Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki nem szereti a House-t az nem érti a szarkazmust és nem ismeri fel a karakter zsenialitását.

Van 3 túlképzett tanonca mégis ő egyedül fejti meg a rejtélyeket.

Már magukért a klinikai betegekért érdemes House MD-t nézni :P Az előbb volt a törött ujjú idóta :D

Pontosan erről van szó. :P

A tegnapi részen szakadtam, annyira idióta volt :D

Itt a lényeg úgyis House. A Donát által említett dolgok meg mellékesek, simán működne nélkülük az egész sorozat.

"-Jól van?

-Nem lélegzik a farkam. Mesterséges lélegeztetést kérek" :D:):D

 

És én ezt lexikális tudás nélkül is vágom, hogy milyen metafora vagy mifene volt benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Phobos, nem olvastam el, amit írtál a House-ról, csak most. Sejtettem, hogy valami nem stimmel, mikor elkezdték a pasit boncolni, mert az ember nem vérzik így, ha már meghalt :) Remek rész volt, amint látom, kezd előkerülni a Cuddy-szál is :D Chase-t nagyon sajnálom én is, sejthető volt, hogy nem marad annyiban az egész. Vajon miért nem mondja el Cameronnak? Így rosszabbat tesz, főleg, hogy csak Cameron nem tudja az igazat, a többiek meg igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Igen, a Cuddy szál az erős lesz és még bonyolódni fog, de mivel a múltkor is leb*sztatok, hogy túl előre spoilerezek, így nem írok mást le csak annyit, hogy pár rész múlva

visszatér Lucas :)

 

 

 

Már rendelhető a House 4. évad. Lecsaptam már rá :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este én is megnéztem a House-t és a Defying Gravity-t.

 

House

 

Nagyon komoly rész volt. Először azt hittem, a fickót majd simán meggyógyítják. Aztán meghalt, na mondom, most a kölyköt akarják majd megmenteni. Aztán a fickó boncolás közben feltámadt (azért nem kellett CSI ahhoz, hogy rájöjjön az ember a vérzés láttán, hogy nem hulla a páciens :) ). Tetszett Forman és House reakciója, egyből eszembe jutott az a rész, amikor House kicseszett Kutnerrel és Taubbal, amiért azok az ő nevében diagnosztizáltak a neten pénzért. Csak ez esetben ez valóság volt (milyen lett volna, ha Kutner és Taub is itt lett volna...).

House hallucinációjánál én is megijedtem, hogy már megint kezd meggárgyulni, de aztán felmerült bennem, hogy talán a szomszédot hallja (bár én a radiátorra gondoltam, mert jómagam ugyanígy hallom az alattunk lakókat... olykor a komplett beszélgetéseket úgy, mintha mellettem állnának... néha meg elég... khm... érdekes zajokra ébredek. Nagyon durván tudják ezek az izék vezetni a hangot, nem csoda, hogy House hallotta - pláne éjjel, bár furcsa, hogy az irodájában is, de az lehet, hogy csak képzelte, vagy valaki az irodája mellett elhaladva halkabban beszélt).

Chase meg érdekes. Egyrészről megértem, miért nem mondja el. Cameron nem biztos, hogy díjazná, ha kiderülne, egy gyilkoshoz ment férjhez. Elég nagy kockázat. Másrészről ilyet eltitkolni, ez nem csak magát, de a kapcsolatukat is komolyan megmérgezi.

 

 

Defying Gravity

 

Ez is jó volt. Főleg, hogy végre többet megtudtunk a marsi küldetésről, és nem csak a már unalomig ismert rajtot ismételgették. A riporter is egyre jobban kavar, szerintem Poe - na vajon a következő részben kiderül, hogyan is lett féllábú? - kiadja majd a titkot a sajtónak.

Ami szvsz szép kis zűrt kavarhat. A rész nézése közben gondolkodtam el azon, hogy ezek évekig vannak kint, ezalatt a Földön akár a III. világháború is kitörhet. Milyen lenne már? Akkor lenne aztán igazán nagy dilemmában az Antares legénysége.

Akik már így is az őrület határán vannak. Gondoltam is a sorozat elején, hogy nem fogják ép ésszel megúszni. Évekig ugyanazokkal az arcokka bezárva egy ilyen kis járműbe, hát ezt ember nem bírná ki mentálisan. Kíváncsi vagyok, meddig bírják szex nélkül (mert ugye a glóriák nem, hogy nem működtek, már nem is viselik), ami ilyen összezártság esetén szintén nem elhanyagolható tényező.

