Ugrás a kommentre

Vizuális kalauz az sw.com -on


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Vizuális kalauz az sw.com -on

 

1690669722_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Tudtátok, hogy a Tatooine holdjait Ghomrassennek és Guermessának hívják? Nem? Akkor kétséget kizáróan állíthatom, hogy örömmel fogadjátok majd a hivatalos Star Wars site most induló sorozatát. Ennek keretében sorra veszik a korábban készült filmek jeleneteit, mindezt hasznos és érdekes kommentárok kiséretében. De ami igazán remek, az a filmkockákra elhelyezett háttér információk garmada, melyekből a már ismert dolgok mellett, további érdekességek tudhatók meg. Az Episode IV -el vette kezdetét az elemzős sorozat, amit ezen a címen találhattok meg. Érdemes naponta felkeresni az oldalt, az újabb frissítésekért.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az nem semmi, hogy az anyag szerint a C-3PO-ék mögött battyogó droid U-3PO tette lehetővé a Devanstatornak, hogy kövessék a Tantive IV-et a hiperűrben is. Úgy értem, elég mélyen belenyúl a sztoriba a dolog. Ami persze nem baj, ha nem viszik túlzásba.

 

De ettől függetlenül, ez valóban k...a jó, mintha egy számítógépes enciklopédiát néznék!

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sorozat szenzációs!!! :yes:

Álmaimban létezett egy ilyesmi már, persze könyv formájában. El is kezdtem csiszolgatni, hogy én mit tennék egy ilyen kiadványba, és az hasonló volt. :yes: Persze a sw.com helyenként részletesebb annál, amit én gondoltam, mivel ők olyanokat tudnak, amit más nem tudhat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

U-3PO tette lehetővé a Devanstatornak, hogy kövessék a Tantive IV-et a hiperűrben is. Úgy értem, elég mélyen belenyúl a sztoriba a dolog.

Ez a Behind the Magic képes forgatókönyv rovatában is benne volt. Mármint, volt ott egy olyan h a képen kis kérdőjelek mutattak erre-arra, és hozzájuk kommentár...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.