Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Viszonylag biztosan húzta be Boba Fett az elsőséget. Sikerült egy új bad ass karakter faragni Bobából, ezt jó volt látni. Végre már nem kérdő jelezhetjük meg, hogy miért volt ő akkora ász. Ráadásul saját sorozatot is kap.

 

Legjobb_sidekick.jpg

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is Boba nyert, az ő visszatérését még jobban élveztem, mint Ahsoka élőszereplős felbukkanását (az is remek volt), annyit adott hozzá a karakteréhez ez az évad, hogy azt nehéz lenne kifejezeni a korábbi önmagához képest. Most beváltották azt az ígéretet, amit 40 éve tettek ezzel a badass fejvadász figurával, már egyértelműen kíváncsi vagyok a róla szóló sorozatra, egy éve ez még korlátozottan lett volna csak igaz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Itt szerintem inkább a karakter hírneve számított, mint ahogy Bo-Katan esetében is. Az adott epizódokban Mayfeld és Vanth sokkal inkább betöltötték a sidekick szerepét

Én Wilde nézetét osztom ebbe na kérdésben. Boba minden tekintetben a legjobb volt ezen a téren. Mayfeld keveset szerepelt mint ahogy Vanth is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.