Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó számokat hallgatok mi? :D Egyébként mire gondoltál a végletekkel?

 

Hogy mindkettőt utálják is, meg szeretik is, de utálók vannak többségben. Általában őket fikázzák állandóan, legalábbis amerre én járok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tesco rádióban megy pár igen ótvar zene, némelyiktől már hánynom kell, főleg mikor Eddát adnak, akkor még a krumplit is eldobom... Nem igazán hallottam eddig normális zenéket, aztán, ma reggel:

http://www.youtube.com/watch?v=li3ovK6rZzo

 

A minimal egyik leghíresebb előadója, durva, hogy bekerült a nagy "slágerek" közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El tudom képzelni, hogy akik eddig a belinkelt zenéimet fikáztak, azok ilyenekre pörögnek minden nap. Még azt is látom magam előtt, ahogy a kedvenc részükre rámozdulnak, 2.35nél! :)

Ez megint mi a sz*r? Ennyire kreténnek nézel itt bárkit is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva van akiből kinézem. Amúgy ez csak vicc volt, ő olyan, mint nálunk Ukrin Benedek, egy ideig felkapott volt, meg hívták sokfelé, több számot is előadott, de ez lett az igazán híres. Az egyik oldalon volt róla egy írás, én ezt a "zenéjét" találtam a legviccesebbnek. Főleg a gitáros érdekes, mivel ez a hangszer nem szerepel a számban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a 2perces van meg nekem, ott jobban összevágták, itt a vége már csak levezető. Meg sátán dancesben tök kíváncsi vagyok az alap zenére, nem tudom mitől készülhettek így ki páran. Plusz, az a disznóvágós metál azért jobban hallgatható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.