Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Joseph LoDuca - Spartacus: Blood and Sand Soundtrack
Légyszíves ha tudsz jó minőségű anyaghoz elérhetőséget, akkor jelezd már majd nekem privibe. Amint elnéztem csak a 192-es kbps-os változat van fent diszkontban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszíves ha tudsz jó minőségű anyaghoz elérhetőséget, akkor jelezd már majd nekem privibe. Amint elnéztem csak a 192-es kbps-os változat van fent diszkontban. :P

 

 

Miért az nem jó minőség? :D Nekem egy csomó album 192-esben van meg és tök jól szól. Vagy az én fülem béna. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért az nem jó minőség? :P Nekem egy csomó album 192-esben van meg és tök jól szól. Vagy az én fülem béna. :P
Vagy a második :P :P :D

Én ha tehetem FLAC-be szerzem be a CD-ket oszt abból konvertálok CD minőségű albumot :D Hihetetlen részletgazdag. :D Némelyik a 900 kbps is eléri, az meg már döfi :P MP3-mat meg legfeljebb 320-ba tudsz tömöríteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a második :P :P :P

Én ha tehetem FLAC-be szerzem be a CD-ket oszt abból konvertálok CD minőségű albumot :D Hihetetlen részletgazdag. :D Némelyik a 900 kbps is eléri, az meg már döfi :P MP3-mat meg legfeljebb 320-ba tudsz tömöríteni.

 

Ok, megnézem. Különben a flac-et nem játsza le valami progi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokszor fülhallgatóval hallgatok zenét, és ahhoz a 192 valóban kevés, nincs mélysége, nem jönnek ki a finom hangok. Ilyenkor az eredeti CD verhetetlen. :chainsaw:

Konyhában vagy autóban viszont teljesen megfelel, ezért ott jól jönnek az írott CD-k is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokszor fülhallgatóval hallgatok zenét, és ahhoz a 192 valóban kevés, nincs mélysége, nem jönnek ki a finom hangok.

Gyakran hallgatok én is fülhallgatóval zenét, de még úgy sem érzem igazán a különbségeket. Meg ha persze zenét hallgatok, az azt jelenti, hogy közben tuti csinálok mást is, netezek, olvasok és a többi, így aztán elsősorban nem is a zenére figyelek. Nagyon ritka az, hogy csak a zenére figyeljek. Leginkább vonaton, mert ott mindig zenét hallgatok a mobilomról, de a nagy háttérzajban szintén nem jön ki a "minőség".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakran hallgatok én is fülhallgatóval zenét, de még úgy sem érzem igazán a különbségeket. Meg ha persze zenét hallgatok, az azt jelenti, hogy közben tuti csinálok mást is, netezek, olvasok és a többi, így aztán elsősorban nem is a zenére figyelek. Nagyon ritka az, hogy csak a zenére figyeljek. Leginkább vonaton, mert ott mindig zenét hallgatok a mobilomról, de a nagy háttérzajban szintén nem jön ki a "minőség".
Zajban biztos nincs jelentősége. :angry: Én lefekvés előtt hallgatok így zenét, teljes csöndben, hogy a többieket ne zavarja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.