Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lee Jung-Jae beszél egy picit a sorozatról, közben láthatunk néhány új jelenetet a szerdai részből. :)

 

 

 

Úristen, hát lesz itt pengeakasztás! Még Yord is megmutatja mit tud! ÁÁÁ!!!!!!!. T-3 nap. Ebből hajnali kelés lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy ok, hogy korán keljünk! Meg dolgozom is aznap. Így az ellenségemnek se kívánnám, hogy munka közben, néha rátok nézzek, aztán itt csak húztok, a rendberakott gyerekkorotokkal! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is látni vélem már szomorú, elkerülhetetlen, rettenetes sorsomat, amire a gonosz Disney és a még gonoszabb Kennedy és Filoni akaratom ellenére rá fog kényszeríteni: ezúttal megnézem hajnalban. Már előre rosszúl vagyok a gondolattól, hogy ilyet kell tennem, de hát elkerülhetetlen, elvégre nem az én döntésem, hogy nézem-e ezt a förtlemes The Acolyte-ot. :hehe:

Spoiler

Az egész Yord miatt van. Nem feküdhetek le annak tudatában, hogy megtudhatom, mi lett Yorddal. A fenébe Sol, Mae, Osha és Jeckie sorsával, a Sith kilétével, a Brendokon történtekkel, itt csak egy kérdés igazán lényeges: Mi lesz Yorddal?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

64 éves apám hazajött a munkából és érdeklődve, de kicsit csalódottan kérdezte: "ebből az Akolitusból csak négy rész van? Mert egész jó." Nem igazán szereti a Star Warst, hogy finoman fogalmazzak. A sorozatok egyikét sem nézte meg eddig, bele sem pillantott egyikbe sem, az új filmeket sem látta, nem is érdekli ezek közül egyik sem. Szóval pislogatam egy nagyon-nagyot döbbenetemben és megnyugtattam, hogy szerdán lesz új rész. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Bomarr írta:

Viszonylag erös kezdés után kissé harmatos folytatás. Különösebben nem értek hozzá de ez úgy tünik nem alakul túl jól. Bár a Disney+-on nyilván az év egyik top sorozata lesz.

A negyedik rész azért elég rövid volt, emiatt van inkább a visszaesés, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RDT_20231104_0137368082610573325563616.jpg

 

Ez a Nielsen, szóval a számadatok nem feltétlen összevethetők most Az Akolitus fentebbi számaival, meg ők más periódusokban nézik a heteket is, de a százalékos visszaesés összevethető egyik hétről a másikra

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők mindig egy hónappal később publikálják a méréseiket, most még csak a május 20-26-i adatok vannak fenn. Nagyon más számokra azért nem érdemes számítani

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.