Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nyílt itt egy új kocsma. Remélem pénteken valami hasonlóra megy majd a tánc ott.

Azért nem a Keresztest tettem be, mert azt mindenki ismeri. Meg Hobo bácsit is szeretem.. Aki nem az tegyen úgy, mint a földnélküli paraszt, vessen magára.

http://www.youtube.com/watch?v=Dv2Z3FPSwW0&feature=related

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyílt itt egy új kocsma. Remélem pénteken valami hasonlóra megy majd a tánc ott.

Azért nem a Keresztest tettem be, mert azt mindenki ismeri. Meg Hobo bácsit is szeretem.. Aki nem az tegyen úgy, mint a földnélküli paraszt, vessen magára.

A régi Moby Dickért oda voltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyílt itt egy új kocsma. Remélem pénteken valami hasonlóra megy majd a tánc ott.

Azért nem a Keresztest tettem be, mert azt mindenki ismeri. Meg Hobo bácsit is szeretem.. Aki nem az tegyen úgy, mint a földnélküli paraszt, vessen magára.

 

Igazi Trash-metál. A magyar Metallica. Jó kis szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi Trash-metál. A magyar Metallica. Jó kis szám.

Pont ezért! Jó kis zúzós Trash. A Tankcsapda féle rockzenét sose szerettem, mert nekem nem nyújt semmit. Keménynek puha, puhának kemény.... Ha már metál, akkor legyen kemény, zúzós. Ez a műfaj úgy is arra van, hogy kiengedje az ember a gőzt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ezért! Jó kis zúzós Trash. A Tankcsapda féle rockzenét sose szerettem, mert nekem nem nyújt semmit. Keménynek puha, puhának kemény.... Ha már metál, akkor legyen kemény, zúzós. Ez a műfaj úgy is arra van, hogy kiengedje az ember a gőzt. :)

 

 

Nekem trashben csak a Metallica jön be de abból sem mind. A Tankcsapda az új albummal egy darabig elvágta magát nálam. Nekik is van egy-két lemezük amelyik kőkemény, de persze van szolidabb is, Ők punk-rockot játszanak, ott azért nem lehet nagyon zúzni bár tényleg van olyan számuk, hogy rendesen darál. Ami viszont még nagyon jó a Csapdában az a szövegük. Zseniálisnak tartom. Itt a szerintem legkeményebb számuk:

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresztfiamnak kerestem szülinapjára valami ajándékot és arra gondoltam, a régi mese kazettáimat kapja meg cd-re kiírva.

Az átvétel közben egyrészt sírok, másrészt padlón röhögök, hogy anno, miket hallgattam.

Most ez a favorit :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=dk-ljpe7YeE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.