Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagy élmény lehetett ez az egész show, szívesen ott lettem volna. Alapból ott volt a remek setlist, de nekem ez az előadás tetszett az összes közül a legjobban. Fantasztikus hangszerelés mellett élmény volt ezt hallgatni. Emellett, megint megerősítést nyert bennem, hogy a régi Kanye-t sokkal jobban kedveltem... de, hogy kapcsolódjak egy picit a fórumhoz is - az Anakinos rímet most már legalább értem is, régebben (mikor még nem értettem olyan jól angolul) csak a neve tűnt fel, sokáig azt hittem, hogy én hallottam csak bele kedvenc SW karakteremet ebbe a nótába. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=YrJ1cRN9F1c

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem tudom ez mennyire gáz, de én is csak Kanye sample-je után fedeztem fel magamnak ezt a számot (korábban is hallottam már valamikor régen). Nagyon finom melódiákat szólaltat meg, az ütemek, kifinomult akkordok mind tökéletesen a helyükön vannak, az előadásmód azonban mindent visz, egyszerűen pazar, felemelő! A 3:30-tól jövő rész ihlethette meg Mr. West-et... :D Egyébként a Daily News véleménye: "the most cool, and obscure, sample"

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ez mennyire gáz, de én is csak Kanye sample-je után fedeztem fel magamnak ezt a számot (korábban is hallottam már valamikor régen). Nagyon finom melódiákat szólaltat meg, az ütemek, kifinomult akkordok mind tökéletesen a helyükön vannak, az előadásmód azonban mindent visz, egyszerűen pazar, felemelő! A 3:30-tól jövő rész ihlethette meg Mr. West-et... :D Egyébként a Daily News véleménye: "the most cool, and obscure, sample"

 

Scorpions is lenyúlta anno :) De vállalták, nem lett belőle nagy gubanc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.