Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?v=I2Fmg-YLNCw

Nagyon beüt, szerinem ez a HOUSE zene, baromi effektek, 6 perc elnyújtott és érzéki önkifejezés!!! 8/10!!!

Basszus 12. alkalommal hallagtom újra... érdemes próbálkozni vele, ez HÁZ zene! 100%ban!

 

Jah, nagy atom rockerek, ebben a track-ben, hány sapmle, azaz hang szerepel? Csak mert én nem tudtam megszámolni!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint a jó magyar siránkozás. Optimistábbnak nem lehet lenni? Mindig a nyavalygás? Majka is énekli hogy belehalok. Mibe? Hogy nyakig ül a pénzben? Ne énekeljenek már jómódú rapperek ilyeneket, Nekik semmi gondjuk nincs. Nem tudják mi az hogy nincs lóvé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint a jó magyar siránkozás. Optimistábbnak nem lehet lenni? Mindig a nyavalygás? Majka is énekli hogy belehalok. Mibe? Hogy nyakig ül a pénzben? Ne énekeljenek már jómódú rapperek ilyeneket, Nekik semmi gondjuk nincs. Nem tudják mi az hogy nincs lóvé.

Te miről beszélsz Frenkie? Meghallgattad egyáltalán a számot? Pont arról szól az egész szám, hogy élvezd az életed amíg lehet, és ne várj a holnapra. Semmi ilyesmi nincs benne amit írtál. Én fankát bírom, és a Kowa is jó hangzást ad neki, nagyon várom a közös albumot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te miről beszélsz Frenkie? Meghallgattad egyáltalán a számot? Pont arról szól az egész szám, hogy élvezd az életed amíg lehet, és ne várj a holnapra. Semmi ilyesmi nincs benne amit írtál. Én fankát bírom, és a Kowa is jó hangzást ad neki, nagyon várom a közös albumot is.

 

Meghallgattam és ezt érzem benne. Fankáról meg tudjuk melyik politikai oldalhoz húz és így mindjárt hiteltelenné válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghallgattam és ezt érzem benne. Fankáról meg tudjuk melyik politikai oldalhoz húz és így mindjárt hiteltelenné válik.

El kell tudni vonatkoztatni. Én állok a legmesszebb a jobb oldaltól, mégis meg tudom hallgatni ezt a számot, sőt, és át tudom érezni a mondanivalóját.

Én végighallgattam a Fanka leghazafibb albumait, és bár a mondanivalóval nem értettem mindig egyet, a számok még tetszettek. Fura, de van ilyen.

Világ életemben rockzenét hallgattam, én rockernek is tartom magam, annak ellenére hogy nem tudom átérezni az egész este iszunk, és bulizunk feelinget. Na mind1, adj neki még 1 esélyt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek mi köze a számhoz?

 

 

Hát az hogy totál hiteltelenné tesz mindent amit művel. Pl Budaházy ha elmegy zsidóiskolát avatni az nem igazán van ott a szeren. Megmondom őszintén az a zenész aki ma bármely politikai oldal mellett elkötelezi magát az megosztó így ne énekeljen már nemzetről hisz pont ő ossza meg a nemzetet. Az meg hogy néha kikacsint nem számít. Így vagyok az Eddával is. Anno tiszteltem Patakyt, de amit 15 éve művel az a hányinger kategória hiába írt legendás számokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint a jó magyar siránkozás. Optimistábbnak nem lehet lenni? Mindig a nyavalygás? Majka is énekli hogy belehalok. Mibe? Hogy nyakig ül a pénzben? Ne énekeljenek már jómódú rapperek ilyeneket, Nekik semmi gondjuk nincs. Nem tudják mi az hogy nincs lóvé.

Van egy szép idevágó mondás, miszerint: "Sírva vigad a magyar." Nézz csak meg egy magyar Karácsonyi dalt meg mondjuk egy spanyolt, hát szerintem egyértelmű a különbség.

 

Meghallgattam és ezt érzem benne. Fankáról meg tudjuk melyik politikai oldalhoz húz és így mindjárt hiteltelenné válik.

Egyébként egy régebbi videóban elmondta Fanka, hogy ő nem jobbikos, hanem jobbik szavazó volt 2010-ben, de politizálni nem szeretnék.

Szerkesztve: - aaron
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.