Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt nem értem, ezeknek még nem hallhattál szinkronhangot, akkor hogyan lehet furcsa? Na jó, úgyse fogom sosem megérteni a csavaros észjárásod. ;)

Az, hogy nem vetted észre, a hibák akkor is ott vannak, és emiatt a szinkron sz*r. Bár az azért durva, hogy nem veszel észre olyat, mikor Teal'c-től megkérdezik, mikor lesz 12 éves, mikor előtte jelentette be, hogy 110 éves. :D

Rossz egy olyan sorozatot nézni angolul amit magyarul szokik meg az ember. És most ne gyere azzal, hogy az SGU vadi új sorozat :D

Lehet, hogy az a rész kimaradt, vagy csak néztem és nem láttam, hogy mit mondanak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz egy olyan sorozatot nézni angolul amit magyarul szokik meg az ember.

Ezt értem, ha tényleg nem új sorozatról lenne szó, és itt az új alatt az új karakterek a lényeg, nem az új sztori. Úgy értem, azt értem, hogy O'Neill, Carter és Daniel hangja más. Stimmt (bár amilyen sűrűn cserélték a hangokat az SG-1-ben, már alapból nehéz megszokni a szinkront ;) ), csak tényleg fura, hogy olyanokat is "megszoktál", aki sosem szerepeltek. A kifejezések meg feliratosan is ugyanazok, mert egy rajongó a feliratok alapján sok korrekciót végzett a 4. évadtól. Na mindegy, fura, nem is értem, de attól még lehet. Ha nem jön be, majd megvárod a szinkronos verziót. Úgy se hiszem, hogy sokat kell majd rá várni, mert az AXN Sci Fi már tavaly tárgyalt a sorozatról az illetékesekkel. Szóval szerintem lemegy az 5. évad, kb. annak a végére befejeződik az SGU 1. évad fele, és már mehet is az AXN SF-en. Talán annyi szünetet tartanak, hogy leadják az Ark of Truthot és a Continuumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt értem, ha tényleg nem új sorozatról lenne szó, és itt az új alatt az új karakterek a lényeg, nem az új sztori. Úgy értem, azt értem, hogy O'Neill, Carter és Daniel hangja más. Stimmt (bár amilyen sűrűn cserélték a hangokat az SG-1-ben, már alapból nehéz megszokni a szinkront ;) ), csak tényleg fura, hogy olyanokat is "megszoktál", aki sosem szerepeltek. A kifejezések meg feliratosan is ugyanazok, mert egy rajongó a feliratok alapján sok korrekciót végzett a 4. évadtól. Na mindegy, fura, nem is értem, de attól még lehet. Ha nem jön be, majd megvárod a szinkronos verziót. Úgy se hiszem, hogy sokat kell majd rá várni, mert az AXN Sci Fi már tavaly tárgyalt a sorozatról az illetékesekkel. Szóval szerintem lemegy az 5. évad, kb. annak a végére befejeződik az SGU 1. évad fele, és már mehet is az AXN SF-en. Talán annyi szünetet tartanak, hogy leadják az Ark of Truthot és a Continuumot.

Majd kiderül, hogy mennyit tudnak a szinkronszínészek hozzátenni, mert bevallom nekem az a túlzott mesterkélt hanghordozás/színészkedés se jött be túlságosan, de ehhez lehet, hogy hozzájárult a BSG féle fényképezési módszer. Meglátjuk mi lesz ha tényleg beindul a sorozat. :D Eli, Scott, Young nagyon jó karakterek; Rush idegesítő ezzel a kettőségével, kissé Baltar személyiségzavarára emlékeztet :D

No mindegy, pár epizód még fusson le oszt kiderül merre változik a véleményem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuhay egy zseni volt! Yoda szinkronjaként is nagyot alkotott!

Én még emlékszem egy szombat(?) délelötti műsorára melyben pl új filmpremierekről is szó volt. ;) De öregszem mintazállat és nem jut fejembe a műsor címe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még emlékszem egy szombat(?) délelötti műsorára melyben pl új filmpremierekről is szó volt. ;) De öregszem mintazállat és nem jut fejembe a műsor címe :D
Remélem nem kevered a Zenebutikkal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még emlékszem egy szombat(?) délelötti műsorára melyben pl új filmpremierekről is szó volt. ;) De öregszem mintazállat és nem jut fejembe a műsor címe :D

 

Erre én is emlékszem.A zenebutikról meg az EP 6 trailere jut eszembe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huu a mindenségit, az a kis szőke csaj, aki nyomul Housra nagyon szexi
Leighton Meester-re gondolsz? :)

Nekem is nagyon bejövős a csaj és nagyon gondolkodok, hogy az ő sorozatát is el kezdem nézni miatta :D (Gossip Girl - A Pletykafészek) van 1-2 jóóó jelenete :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leighton Meester-re gondolsz? :D

Nekem is nagyon bejövős a csaj és nagyon gondolkodok, hogy az ő sorozatát is el kezdem nézni miatta :D (Gossip Girl - A Pletykafészek) van 1-2 jóóó jelenete :)

Phobos te gondolatolvasó vagy! És persze nők terén egy húron is pendülünk, hehe :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon frankó a legújabb Dexi. Ha így folytatódik akkor a negyedik szezon lehet a legjobb az eddigiek közül.

Van már felirat hozzá? Estefelé még nem láttam, pedig már nagyon nézném.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Houseban Cameron viszi a pálmát, ámbátor 13-nak nagyon szép pofija van :)

Az arca miatt nekem jobban tetszik 13. Camerontól amúgy is a falra tudtam mászni.

Spoiler:

És amit Chase-sel művelt, attól továbbra is falra tudok. Chase helyében nem fogadtam volna vissza, pláne nem kétszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Nagyon jó volt a második rész :) És végre rájöttem, hogy hol láttam már a főszereplő csávót. :) Az ellenség kapujában játszotta a komiszár elvtársat :D

A kis japó, vagyis koreai, nem Sulu a Star Trekből? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.