Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Szerencsére én a Mandi 2. évada óta az epizódok megtekintése után lesek fel az említett oldalakra. De igen, mindenkinek ajánlott (sőt, kötelező!), hogy először az epizódot nézze meg. :D

 

Még 3 hét... 3 epizód és vége az évadnak. :cry:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerencsére én a Mandi 2. évada óta az epizódok megtekintése után lesek fel az említett oldalakra. De igen, mindenkinek ajánlott (sőt, kötelező!), hogy először az epizódot nézze meg. :D

 

Még 3 hét... 3 epizód és vége az évadnak. :cry:

Reméljük csak az évadnak lesz vége.

 

2 perccel korábban, Yoda József írta:

És én még azt hittem ezután visszaalszok :lol:

Én még a meditációs szakaszban járok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az Entertainment Weekly cikke az ötödik részről. Spolieres!

Érdekes dolgokat mondanak. Ami a legjobban megfogott, az az, hogy most egy teljesen új területre fogunk tévedni, egy más világ tárul elénk. :)

 

És persze Leslye azt mondta, hogy szinte mindent belepakolt ebbe az évadba, nem úgy gondolkodott, hogy úgy is lesz 2. évad. Persze azért hozzátette, hogy vannak tervei a következő évadra is, ha a Disney berendeli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A sorozatra értettem. :)

Ja, hát úgy egyszer mindenképpen újranézem az évad vége után. Meg valószínűleg egy második alkalommal is, tudjuk hol, tudjuk kinél. :D

star wars twitch GIF by Hyper RPG

 

És tervezek egy "élőszereplős" maratont is a széria után, szóval a három is meglesz. Szóval ja, szerintem alakul. :) Azt mondjuk nem tudom, hogy lesz-e majd olyan spontán újranézés is, mint mondjuk az Obi-Wan Kenobinál (amit tegnap néztem csak úgy hirtelen felindulásból újra) vagy a The Book of Boba Fett esetében. Ezt még nagyban befolyásolhatja az összkép. Mert hiába imádom az Andort, eddig még egyszer sem néztem meg újra. Hiába fantasztikus sorozat, egyszerűen nem érzek rá késztetést. De a The Acolyte-nál ez még bőven kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Kössétek fel a liberót, csavarjátok maximumra a lélegeztetőgépet, rendeljetek magatok mellé egy orvosi teamet, akik jártasak az újraélesztés terén, mert ez az epizód...

 

...átlagos. Gondolom ezzel a szóval akartad befejezni a mondatot.:evil: Még 3 óra aztán megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis statisztika: az Acolyte hogyan is muzsikál hsz számban a premiertől kezdődő 20 nap során. :) (ezt amúgy még az Ahsokához csináltam tavaly, most frissítettem egyet :D)

 

image.png

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert azoknál a sorozatoknál/évadoknál heti 1 részről beszélhetünk és azoknál a 4. rész előtt végetér a 20 nap. :) Kivétel a Mandi első évada, ott ugye az első két rész csak 3 nap különbséggel érkezett. A többi meg persze dupla/triplapremierek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mert azoknál a sorozatoknál/évadoknál heti 1 részről beszélhetünk és azoknál a 4. rész előtt végetér a 20 nap. :) Kivétel a Mandi első évada, ott ugye az első két rész csak 3 nap különbséggel érkezett. A többi meg persze dupla/triplapremierek. :)

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán az epizódok számát kellene kiegyenlíteni az idő helyett. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár írtátok hogy pelenkakészítés, bár sejtettem az előző részből hogy itt valami jót kapunk. Egy órája lett vége és azóta mint akit lesokkoltak csak olvsagtaok, de arra sem tudok figyelni. Nálam ami biztos hogy sw téren a " Nem, én vagyok az apád" óta semmi nem sokkolt, nem rúgott annyira két lábbal pofán mint ez a rész. Nálam minden idők legjobb sw-sorozatrésze. Semmi nem hasonlítható hozzá, Egyszerüen brutális minden téren, Szó szerint felfoghatatlan amit látunk.

Aki még nem látta készüljön, mert amit  eddig gondolt az sw bizonyos részeiről, csoportjairól , az gyökeresen meg fog változni.

Egyszerűen nem lehet olyan szuper jelzőket aggatni rá, mert nincs olyan szavunk. Nagyon le kell ülepedjen, nem is írok most a részhez, mert nagyon az érzelmi hatása alatt vagyok. Le kell nyugodnom egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.