Ugrás a kommentre

Star Wars: Ronin


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

27 perccel korábban, Whill írta:

Attól, hogy valami nem kánon, még lehet jó.

 

Még lehet jó, de sokkal nagyszerűbb lenne, ha olyan jó műveket készítenének, amik beleférnek a kánonba ilyenek helyett.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Whill írta:

Nem kellene rögtön temetni. A theforce fórumon elég jó véleménnyel vannak róla a külföldi olvasók. Attól, hogy valami nem kánon, még lehet jó. Nem véletlen, hogy a Szukits-nál is a mai napig ilyen jól megy a Legendák.

Így van. Sőt, több olyan esetről is is tudok az elmúlt pár évből, amikor egy Legendák kategóriába sorolt könyv jobban ment, mint a kánon. Nincs különbség kánon és legendák fogyás között, az esetek többségében egyformán mennek. Valószínűleg így lesz ezzel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagy dilemma ez, mert amit eddig a Szukits kiadott SW címen, azt én mind megvettem. A Ronin kapcsán megvárom az első véleményeket. Sajnos a hozzá kapcsolódó Visions-epizód sem tetszett annyira, hogy mindent félredobva rohanjak érte a könyvesboltba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bomarr írta:

A nem kánon könyvek nálam teljesen érdektelenek. Mindet kihagyom.

Dettó. Nincs értelme megvenni. Ez még annyira sem kapcsolódik az SW-hez, mint a Legends művek.

 

Teljesen érthetetlen számomra, hogy a Disney miért öli a pénzt olyan művekben amiknek gyakorlatilag nincs értelmük. Kit vagy kiket akarnak megnyerni? A Japánok már régóta az SW legnagyobb fanjai, nem kell a kedvükre tenni. A kínaiakat meg nem hinném, hogy meghatja pár SW-s anime rész. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt elsősorban a sok manga- meg anime-rajongókról van szó, akik mindent megvesznek, ami a műfajhoz tartozik, az meg maga a mennyország, ha pluszban Star Wars (persze nem az, szvsz a Visions nem volt más, mint egy mezei anime egy-két SW-elemmel megspékelve.) Olvasva a külföldi véleményeket, a legtöbben pozitívan értékelték a Visions-t. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig én is megvettem minden Szukits Star Wars kiadványt, de ezt garantáltan kihagyom. 

Nem feltétlenül azért, mert nem Kánon (a Legendák közt is bőven vannak remek SW-művek), hanem mert nem Star Wars. Semmi szükségét nem érzem, hogy egy negyed órás SW-idegen anime epizód világának/karaktereinek bővítéséről olvassak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.