Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez akkor lett volna ciki, ha a só helyett szentelt olajat használ és meg is gyújtja. :P
Az angyalok jóarcok, velük csak a démonok tennének ilyet :P Viszont tényleg durva lenne :D

Mi lesz a következő, a sóval töltött shoti vagy a csontok elégetése? :D Remélhetőleg azért ennyire nem fognak elmenni a rajongók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül Cas az, akire leginkább illik ez a jelző. Amúgy Sam és Dean is hasonlóan járt el Gábriellel a raktárban. :D
Azt ne mond, hogy Gabriel se jó arc. Azokat a részeket nagyon szeretem, amikor ő benne van, és az ez évadi része a legjobb :D

Viszont tényleg csak Cas még a rendesebb. Viszont Lucival is el kéne ezt a trükköt játszani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ne mond, hogy Gabriel se jó arc. Azokat a részeket nagyon szeretem, amikor ő benne van, és az ez évadi része a legjobb :D

Akkor nem tűnt annak, amikor szívatta Sammyt Dean halálával a 3. évadban, de ebben az évadban a tv-soris részben sem. Persze kiderült a motivációja és oké így, de ennyi erővel Anna sem volt rossz kislány. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit sok a SupNat spoiler srácok. :P Hátha még valaki nem látta. :D

 

Amúgy nem tudom ezt a Dzsinnt ki ismeri, de egy marha jó kis program. Kigondolsz egy személyt, és ő meg kérdéseket tesz fel. 21 kérdésből kitalálta elsőre, hogy Katere gondoltam a Lostból. :P

Próbáljátok ki hátha nálatok is bejön. :D Kis angol tudás szükséges. :D

http://en.akinator.com/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klasszul folytatódnak Sparta kalandjai. Keksz van, lelkiválság van, konfliktus van, kavarás van, cicik vannak és vér is van bőven. Sparta igazi treminator tud lenni ha akar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszed el, de roh*dtul nem érdekel. :D

Miért ne hinném el? :D Marhára réteg sorozat. :)

 

24 8x10 - belül köv rész bemutatója

 

 

Hát tényleg nem sok történt benne. Dana szállal nem tudom mit kezdenek majd, mert eddig csak szimpla időhúzásnak tűnik, ahogy a Tarinos is.Bár gondolom ott még lesz kavarás. És hát ahogy a merénylő kiugrott az emeletről...jajj de láma volt. Jack nehogy belelőtt volna a lábába vagy lent várták volna, hagyták szépen elbicegni...hát érdekes volt mindenesetre. Eléggé hullámzó eddig ez az évad.persze sok minden lesz még itt, Tony meg Logan elnök, és még a felénél sem tartunk. Na lesz egy még jobb is. <object width="425"

 

 

Chuck 3x8 belül a köv rész bemutatója

 

 

Nagyon jó kis rész volt ahogy az összes eddig ebben az évadban. Tele jó kis poénokkal, és érzelemmel ami már szinte egyik részből sem hagyható ki. Shawt utálom mint a franc és Sarah...Sam is kezd az agyamra menni. NEm értem miért kell ezt szegény chuckkal csinálni. :D Várós a köv rész. http://www.youtube.com/watch?v=srLMCo_3wso

 

Mentalistát nem hiszem hogy néz innen valaki, de az is jó volt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartához holnap délutánra lesz meg a felirat.

 

 

Haladok közben a Losttal, de most olyan hullámhegyek meg völgyek váltják egymást, hogy nehéz lenne véleményt mondani így a negyedik évad vége felé. Amúgy meglepődtem, hogy ilyen kevés részből áll. Minden esetre aszondom, hogy az első két évad hót felesleges volt. Az ostoba zs kategóriás csattanókat meg mellőzhetnék mert röhejesek :) Amúgy kezd végre izgalmas lenni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haladok közben a Losttal, de most olyan hullámhegyek meg völgyek váltják egymást, hogy nehéz lenne véleményt mondani így a negyedik évad vége felé. Amúgy meglepődtem, hogy ilyen kevés részből áll. Minden esetre aszondom, hogy az első két évad hót felesleges volt. Az ostoba zs kategóriás csattanókat meg mellőzhetnék mert röhejesek :) Amúgy kezd végre izgalmas lenni. :)

Ha jól emlékszem, akkor volt USA-ban az írók sztrájkja.

