etikett, kommunikáció és a kínzás. Ön pedig, meg, fog halnnnnniiiii!:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Most olvastam, hogy Aphra 2 évvel a klónháború kitörése előtt született. Tehát amikor először találkozunk vele, 24 éves. Most ebben a történetben 27 éves.

 

Chloe Bennet 28 éves. Egy Post-ROTJ Aphra? Csak szólok. :whistle:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Bence1997 írta:

Chloe Bennet 28 éves. Egy Post-ROTJ Aphra? Csak szólok. :whistle:

Elképzelhező hiszen 

Spoiler

a Galaxy's Edge képregényben van egy visszaemlékezés a harminc évvel ezelőtti eseményekre Dok Ondar szemszögéből ahol szerepel Aphra és még a droidok is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
12 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem tudom, lehet előkerülnek majd még. Én úgy a 7-8 számig olvastam, ott nem voltak még benne. 

Ezt sajnálom egy kicsit. Ha már egyszer a legutolsó történetszálat ők is túlélték és maradt belőlük valami, akkor lehetne szerepeltetni őket. De még tart a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 minutes ago, Darth Revan9 said:

Ezt sajnálom egy kicsit. Ha már egyszer a legutolsó történetszálat ők is túlélték és maradt belőlük valami, akkor lehetne szerepeltetni őket. De még tart a sorozat.

Szerintem még bőven előkerülhetnek a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor Aphra Fortune and Fate

Nos, ez egy újabb, nagyszerű Doktor Aphra történet volt. Na így kell olyan Star Wars történetet írni, melyben nincs Erő-használó, nincs fénykard és mégis zseniális. Elejétől a végéig nagyon élveztem. Volt benne kaland, misztikum és minden egyéb. A káosz és az árulás mindig jó váratlan fordulatot hoz a történetbe. Chelli Aphra pedig mindig fantasztikusan kivágja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
1 hour ago, Darth Revan9 said:

A Doktor Aphra 9. számában Domina Tagge utalást tesz arra, hogy keményen megdolgozott azért, hogy bevezesse  a vállalatot ebbe az évszázadba. Lehet, hogy a Birodalom felemelkedésekor évszázadváltás történt?

Hát ha olyan az in-universe naptár a star wars-ban akkor simán elképzelhető. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...
2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem tudom követed-e még a képregényt, de újra szerepelnek benne. :D 

A legújabb füzeteket nem nézem. Csak akkor tudok foglalkozni Aphárval, ha munkaanyagot kapok. Azaz legközelebb a második sorozat harmadik gyűjteményes kötete, a Fejvadászok háborúja szál kerül majd a kezembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.