Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST 6x10

Spoiler:

Nem volt valami nagy durranás ez a rész. Kaptunk némi magyarázatot a 23-as szobára, de egyébként semmi különös nem derült ki. Jah, és a csomag volt még érdekes dolog. Nem tudom mi értelme volt Desmondot visszerőltetni a Szigetre. Jah, és az altban bejövős volt Mikhail szemlövése. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egér arra volt jó, hogy kimutassa a "gyíkok" ragadozószerű ösztönét, ami ugye így vagy úgy, de részér képezi immár a csajnak. :D Végeredményben azonban mivel csak "hordozó" , így az emberi mivolta undort fejtett ki az egér iránt. :D
Akkor vagy a párja rakta le a fogót hogy kaját fogjon vele magának vagy a csaj tette azt ugyanazért csak rájött hogy mégse kell neki?

 

LOST 6x10

 

Nem tudom mi értelme volt Desmondot visszerőltetni a Szigetre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2/18

Spoiler:

Remek folytatás volt, és persze, hogy bejött a kádas trükk :D De attól még, hogy nem újdonság, működött :D Dzséjt, régebben jó párszor láttam a Halálos fegyver-filmeket (de jó is volt a videókorszak, és hogy volt már nekünk is :D), így könnyen beugrott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek pár nap és beérlek titeket. :D

 

Lost 6x5

Spoiler:

Rettenetesen jó volt ez a rész. Jajj de jó volt még mindig borsódzik a hátam. Hugo és ahogy dumál Jacobbal az valami rohadt jó ötlet. Jacobot már most nagyon bírom. Szeretem az olyan karaktereket akik mindent tudnak, és szeretik rávezetni a többieket is a jó útra. A világítótorony is szuper volt kíváncsi vagyok mire is használták. Vajon Jacob tényleg onnan tudta figyelni őket? Durvás lenne. Claire meg úgy látom tényleg eléggé fertőzött. Ki kellett volna nyírni úgy érzem. Mert most hogy összejött a füsttel, ráadásul Jin tudja hogy lehet bemenni a templomba...már érthető mire célzott jacob. Sajna még ott van Miles,aki ugye meghalhat, de Sayid sztem nem mivel ő is fertőzött. Az alterszál még mindig uncsi, bár felmerült bennem a kérdés, hogy hol volt a törés az időben, hiszem a bomba csak azt változtatta meg hogy nincs sziget, szóval hogy hogy van gyerek Jacknek pl. elég sok minden változott, ja és ami még érdekes, hogy Jack látta magán a sebet, de nem emlékezett rá, és ennek tuti lesz még később jelentősége.

Amire viszont válaszolhatna valaki, persze kivéve ha spoiler és még kiderül, hogy végülis ki volt a szellem aki állandóan segítette őket. A füst volt az? mert elég sokszor segített nekik, és akkor nem értem, hiszen ő nem pártolja az idegeneket. Fura, hogy valakiket megölt, vkit meg nem. Talán csak a kiválasztottakat hagyta életben? Jajjj várós már a folytatás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST - kudar is olvashatja :D

 

Spoiler:

Christianra gondol. Szerintem, de ez csak teória, ő ugyanaz volt, mint aki most John: Jacob ellenfele. Onnantól kezdve, hogy Locke "feltámadt", Christian eltűnt, és az ő teste is ugyanúgy koporsóstól érkezett a Szigetre, mint John teste, szóval vélhetően előzőleg Christiant szállta meg Nemezis. Egyébként zavaró, mert az ötödik évad azon részét ahol Christian átvedlik Locke-ká, direkt megcsavarták a készítők: noha először látjuk Locke-ot élve, és Christian utána még mindig jelen van, később kiderül a részből, hogy ez valójában a Locke-os feltámadás előzménye, tehát Christiant valóban felváltotta Locke. Erre remek példa, hogy Christian úgy búcsúzik el Suntól és Franktől a Dharma faluban, hogy várják meg John Locke-ot, majd ő vezeti őket, és kicsit később vissza is tér: immáron Locke-ként.