Az 1-2 évad lassabb tempójú a többinél, de valahogy minden sztorit meg kell alapozni és fel kell vezetni.

Egyébként milyen zs-kategóriás csattanókra gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem, akkor volt USA-ban az írók sztrájkja.

Az 1-2 évad lassabb tempójú a többinél, de valahogy minden sztorit meg kell alapozni és fel kell vezetni.

Egyébként milyen zs-kategóriás csattanókra gondolsz?

A szereplők háttértörténetére elég lett volna öt-hat rész is. :) Főleg olyan karaktereknél akik csak négy részig szerepeltek aztán szevasz tavasz. :D

Zs-kat. Háááát elég csak azokra a "hatásfokozó" jelenetekre gondolni amikor a kamera fél percig csak egy-egy szereplő tétova, vagy éppen rácsodálkozó ábrázatával zárja az epizódokat. Ezekből én már azt mondom kinőttem, hogy ilyennel rám nem tudnak hatást gyakorolni :D

De ezektől függetlenűl vannak egész élvezhető jelenetek. A Desmondos sztori pl marha jó volt amikor a kis tudós parás gyerekkel kavartak. :D Azt még talán a Doki :) is megirigyelhette volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehagyták volna az első évadokat(amik a sorozat lelkét adták), akkor süllyedt volna le a Lost az átlagos szintre. Végre egy sorozat amelyik nem félt ennyi időn keresztül csak a karakterekkel foglalkozni, mindenféle bummbummpáff nélkül.

 

Én ostoba zs kategóriás csattanókra nem emlékszek, csak zseniálisra mint mondjuk a harmadik évad vége, ami minden idők talán legodavágósabb WTF-ja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezért is emlegetik az első 2 évadot karakter centrikusnak, bár az egész sorozat ilyen. Nagy hangsúlyt fektetnek a karakterek döntéshozatalainak miértjére.

Egyébként nem 1 olyan embert ismerek, akik szerint az 1-3 évad még oké, de aztán (4. évadfinálé/5. évad spoiler!)

Spoiler:

az időutazással és a sziget eltűntetésével
elbarmolták az egészet. Közhely, de: ízlések és pofonok. :)

Nekem eddig az 5. évad a favorit, de a hatodikat sem írom le 6 rész alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vágom hogy mi olyan nagy szám a LOST harmadik szezonjának a végében.

 

Spoiler:

Nálam csak annyi van hogy a doki ott kesereg hogy nem kellett volna otthagyniuk a szigetet és amellett kardoskodik hogy vissza kell menniük mire egy repi elzúg felette. Csak annyi érdekességet látok az egészben hogy az már a sziget elhagyása után történik amiből akkorra még semmit se látunk. Meg ott van ez a "We have to go back!" mondat. Mi ebben a pláne hogy egyesek szerint ez az egyik legfrankóbb filmes/sorozatos mondat?

Amúgy ironikus hogy pont a doki akart annyira visszamenni mikor ő volt a jani abban hogy jöjjenek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

Inkább az a poén, hogy sikerül annak mondania ezt, akinek a leginkább köze sincs ahhoz, hogy visszamenjen. A kint lévők közül Kate szívta meg legkevésbé, megúszta a börtönt, ott volt neki Aaron, szóval szerintem bárki mással kiabált volna ott Jack, több foganatja lett volna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a BSG remake minijét, és leesett az állam, hogy egyrészt, mi minden benne van, ami csak a The Planre lett elmagyarázva (eddig azt hittem, a mini egyes jeleneteit bővítették ki, de közben a frászt, szerintem ezt a filmet már a sorozat készítése közben leforgatták), másrészt, döbbenetes, mennyi mindent átvettek az eredetiből. Legjobban az tetszett, mikor a bemutató repülésen felcsendült az eredeti széria opening zenéje, de Boxy és Jolly megjelenésén is nevettem egyet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Az a zseniális az egészben, hogy az egész részben beetettek hogy ez egy sima flashback, aztán a végén bámm, mi a fenét csinál Kate és Jack a zuhanás előtt? Ismerték egymást? Óó, hát ez egy flashforward.

Szerintem hatalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.