Ugrás a kommentre

A Rangers of the New Republic sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

  • 9 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
18 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ezt nem kaszálták végleg?

Tudtommal de. Az itteni dolgokat más sorozatokban fogják elmesélni.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rogue Squadront se kaszálták hivatalosan, mégis úgy tűnik semmi nem lesz belőle. Szerintem ezzel kapcsolatban sem kell nagy reményeket táplálni. Sőt szerintem a Skeleton Crew konkrétan ezt fogja pótolni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most érzésre töröljük a topikokat? :) Meglátjuk a jövőben mi lesz az infó ezekről.

 

Egyébként ha Kennedy-nek van hibája, akkor az a levegőbe beszélés. És már nem ez az első eset. Ebben nagyon gyenge.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se szeretném még feladni a reményt, hogy egyszer elkészül ez a sorozat, mert lehet akármilyen jó és izgalamas a Skeleton Crew, de az eddigi infók alapján az mégsem az Új Köztársaság katonáit vagy pilótáit fogja majd előtérbe helyezni. Márpedig ahhoz hogy ezt a korszakot jobban megértsük kell egy ilyen is, erre pedig a Rangers of the New Republic megfelelő lenne, még úgy is, hogy ha nem vagy csak utólag integrálnák a Mandoverzum nagy történetébe. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk. Én is várnék azért 1 évet legalább, de a bejelentés óta csekély infó jött róla, és még az is annyi volt, hogy Cara Dune-ra fókuszált volna a történet (tudjuk mi történt a színésznővel) és hogy az elemeket átültetik más sorozatokba. Ez volt egy éve. Azóta nem jött hír. Legbelül én is reménykedek, mert tényleg érdekes lehetne látni az UK működését.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.