 

Szintén fontos lehet a cipő. Mondja Ms. Hawking, hogy Jacknek fel kell tennie valamilyen dolgot az apjától Johnra, mert ő a "Substitute", és Jack a cipőt teszi fel rá. Nos, amikor Ben és Locke az ötödik évadban áteveznek a főszigetre akkor direkt kiemelik, ahogy Locke felveszi a cipőt, szóval valószínű, hogy a cipő volt egyfajta "jeladó", ami megkönnyítette Nemezis átvándorlását Christianból Locke-ba.

 

Ami aktuális ezzel kapcsolatban: Claire valószínűleg nem tudja, hogy Christian nem egyenlő Locke-kal, hisz előbbit az apjának, utóbbit a barátjának hívja, pedig valszeg ugyanaz a kettő.

 

Ja és kudar, Walttal kapcsolatban most már írhatok: szerintem azért nyúlták le, mert az ő neve is fel volt írva a barlang falára, és le akarták tesztelni, hogy tényleg különleges-e annyira, hogy jelölt legyen. De ez csak tipp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor vagy a párja rakta le a fogót hogy kaját fogjon vele magának vagy a csaj tette azt ugyanazért csak rájött hogy mégse kell neki?
Szerintem ennek nincs köze a férjéhez. Legalábbis nem hiszem. Ez amolyan általános egérirtás volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez amolyan általános egérirtás volt.
Büdös egér bácsiéknál pusztul a rokonság! ;)

 

A peszifikos csákók lábáról mit gondolsz? Megmarta őket a pihenő alatt valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A peszifikos csákók lábáról mit gondolsz? Megmarta őket a pihenő alatt valami?
Nem voltál sorkatona, mi? :) Vízhólyagot és a nedves bakancsba belerohadt lábat messziről nem ismerheted :D

Első és legfontosabb dolog amit menetgyakorlatra vinni kell, az a száraz zokni. ;) És hintőpor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EZért imádom a Lostot mert tényleg rohadt sokat lehet rajta gondolkozni. ;)

ÉS igazad van Donát, ez lehetséges válasz Walt-ra.

Bár még mindig vannak vak foltok, kíváncsi vagyok nagyon. Egyszer jó lesz az egész sorit újra végignézni és akkor majd fogom hogy a fejem hogy jaaaaaa. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST (6x04-ig)

 

Egyedül a Walt dologgal nem értek egyet Donát, hiszen még Alpert se tudta hogy mit jelent az hogy ha valaki jelölt. Erről csak egyedül Jacob és MiB tudott.

 

 

 

Tudom. De talán Jacob csak kiadta utasításba, hogy nézzék meg, Walt mennyire különleges, Richardéknak nem kellett tudni, hogy miért.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen folytatódik a Frindzs és a FF. Előbbi elég informatívra sikerált míg utóbbi újabb választ igénylő kérdést vet fel úgyhogy efbíájék törhetik majd a fejüket.

A Frindzs főcímét meg talán jobb lett volna békén hagyni. Az előző sokkal jobban bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Uh, érdekes rész volt. Bár az előzetes alapján azt hittem, hogy megjárják a mennyet és a poklot is, de ez csak átvitt értelemben következett be. Jó volt látni, hogy a srácoknak mi volt eddig a jó élménye, Deannek a család, Samnek pedig a magány, ami így ebben a formában Deannek rosszul eshetett.

Viszont Ash-t jó volt újra látni, bár meglepetést nem hozott, tudtam hogy visszatér ;)

Istenben csalódtam, azt hittem valamivel jobban áll a kialakult helyzethez. Az, hogy idelent nyaral és szabad az elkeserítő. Azt hittem, hogy ugyanaz lesz a helyzet itt is vele, mint a Kevin Smith-es filmben, a Dogmában, hogy valahogy csapdába esett és nem tud beleavatkozni a dolgok menetébe, de így :)

Zakariás elég szemét már, és ez még majd fokozzák a következő részekben....