Érdekes lehet majd Rollie története is. Ittasan vezetett, ráadásul mobillal játszott (amúgy milyen frankók a sorozatbéli mobilok :D ), a zsaruk ott mögötte ezt biztos nem fogják jó szemmel nézni. Ha viszont őt lecsukják, vagy kirúgják, akkor meg Jane-nel lesz még több gond (amúgy vajon ő miért nem látja Bétát? Kíváncsi vagyok, erre mikor derül fény.)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Jé, nekem eszembe sem jutott ez a Taubos eset, jó, hogy írod, Dzséjt. Chase mindenképpen rosszabbul jár, ha nem mondja el Cameronnak, mert akkor meg a nő azért hagyná le, hogy a pasi nem bízik benne, blabla. Ha elmondaná az igazat, több esélye lenne nála, legalább is szerintem. Főleg úgy, hogy Cameron sem éppen szép szemekkel nézett Dibalára, bár utána ő tette, ami a dolga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

 

Ez is jó volt. Főleg, hogy végre többet megtudtunk a marsi küldetésről, és nem csak a már unalomig ismert rajtot ismételgették. A riporter is egyre jobban kavar, szerintem Poe - na vajon a következő részben kiderül, hogyan is lett féllábú? - kiadja majd a titkot a sajtónak.

Ami szvsz szép kis zűrt kavarhat. A rész nézése közben gondolkodtam el azon, hogy ezek évekig vannak kint, ezalatt a Földön akár a III. világháború is kitörhet. Milyen lenne már? Akkor lenne aztán igazán nagy dilemmában az Antares legénysége.

Akik már így is az őrület határán vannak. Gondoltam is a sorozat elején, hogy nem fogják ép ésszel megúszni. Évekig ugyanazokkal az arcokka bezárva egy ilyen kis járműbe, hát ezt ember nem bírná ki mentálisan. Kíváncsi vagyok, meddig bírják szex nélkül (mert ugye a glóriák nem, hogy nem működtek, már nem is viselik), ami ilyen összezártság esetén szintén nem elhanyagolható tényező.

Érdekes lehet majd Rollie története is. Ittasan vezetett, ráadásul mobillal játszott (amúgy milyen frankók a sorozatbéli mobilok :D ), a zsaruk ott mögötte ezt biztos nem fogják jó szemmel nézni. Ha viszont őt lecsukják, vagy kirúgják, akkor meg Jane-nel lesz még több gond (amúgy vajon ő miért nem látja Bétát? Kíváncsi vagyok, erre mikor derül fény.)

 

 

Én azon gondolkoztam el, hogy az elején Rolliet meg az indiai srácot pontosan mily okból szállították le? Az ő állapotuk nem volt annyira súlyos mint most az űrhajón lévőké. A szapora szívverés már mindegyikőjüknél kiütközött. Lehet, hogy majd vissza kéne néznem a részeket, mert lehet, hogy Béta kérte ezt a vezetőktől. Noh mindegy.

Az is érdekes, hogy Paula hirtelen bénázni kezdett. Donnie negyon azt akarta, hogy ő menjen, lehet, hogy Béta egy kis "szívességet" tett neki ezzel és ő volt az okozója a csaj bénázásához.

Picit nekem zavaros volt ez a marsi magyarázkodás, de majd az évad végén lehet, hogy mégegyszer végigpergetem a sorit :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defying Gravity

Spoiler:

Rollie-kat azért szállították le, mert megjelent valami szívbetegség náluk (nem egyszerűen csak szapora volt a szívverés). Valószínűleg ugyanez a betegség lehetett a Marson Walkernél is, aki ottmaradt. Szóval Béta kérte meg őket (bár egyre inkább az a gyanúm, hogy ez a Béta nem egy kedves jószág: életed legsz*rabb pillanatait idézi fel, betegségeket zúdít rád, ha nem tetszel neki, viharokat kavar... Lehet Paula-nak igaza lesz :D ).

Apropó, Paula, kíváncsi vagyok, a vallási fanatizmusa mikor lesz káros. Ha nincs ott Wassenfelder, már marha nagy kakiban ülne az ISO.

 

Szerk.: Még valami Oldi! Ezt most találtam, és nem villanyozott fel: "On October 22, 2009, TV Squad reported that the sets for Defying Gravity had been destroyed and that the series had been canceled earlier this fall."

Azaz tegnap a TV Squad írta, hogy a sorozat díszleteit éppen most bontják szét (az egyik emberük elvolt megnézni a Stargate Universe díszleteit, és amellett állt a Defying Gravity-é is, úgyhogy oda is beengedték, ám az már lebontás alatt volt). Szóval nem hiszem, hogy lesz 2. évad, ha már a díszleteket bontják :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik nap én meg azt olvastam, hogy berendelték a FF további részeit, így tavaszig nézhetjük. 25 rész lesz, és kb. a 21. részre érünk el addig az időpontig, amit a látomásokban láttak. Egyébként is így jönne ki nagyjából időpontilag, ha a sorozat úgy követi az időt, ahogy tévébe kerül. Már lent van a következő rész, de inkább várok a feliratra :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy most költöznek Kanadába, mivel ott rendelték be a második évadot. Kár lenne a soriét ha nem ez lenne az ok. :evil:

