Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De azért szerintem ez valahol kisebb meglepetés. Ahsoka már legendás karakter.

Ez igaz, de ebben a sorozatban Grogu főszereplő, míg Ahsoka csak beugró volt. :) Ha lesz saját sorozata, és abban Grogu feltűnik egyszer, akkor nem fogja előle ellopni a show-t. :)

 

Egyébként lesz egy másik kategória is, ahol ugyanez a dilemma merült fel: a legenda, vagy aki ott és akkor jobb volt.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következzék a legjobb összecsapás, ahol igencsak bő volt a választék. Emlékezzünk csak a Kryat sárkány elleni harcra, vagy Luke feltűnésére a The Rescue végén. De mondhatnám még Ahsoka párbaját Elzbeth-el, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harc a Kryat sárkány epikusságát nehéz lett volna felülmúlni, ennek ellenére Luke előretörése győzött, amin igazából nem is lehet csodálkozni. Már csak az érzelmi töltet miatt sem.

 

Legjobb_oszecsapas.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt a krayt sárkány elleni harcra szavaztam. Az olyan volt mintha egy 200 milliós dolláros mozifilmből lett volna. Persze az érzelmi töltet terén a Luke-os verhetetlen, de mint akciójelenet a Krayt sárkányostól jobban leesett az állam. Viszont számitottam rá hogy Luke nyerni fog. Már az is szép eredmény, hogy a krayt akció ennyi voksot kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Pildi írta:

Nálam a Tatuin volt a leghangulatosabb helyszín, főleg azzal a zenével :)

Az biztos, hogy Tatooine hangulatát most nagyon elkapták. Főleg az első rész zenéje volt zseniális. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Traskhoz fűzödik az egyik leghangulatosabb jelenet: Djarin és Grogu a kikötőben, amint a háttérben hajózik ki egy halász legénység, és hallani azt a jellegzetes mély kürtölést. Fantasztikus!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tatooine a legikonikusabb SW helyszín és nagyon tetszett, hogy egy új nézőpontból is megtekinthettük (ezért is nyerte a legjobb epizód kategóriát nálam a szezonnyitó rész), de mint helyszín a Trask volt amelyik a leginkább kitűnt pont az újdonságával, szokatlanságával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.