Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezek egyre hülyébbek lesznek a korral :lol: :lol: Láma szeme, láma szeme sötétkék XD

 

Bár utálom az eredetit de ez jó :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0&list=FLNhsASs1zeC1UTySPU5DvRQ&index=2&feature=plpp_video

 

Elég felkapott lett mostanában, hátha elkap valakit innen is a hangulata :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a zenéje miatt, de nagyon. "Street" sportokban jellemzők, hogy két (vagy több) versenyző felváltva áll a kör közepén és mutatják a meredeknél meredekebb trükkjeiket. Na ez is az, csak beltéren. (Kék alapon zöld dekorált ruhában 2011 világbajnoka OOna Kivela, fekete-pirosban a rendezvény szervezője Grazzy Brugner.)

 

Rúdtáncban egyébként az a poén, hogy semmi hűha nem lenne benne ha nem volna az a fránya gravitáció :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a lenti videó egy kicsit rossz topicba került, és Krande, remélem nem nagy kérés és ezt minden férfi kollégám nevében mondom: ha legközelebb ilyen típusú videót raksz be a rúdtánc szót, kérlek valami módon emeld ki mert majdnem sikerült átgörgetnem a videón, de nagy kár lett volna kihagyni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mix

 

Most teljesen Minimal fan lettem, már töröltem is a DnB mappát a gépről és elkezdtem mindenféle előadót hallgatni ebben a témában, hogy rájöjjek, ki is áll hozzám a legközelebb!

 

http://www.youtube.com/watch?v=xGRdspQMBpA

 

Szerintem ez baromi jó zene! Mondjuk a Minimalhoz egy életérzés is kell, én eléggé közelítettem hozzá az elmúlt héten...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, észleltem már , megnéztem a közös riportot és pár track-et, ők amúgy kőkemény britek, nem? A kiejtésük nagyon durva. Zenében is jókat tolnak, meglepően finom a hangzás.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik, leszedték az a giccses, populáris, népnek való hangzást és tényleg olyat tettek le az asztalra, ami szerintem zeneibb és kifejezőbb, szavak, meg éneklés nélkül. Szóval, én ezt többre tartom, mint a DM életutat, valahogy ez összetettebb, mégis egyszerűbb!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor hallgasd, de ne idealizáld meg. ;) Kb. az emberek 0,5 % gondolja úgy ahogy Te, ami persze nem baj. Én tudom, hogy Te különc vagy, csak ne próbáld ezt a világ ellen fordítani. Nekem is a DM az alap, ez csak kellemes kis kikapcsolódás. Nekem eléggé érzelem nélküli embernek tűnsz. Olyannak, aki valamiért nagyon be van fordulva és elfolyt magában bizonyos dolgokat. A zenei ízlésed teljesen ezt fejezi ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, én azt utálom amikor semmitmondó szövegekkel (királylány - szivárvány) és Kasza Tibi féle lopott szöveg és dallam okádat áradat irányul felém. A Techno alapban letisztult és egyszerű stílus, attól, hogy sokan nem fogadják be amit közvetít, értelmes és elvarázsol. Egyszerűen utálom mikor egy női vokállal, vagy egy semmitmondó, unalmas rap-el fel akarják dobni a zenét. Meg itt a new wave, a LMFAO- vagy mi, amik 100éves Tech ütemre rászórnak néhány sample-t és táncolnak hozzá, aztán ebből csinálnak 20.000.000 nézettséget, meg hírnevet. Nem folytok el semmit, csak zenében nem keresek érzelmeket és gondolatokat, megvannak a sajátjaim, ha egy muszikát hallgatok kikapcsolódásra vágyom, nem okításra, meg jól odamondásokra....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, én azt utálom amikor semmitmondó szövegekkel (királylány - szivárvány) és Kasza Tibi féle lopott szöveg és dallam okádat áradat irányul felém. A Techno alapban letisztult és egyszerű stílus, attól, hogy sokan nem fogadják be amit közvetít, értelmes és elvarázsol. Egyszerűen utálom mikor egy női vokállal, vagy egy semmitmondó, unalmas rap-el fel akarják dobni a zenét. Meg itt a new wave, a LMFAO- vagy mi, amik 100éves Tech ütemre rászórnak néhány sample-t és táncolnak hozzá, aztán ebből csinálnak 20.000.000 nézettséget, meg hírnevet. Nem folytok el semmit, csak zenében nem keresek érzelmeket és gondolatokat, megvannak a sajátjaim, ha egy muszikát hallgatok kikapcsolódásra vágyom, nem okításra, meg jól odamondásokra....

 

Nem azt mondtad anno hogy mi nem értünk a zenéhez és te nem technot hallgatsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Technonak is van kb. 20alfaja, nézz utána:

Alap műveltség

 

A stíluson belül most vándoroltam kicsit, DnB-rál álltam át Minimalra. Egyik sem népszerű nálunk, de míg az első inkább brit, addig a 2. mostanában maximálisan német és orosz találmány! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Technonak is van kb. 20alfaja, nézz utána:

Alap műveltség

 

A stíluson belül most vándoroltam kicsit, DnB-rál álltam át Minimalra. Egyik sem népszerű nálunk, de míg az első inkább brit, addig a 2. mostanában maximálisan német és orosz találmány! :)

 

 

Én már 20 éve tudom hogy vannak a technonak alfajai. Amúgy nem alapműveltség szerintem 100-szor fontosabb dolgok is vannak ennél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, de maradjunk annyiba, hogy ezen a témán belül még mindig Ő írt nagyobb baromságokat és kevésbé hozzáértő dolgokat. Lehet ezt lef*sni, mert DM fan vagy, de nálam azért ez nem így megy...annak ellenére, hogy ismeri a témát, eléggé alpári módon és stílusban szólt hozzá, vagy ez már el is van felejtve? (A rock örök és elpusztíthatatlan, minden más f*s...)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem is tőled. Nem kell provokálni Frenkie -t (és mást se), mert szavazás nélkül is kiraklak a pics*ba egy perc alatt.

 

 

Nem provokál. Semmi gáz. Tudom kezelni. Csak beszélgetünk. Nagyon sokat tanultam a múltkori balhéból, azonnal megállok ha érzem hogy kerekedne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, de maradjunk annyiba, hogy ezen a témán belül még mindig Ő írt nagyobb baromságokat és kevésbé hozzáértő dolgokat. Lehet ezt lef*sni, mert DM fan vagy, de nálam azért ez nem így megy...annak ellenére, hogy ismeri a témát, eléggé alpári módon és stílusban szólt hozzá, vagy ez már el is van felejtve? (A rock örök és elpusztíthatatlan, minden más f*s...)

 

 

Mi van?????????? Alpári módon? Na jó most hagyom abba ma a veled való beszélgetést. Tök normálisan trágár szavak nélkül írtam valamit. Veled normálisan sem lehet beszélni mert ugrassz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.