Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A világ legszebb karácsonyi dala szomorú képsorokkal. Soha nem szabad elfeledni, hogy a háború semmilyen körülmények között nem lehet megoldás a problémákra. Mi, magyarok, a világ szerencsésebb felén élünk (akárki akármit is mond néha), és ezért hálát adhatunk a Jóistennek, főleg ilyenkor, Szentestén. A különböző emberi gyarlóságok miatt rengeteg gyermeknek kell idő előtt felnőnie, hogy aztán, valami zavaros ideológia vagy indok folytán kezdeményezett háború során elveszítsen mindent. :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=yN4Uu0OlmTg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen indul ez az album, aztán meg totál Entombed feelingje van. :) Ha a régieket akarsz és északiakat, akkor próbáld be az Unleashed korai lemezeit. Iszonyat micsoda riffek vannak rajtuk. Egy példa. :) Hallgasd végig, érdemes. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Inkább válogatott számokat szoktam hallgatni, mivel minden albumukban van jó és kevésbé jól sikerült darab. Én azokat a számokat ajánlom, amiket emlékeim szerint már ide is betettem: Any Means Necessary, At the End of the Rainbow, Hearts On Fire, Heeding the Call, Let the Hammer Fall, One More Time, Stronger Than All. Persze számos jó darab van még. Ha albumot kéne említenem, akkor a Legacy of Kings-t írnám. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább válogatott számokat szoktam hallgatni, mivel minden albumukban van jó és kevésbé jól sikerült darab. Én azokat a számokat ajánlom, amiket emlékeim szerint már ide is betettem: Any Means Necessary, At the End of the Rainbow, Hearts On Fire, Heeding the Call, Let the Hammer Fall, One More Time, Stronger Than All. Persze számos jó darab van még. Ha albumot kéne említenem, akkor a Legacy of Kings-t írnám. ;)

 

 

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, nekünk nagyon hasonló a zenei izlésünk. Baromi jó zenéket raksz be.A Hammerfallnak melyik a legjobb albuma? Melyiket érdemes leszedni?

 

 

Bár nem engem kérdeztél, de a zenei ízlésünk nekünk is megegyezik.. Hammerfall ügyben az első három album (Glory to the brave, Legacy of kings, Renegade) hibátlan, szinte nincs is rajtuk gyenge pillanat, de nekem valami megmagyarázhatatlan okból a negyedik a favoritom, a Chrimson thunder. Megvan CD-n, DVD Audion, meg koncert DVD-n is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem engem kérdeztél, de a zenei ízlésünk nekünk is megegyezik.. Hammerfall ügyben az első három album (Glory to the brave, Legacy of kings, Renegade) hibátlan, szinte nincs is rajtuk gyenge pillanat, de nekem valami megmagyarázhatatlan okból a negyedik a favoritom, a Chrimson thunder. Megvan CD-n, DVD Audion, meg koncert DVD-n is. :)

 

 

Neked is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.