 

Sajnos a következő rész nem főszálas, de az utána következő 2-ben már lesz zúzás és :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó holnap hosszú napom lesz sorozatok szempontjából úgy nézem. :)

 

Amúgy Oldie inkább Miráról linkelj képeket! ;)

 

Ja és OMG OMFG Lost 6x6!!! Komolyan mondom better every season.

Spoiler:

Nagyon kemény rész volt. Nehéz lenne pontozni a részeket mert tényleg mintha egyre jobb lenne így a vége felé közeledve. Hát egészen addig Sayid volt az egyetlen aki nem kavarta a sz-rt, amíg meg nem lőtte a kis bent...az nem volt szép, na azóta, csak keverés. Mi volt ez most megint komolyan? Dogen állati jó arc volt, szuper karakter, még ki sem aknázták erre kinyírja és beengedi a megtestesült gonoszt a templomba. Nem értem mégis mit gondolt, hogy tényleg vissza tudná neki adni a csaját? Mondjuk őt Jacob vette el, ami nem volt épp szép dolog. John meg hát állat, de nagyon várom, hogy valaki kinyírja. Amire gondolom kell majd egy kiválasztott. :D Viszont gondolom Sayid azért tette meg ezt, és lehetett könnyen befolyásolni mert már a füst már megfertőzte ahogy Clairet is. Nem lennék most Kate helyében. Alter szál megint fölösleges volt, de jó volt látni ahogy Martin megint meghal. :P Nem köcsög volt. Ja és mikor a végén megjelent a felmentősereg Bennel és a többiekkel, az nagyon ott volt. Most megint 2 részre oszlik a csapat. Kíváncsi vagyok lesz e még valaki aki csatlakozik Johnhoz. Bár nem értem miért gyűjti maga mellé az embereket. Nincs szüksége rájuk. Vagy mégis? Talán holnap kiderül. :o :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 5x16

 

Hát igen, ezen nincs mit szépíteni: ilyen egy jó rész! ;) Ezért szeretem a Supnatot! Ez benne van az évad TOP3-asában. :)

Spoiler:

Az előző rész után felüdülés volt látni a történteket. Amikor először meghallottam, hogy két vadász szimplán csak lelövi a tesókat, fintorogtam, de ez így ebben a formában abszolút emészthető volt.

A Menny pedig telitalálat. Csalódtam volna, ha csak egy felhők tetején lévő egyetlen hely lett volna. Ebben a formában még tetszik is a dolog. Ash hatalmas arc volt, mint mindig. Pamelának viszont még igazat is adok: ha Dean igent mond Mihálynak, Lucifer-nek annyi, az esetleges halottak pedig a Menny-be kerülnek, ami bár nem valóság, mégis jobb annál.

Az Istenes kérdést pedig szinte teljesen megmagyarázták. Ő tette fel Dean-éket a repülőre és ő hozta vissza Cas-t is. Így is jobban bele avatkozott, mint kellett volna. Hiszen ha Isten mindig felbukkanna, ha baj van és folyton megakadályozná a gonosz pusztítását, akkor értelmetlen lenne azok létezése. Ez is egy olyan dolog, hogy ha Isten mindig közbe avatkozna, az emberek nem jönnének rá maguktól, hogy mi a helyes és mi nem az.

Szóval Isten egy csettintéssel megállíthatná az Apokalipszist, de nem teszi. A végén Cas kiakadása is abszolút érthető volt...viszont azt nem értettem, Dean miért dobta a kukába a Sammy-től kapott nyakláncát.

Mary és Zakariás felbukkanása is tetszett, akkor is, ha a csaj nem az volt, akinek látszott. Józsue jó karakter volt és azon kevés angyalok közé tartozik, akik nem akarnak keresztbe tenni a fiúknak. Egy pillanatra azt hittem, Mihály is felbukkan, de van egy olyan érzésem, hogy hamarosan egy egész epizód fog épülni rá.

Szóval jó rész volt, soha rosszabbat! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.