Sajnos a sorozatot Kanadában forgatták alapból. A stúdió Vancouverben van (egy stúdióban készült a Stargate SG-1, SGA, SGU, a BSG, a Defying Gravity; ezek mind amerikai-kanadai sorozatok - illetve az SG már csak kanadai, amcsi megbízásból készülve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Spoiler:

Nagyon jó rész volt, Cuddy veszettül jól nézett ki abban a kék rucijában :D

 

A suttogásról én azt hittem, hogy Wilson szórakozik House-szal (végül is tényleg ő volt az oka), gondoltam, hogy nem fog visszahüly*lni (de legalább is reméltem). A betegség is érdekes volt, és Chase-t én abszolút nem értem. El kellene mondania Cameronnak, ez egyértelmű.

 

Wilsont egy picit sajnáltam, hogy még mindig ennyire ragaszkodik Amberhöz. De örülök, hogy végre van egy sorozat, ahol nem siklanak el olyan gyorsan egy karakter halála felett (ellenpélda pl. a Lost, vagy a Hősök. Ezért is több ez a sorozat, mint mások.

 

 

Oldie: Örülök, hogy legalább a szexuális célzásokat sikerül levágnod :evil:

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Először én is azt hittem, hogy House-t Wilson cseszegeti, de az olyan snassz lett volna (ráadásul veszélyes, hiszen tényleg könnyen újra megőrjíthette volna House-t). Ezért jutott aztán eszembe a másik lehetőség.

Amúgy, tegnap a Feketék fehérenben pont benne volt Amber. Az egyik szőke tyúkot játszottak, akit a két FBI-os "leváltott". Eléggé észsovány karaktert kellett alakítania :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nekem eszembe se jutott, hogy esetleg Wilson szórakozik House-zal. Nem igazán vallana rá. De az nagyon tetszik, hogy felemlegették Ambert, Wilson rendkívül aranyos (se hülye szó, de jobb nem jut eszembe hirtelen) azzal, hogy így beszél hozzá :evil: Igazán megható volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU 1x05

 

Spoiler:

Izgalmas rész volt, az biztos. De a vége jól sikerült. Már valahogy gondoltam, hogy a Destiny valahogy a csillagot felhasználhatná, és felhasználta, bár nem úgy, ahogy gondoltam. Az érzelmi szálak is kezdenek bonyolódni. Ez a Rush nagyon mesterkélt, de szerintem nem tudta, hogy mi lesz. Jó rész volt, de szerintem jobb lenne, ha a következő részben, már nem kéne azzal küszködni, hogy életben maradjanak a hajón...

Remélem, hogy a következő részben már valahogy sikerül több dologhoz hozzáférni a hajón, vagy esetleg 1-2 bolygóra kiruccanót is tehetnének egyes dolgok pótlására, mint pl. a víz pótlására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barnez: némely kérésed teljesülni fog az SGU-val kapcsoaltban:

 

Oldi, én nekem az első részben sem tűnt fel ez a BSG-s kamerakezelés (sőt, igazán, magában a BSG-ben, vagy a Firefly-ban sem tűnik fel különösebben).

 

Az új rész kiváló van, van egy új SG top10 jelenetem :)

Spoiler:

Mikor a hajó belerepül a napba. Nagyon f*sza.

Rush csak sejtette. hogy a hajó túléli. Ésszerű feltételezés volt az azelőtti események fényében. De nem tudta. Ziher, mert akkor is baromira örült, amikor senki sem látta. Viszont ha senki sem látja, minek színészkedne? Szerintem egyszerűen csak igyekszik mindenkit elidegeníteni magától, nehogy véletlen megkedveljen valakit, aztán elveszítse, mint a feleségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, én nekem az első részben sem tűnt fel ez a BSG-s kamerakezelés (sőt, igazán, magában a BSG-ben, vagy a Firefly-ban sem tűnik fel különösebben).

 

Az új rész kiváló van, van egy új SG top10 jelenetem :)

Spoiler:

Mikor a hajó belerepül a napba. Nagyon f*sza.

Rush csak sejtette. hogy a hajó túléli. Ésszerű feltételezés volt az azelőtti események fényében. De nem tudta. Ziher, mert akkor is baromira örült, amikor senki sem látta. Viszont ha senki sem látja, minek színészkedne? Szerintem egyszerűen csak igyekszik mindenkit elidegeníteni magától, nehogy véletlen megkedveljen valakit, aztán elveszítse, mint a feleségét.

Sokaknak meg igen :D :D

 

Én abban reménykedek, hogy tényleg felpörögnek már végre az események, mert kezd vontatottá válni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.