Ugrás a kommentre

A Lando sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Azért Eastwood, Gibson és Stallone is elkezdte valahol. Nekik is volt első alkalom ezekben a munkákban, és biztos voltak olyanok, akik akkor szkeptikusak voltak velük szemben. Glovernek ez lesz az első, ezek szerint. Majd kiderül, hogy ez jó-e vagy sem. Szerintem elég ember ül ott a Disney és a Lucasfilm vezetőségében, akik felügyelik a munkáját, elmondják, mi jó vagy sem, és, kukázzák a művét, ha mindezek ellenére sz*rt ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Donald Glovert azért nem hasonlítanám hozzájuk. :) Volt már emlékezetes munkája íróként? 

Az Atlanta c. sorozatot ő és a tesója írta - több íróval egyetemben, de a többségüket ők írták. Valamint rendezői munkákat is végzett annál a sorozatnál. :) Itt van a wikin az epizódlista, nem kevés munkát végzett.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Atlanta Donald Glover eddigi életének főműve, lehengerlően zseniális sorozat. Szóval igen magasan kvalifikált író. Persze az más, hogy valaki jó a saját, Woody Allen-szerű önironikus one man showjában, és más, hogy tud egy SW-sandboxban dolgozni.

 

Glover sorozata a vibrálóan tehetséges one man show miatt hasonló a Fleabaghez, aminek alkotóját szintén próbálta Hollywood a nagyköltségvetés felé szippantani: Phoebe volt a Solo-ban, az Indy 5-ben és ő társírta a legutolsó Bondot. Szerintem mindegyik munkája hagy némi kivetnivalót maga után, és azt az innovációt, ami a Fleabag, nehezen tudta adaptálni ezekbe a filmekbe.

 

Bizalomra ad okot, hogy Glover príma volt Lando szerepében. És igen, Han Solo kérlelhetetlen rajongójaként nagyon örülnék neki, ha Alden feltűnne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Steve Glover az alábbi interjúban azt mondta, hogy jelenleg a Lando projekt elképzelésük szerint nem sorozat, hanem film lesz. :hmm: No persze a jelenlegi sztrájkok miatt nagyon nem tudnak mit mondani, majd ha egyszer azoknak vége lesz, tisztázódhat Steve mondata. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most nem találtam meg a Lando topikot, elnézést. Van rá esély, hogy igaz az, mi szerint mégis inkább film lesz a Landóból? Vagy a készítők csak kacérkodtak az ötlettel?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Felülről a harmadik volt, csak éppen nem ütötte ki a szemed. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sürgönyöztem Donald Glovernek postagalambbal, hogy megkérdezzem, igaz-e a hír, de azt mondták, hogy pillanatnyilag elfoglalt valami Lando movie-val, szóval nem tudták kapcsolni. Úgyhogy a kérdés egyelőre megválaszolatlan marad hivatalos forrásból. De szerintem 50-60% az esélye annak, hogy vagy film lesz, vagy sorozat lesz, vagy semmi sem lesz. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

A Production Weekly a Lando-ról is közzétett néhány információt, például azt, hogy a Donald és Stephen Glover írásával és producerkedésével készülő film forgatása 2025 első negyedévében fog elkezdődni az Egyesült Királyságban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig reménykedek benne, hogy ez inkább sorozat lesz. Ha viszont tényleg filmként akarják a nagyvászonra vinni, akkor esélyes ez alapján, hogy 2026-ban a Mandalóri film mellett ez jön? :?

 

Bár eddig még nem igen próbálkoztak olyannal, hogy a D+-ra egy Star Wars filmet készítsenek. Ezt Chapek régen kizárta (vagy az Iger volt, most nem ugrik be :hmm:), lehet, hogy most más szelek fújnak. De akkor már inkább legyen sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem lenne mozifilmként nagyobb siker, mint a Solo, viszont egy jó kis laza kalandsorozatot lehetne belőle készíteni. A Solóban megemlített Calrissian Krónikák jó alapja lehetne egy ilyen "heti egy kaland" felállású minisorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.