Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, miért van az, hogy a vesszők elé vagy mögé :) mindig tudsz szóközt rakni, de a mondatvégi pont után meg nem? :P:)

 

Amúgy megmondtam, hogy piszok durva a vége. :P Ezek után nem lehet azt mondani, hogy nincs a háttérben semmi. Mármint aki csak a vérre meg szexre tud aszociálni ha szóba kerül a Spartacus. Hihetetlen, hogy micsoda aljas húzásokra képesek egyesek :P De ez így van jól. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem Sparta 6ot és nagyon kemény volt, főleg a vége.

Spoiler:

Arthus vagy kicsoda, na ő is egy nagy patkány. Hirtelen hogy megváltoztak a karakterek egyik pillanatban még kedves és bírod, aztán megmutatják az igazi arcukat, ahogy Batiatus is. Csúnya halála lesz. Nagyon hamar ki fog úgy érzem derülni, hogy ő nyíratta ki a feleségét, hisz ott a falnak is füle van.

Az orgia se volt semmi. :) És bár Barcat bírtam, az enyelgése a kisfiúval nem fog hiányozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, miért van az, hogy a vesszők elé vagy mögé :) mindig tudsz szóközt rakni, de a mondatvégi pont után meg nem? :P:)

 

Amúgy megmondtam, hogy piszok durva a vége. :P Ezek után nem lehet azt mondani, hogy nincs a háttérben semmi. Mármint aki csak a vérre meg szexre tud aszociálni ha szóba kerül a Spartacus. Hihetetlen, hogy micsoda aljas húzásokra képesek egyesek :P De ez így van jól. :P

 

 

Megpróbálok rá figyelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tuti a heti LOST. Rendesen felpörögtek a dolgok ott a szigeten. Végre azt is el lehet mondani hogy amott is történik valami. Ha jól gondolom kezdenek majd szép lassan összefüggésbe kerülni az ottani dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgom exétől kölcsönkaptam az eredeti Battlestar Galaciticát. Furcsa, de egyben meglepő is látni, hogy mit vettek át és mit változtattak. De az a műhorizont a Vipereken, az mindent visz :)

Viszont a díszdoboz rohadt jól néz ki, egy Cylon Centurio kobakját formázza a doboz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isteni volt a Lost, baromi sötét hangulatú.

A következő se lesz épp gyenge:

Spoiler:

Végre egy Ben-centrikus rész! Hihetetlen jó karakter, ő a kedvencem(Hurley mellett :) )Nagyon remélem, hogy végül a jó oldalon fog harcolni/meghalni, akkor tényleg egy tragikus hőssé válhatna(legalábbis a szememben.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Nem hinném, legalább is elég csúnyán nézett Locke-ékra Kate amikor kimentek a templomból. Szerintem ő marad Jack oldalán mint mindig.

De nem tudom hogy mit értesz az alatt, hogy mire megy ki a játék. Mert ezt kb. tudjuk, ha most Jacobra és Nemezisre gondolunk. Nem azt mondom hogy nem kérdés továbbra is egy rakat rejtély, de ezeket nagyrészt nem is fogják megválaszolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Én úgy gondolom, hogy ha konkrétan megtudjuk kik-mik Jacob és Nemezis, valamint azt, hogy mi a céljuk/feladatuk, mit képviselnek... az választ fog adni egyúttal a legtöbb már eddig felmerült kérdésre egyaránt.

Tehát én úgy képzelem, hogy egy nagy, globális "válasz" lesz az egészre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lostban befejezhetnék már ezt a sok kavarást ami megy a negyedik évadban. Kezd kicsúszni a sztori a kezekből.
Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig nem jött be, szerintem kár folytatni. :) A továbbiakban se lesz változás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lostban befejezhetnék már ezt a sok kavarást ami megy a negyedik évadban. Kezd kicsúszni a sztori a kezekből.

Többek között pont ez a jó a LOST-ban, hogy mindig lehet rajta agyalni. Persze olykor valóban nehezen követhető, de ez a sorozat részben a "kavarásáról" közismert és sokak által kedvelt vagy nem kedvelt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig nem jött be, szerintem kár folytatni. :) A továbbiakban se lesz változás.

 

Lost a 3. évad felénél:

 

Spoiler:

Hát ez az évad eddig nagyon ütős, a legjobb a 3. közül, bár még nincs vége. Az első erősen alapozás volt, a másodikban azért már történtek dolgok meg jó új karakterek, de itt végre tényleg megtudtunk már ezt azt. Miért zuhant le a gép, ki azok a többiek és hol vannak. Szóval kemény. Az eleje nagyon jó volt ahogy alcatrazon fogva tartották Jackéket. Jó ha tényleg lehet valakit útálni a sorozatban. És hát itt nagyon meg lehetett volna mindenkit ölni. Persze sokat hajtogatják hogy ők a jófiú szóval biztos lesz vmi háttérsztori és kiderül h tényleg ők mentek meg a világot. KÍváncsi leszek mert Jacket most látták labdázni Tommal a rész végén. :S Wow. Az hogy Echo meghalt megint nem értettem miért kellett, oan szépen fel lett építve, erre a füst, ami eddig segítette megöli. Viszont a félszemű kalóz csávónak csúnya halála volt a vibrálós falnál. És ha már halál...most akkor Charlie tényleg meg fog halni? Mert ez az időutazós dolog még kicsit homályos, de ha jól megjátszák és kiderül mi is ez, akkor jól is elsülhet.

Kíváncsian várom a folytatást, és most már végre Locke is csinálhatna valamit. :)

 

Hát ha így haladok, lehet a 6. évad végét már együtt nézzük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody... de még csak a The Final Season 1/3-ánál vagyunk... még hátra van 12 rész. Nyilvánvaló, hogy az első 6 részben nem fognak mindent megválaszolni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig nem jött be, szerintem kár folytatni. :) A továbbiakban se lesz változás.
Hát ez elszomorító, mert már várnék valami magyarázatot, de még a szereplőket se izgatja, hogy mi, miért történik. Én tuti, hogy már rég térdkalácson lőttem volna valamelyik illetékes némi infóért. De eddig nem hogy felvilágosítás lenne, hanem mindinkább elhomályosítás. Következetesség, az hiányzik legfőképp.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.