Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A harmadikról van szó, nem a negyedikről :) egyébként megtudtam, hogy mi bajuk az embereknek vele, szerintem nincs vele semmi probléma

 

Spoiler

van egy leszbikus pár, akiknek gyerekei vannak

 

Viszont olvastam egy másik dolgot is, ami ennél már nagyobb, konkrét történeti spoiler, és egyelőre nem tudom erről mit gondoljak. Meglássuk

 

Spoiler

Az ikreket (Mae-t és Oshát) elvileg az Erő segítségével teremtették... :hmm:

 

De több spoilert már tényleg nem kéne olvasnom :P 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megtekintettem az első epizódot. Az első epizód címe: Lost / Found (Elveszett / Megkerült).

41 perces az epizód.

 

Szerintem imádni fogjuk a sorozatot. Bővebben majd a topikjában. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis spoilermentes vélemény: az első két rész egy szolid alapkőletétel az érának. Tisztán elkülöníthető az előzményektől, ugyanakkor vannak kapcsolódások a TPM-el, valamint más filmekkel is, gondolok itt elsősorban a fajokra. Azokból itt most nem spóroltak. A színészi munka szerintem rendben volt, Lee Jung-Jae és Amandla Stenberg kettőse tényleg a dupla nyitány fénypontjai alakítások terén, de szerintem Dafne, Charlie és Manny is bőven elfogadhatót hozott, utóbbi amúgy egy nagyon érdekes figura, de legyen elég ennyi. :D

Látvány szuper, filmes hatású, a zenét már fentebb írtam, ha valami negatívumot akarnék mondani akkor talán (de tényleg talán) a dialógusok néhol repetitívek, de ennyi baj legyen. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A harmadikról van szó, nem a negyedikről :) egyébként megtudtam, hogy mi bajuk az embereknek vele, szerintem nincs vele semmi probléma

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Hát ha ennyi volt, hogy többes számban hangzik el, hogy

Spoiler

anyáitok

azt hiszem akkor ez egy nagyon finom módja volt a téma teregetésének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam mindkettőt, baromi jó volt. Szerintem aki szerette a prequelt, az imádni fogja... de aki nem az is. :D Nekem a legjobban a hangulata tetszik, nagyon jól áll ez a nyomozós sztori és amellett, hogy lehetnének hosszabbak a részek kellően mozgalmas epizódokat kaptunk, egyiket sem érzetem üresnek. A harcok koreográfiái, a jelmezek, a helyszínek mind-mind nagyon jók. A dialógusok terén nem érzem olyan erősnek egyelőre, mint az Andort, de amúgy hamisítatlan SW élmény volt ez a két rész. Várom a folytatást, majd bővebben is írok a topicokba, ha lesz rá időm a nap folyamán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://index.hu/kultur/cinematrix/2024/06/05/star-wars-az-akolitus-disney-plusz-teve-sorozat-sci-fi-exkluziv-interju-leslye-headland/

 

Meglepően nagyon jó interjú lett ez az Indexen Headlanddel. Különösen az a rész, ahol elegánsan visszaszól a hatereknek. Így kell ezt.

Szerkesztve: - DanCarver
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Úgy látom Dzséjt bealudt. :D

Nem aludtam be, csak úgy döntöttem, nem nézem meg. Egyrészt, új sorozat, új szereplőkkel, új, számomra alig ismert érával. Rájöttem, hogy jobb, ha nem a nap legeslegvégén ülök le elé, fáradtan, fejben már az alvásra készülve. Másrészt, ha megnézem, és bezsongok tőle, akkor pont, hogy alvás nem lett volna. Így is hajnali ötkor fekszem, nem kéne ezt még megfejelni azzal, hogy még tovább fennmaradok, mert a fejem a Star Wars: The Acolyte körül kering. :) Majd ma este, 8-9 körül, amikor befejeztem a munkát, leülök elé, és még távolról sem lefekvés előtt, frisebb fejjel, a tanakodásra és (talán, esetleg, meglehet :D ) egy bővebb értékelésnek is időt hagyva nézem meg. :rock: Hiszen egy új kapcsolatnak meg kell adni a módját. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Premier előtt világos volt, hogy bizonyos emberek meg se fogják nézni és úgy nyomják rá az 1-est, mert már a puszta tény sok nekik, hogy egy nő rendez egy női főszereplős szériát, amiben még színesbőrűek is szerepelnek

 

Nincs itt semmiféle összefogás, csak az amerikai piac egyik fele tudjuk milyen nézeteket vall

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az is világos, - legalábbis számomra az - hogy a fentebb említett emberek közül lesznek olyanok is, akik csak azért is megnézik, csak, hogy tudják mit kell majd részletesebben szidni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Rá kell hangolódni. Ha megvan akkor gyorsan beszippant. :) 

Biztos öregszem. Kb az évadzárót vártam. Túl sokat vártam rá(időben). Hagyni kell lélegezni kicsit ezt az újdonságot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.