Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGU: ez sem volt egy mozgalmas rész, de a vége. Wow... ebből hogyan másznak ki.

Spoiler:

Bár lehet megint jönnek a kékek, aztán kimentik hőseinket :( Minden esetre alakulnak a fejlemények, hiszen már tudják, hogyan férhetnek hozzá a hajóhoz, csak még a zárat nem tudják kinyitni. Mondhatni, tudják hol van a kulcs, csak nem férnek hozzá :D

Danielt érdekes volt hasonló szerepben látni, mint az SG-1 6x19 The Changelin, mikor felemelkedettként Teal'c fejében járt. Bár, hogy pont ő avatta be Rusht, az kicsit fura, fizikusokhoz általában fizikusokat küldenek, pl. McKay húgához Carter ment ki - bár ha jól gondolom, ő ekkor éppen Atlantisz parancsnoka volt. Minden esetre érdekes volt Rusht és Danielt együtt látni. De... a trailerben Daniel a Destiny-n van, szóval még meg fog jelenni Danny boy igazából is, az fix.

 

A jövő heti rész érdekes lesz:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Aztapasztacipőpaszta! :D Döfi volt a javából. Abrams szemmel láthatóan nagyon meglegyezhette a mutatóujját, mert piszkosul elkezdtek itt már játszani a készítők, hogy tripla dózissal adagolják itt a tutit.

 

Spoiler:

Lefogadom, hogy a másik Walter jött át. Ez annyira ott lóg a levegőben, hogy csak na. Csak azt nem értem, hogy akkor Bell miért nem figyelmezteti az itteni Waltert. Noh mindegy, majd kiderülnek itt folyamatosan a dolgok. :( Az Alakváltók is igen érdekesek. Peter meg végülis ekkora IQ-val simán rejött a származására. Noble azért nagy színész, el kell ismerni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

Spoiler:

Bennem is felmerült hogy netán a másik Wal jött át. Amikor Peti elkezdett a kórházban magyarázni arról a fazonról ki a hídon állt már azt hittem hogy őt akarta felemlegetni ami ugye nem úgy lett. Nem is baj. Wal legalább nem kínlódik azzal hogy megpróbálja elmondani neki az igazat. Ezek után nem lenne meglepő ha Peti haza akarna jutni.

 

A FF is nagyon karaj. Ilyen részek kellettek volna mindig. Fagyi jól megugráltatta Márkot aki szívós ugyan de idióta is. Értelmesebben is intézhette volna a dolgokat.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Bennem is felmerült hogy netán a másik Wal jött át. Amikor Peti elkezdett a kórházban magyarázni arról a fazonról ki a hídon állt már azt hittem hogy őt akarta felemlegetni ami ugye nem úgy lett. Nem is baj. Wal legalább nem kínlódik azzal hogy megpróbálja elmondani neki az igazat. Ezek után nem lenne meglepő ha Peti haza akarna jutni.
Szerintem elég meredek ötlet lenne egy ilyen tőle, hacsak nem megy egyből a MD-hez. Képbe kell hogy kerüljön az öreglány is. Elvégre ő is ott volt annál a bizonyos esetnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jennifer Carpenter elmondta, hogy férje, Michael C. Hall teljesen felépült a rákból. :(:D
Ez remek hír!

Közben én is elkezdtem nézni a Dextert (sógornőmtől kölcsönkaptam CD-n), s bár lassan haladok vele, heti egy rész fér bele a napirendbe, de így is hamarosan vége a 3. évadnak. Nagyszerű sorozat! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég meredek ötlet lenne egy ilyen tőle, hacsak nem megy egyből a MD-hez. Képbe kell hogy kerüljön az öreglány is. Elvégre ő is ott volt annál a bizonyos esetnél.
Megnéznék egy olyan találkozást. Érdekelne hogy mit mondana az öreglány a skacnak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt hiszem az eheti supnat részhez nem is tudok nagyon mit mondani. Egyik legjobb rész az évadban. L egy állat, nagyon bírom. :)

És a köv rész beharangozója a rész végén...jujj de kemény. :) Halálra még kíváncsi vagyok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neem súlytotta, csak úgy egy teljes évadot hagytak ki a sztrájk miatt. :)

Na ezt nem tudtam, mert utólag néztem meg az évadokat :) De sokkal ésszerűbb volt így :) A 24 nem lehet hiányos :)

 

24 8/18

Tegnap reggel indulás előtt megnéztem, csak már nem volt időm írni róla

Spoiler:

Mit mondtam, hogy a Dana-ügy még nincs lefutva? :) Fenébe, tényleg jó lesz, ha abbahagyják, mert már több sztorielemet is előre sejtettem. Mégsem, attól még szeretem nézni :D Hát ezek komplett h*lyék, vajon miből gondolták, hogy Jack hagyja magát elvitetni? Ráadásul pont Logan idejében lovasított meg egy helikoptert vele együtt. Szerintem Kaninnek volt igaza (csíptem ezt a fazont korábban is, most meg aztán pláne), nem szabadott volna az elnöknek ezt a döntést hoznia. Ez nem ő, csak most enged a kényszernek, aminek eddig még sosem engedett. Hát nem tudom, mi lesz ebből így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs már a héten Spartacus :)

Mi értelme így más sorozatot nézni? :D

 

Node....

Volt azért ma egy SU. :)

Ha kivágjuk a fenébe a hegedűs részeket egész fogyasztható volt. "Én, Daniel Jackson"-t jó volt tényleg viszontlátni, de azért még elégé nyűglődős a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszett a 24 Karrde :)

Itt már nagy zúzások lesznek.

 

SGU, hát ez a rész 100x jobb volt mint a múlt heti, pedig ez is csak erős közepes volt, de rengeteg jó dolog volt benne.

Főleg a vége volt nagyon meglepő, kíváncsi vagyok mit kezdenek majd most. :D

ÉS persze hogy DJ-t hamarosan újra látjuk majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálra még kíváncsi vagyok! :)
Halálra én is kíváncsi vagyok, nagyon felkeltette az érdkelődésemet a kis filmben szereplése :D

Spoiler:

Pestis se egy kispályás ahogy a náthájával teleprüszkölte a boltot meg a legyek is :)
:D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha már SupNat, srácok ti

Spoiler:

mit szóltok a többi istenhez? Tehát ők hogy-hogy létezhetnek?

Ha Isten teremtette a világot, akkor hogy lehetnek más istenségek? Hisz ott van az első parancsolat, hogy az embereknek ne szeressenek más istent vagy bálványt.

Ha meg Ő is hasonló kaliberű istenség, mint Káliék, akkor hogy lehet, hogy az Ő "szolgája/lénye/kreatúrája" le tudja győzni a többi istenséget?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Hát rangsorolni kéne őket, de én a rész közben gondolkoztam és úgy tekintek rájuk mint akik az angyalok...sima angyalok felett állnak, mint pl Cas. Szerintem Gábriel simán lenyomta volna őket, hanem is egyszerre. Szóval Isten-Mihány-Luci-Gáb és ZAk, A többi isten, és az angyalok. Biztos kihagytam valamit, de ilyesmire gondolok. Azért ez tényleg kicsit zavaró volt, hogy több isten is van, de ha kell egy egyszerű indok, akkor Isten megteremtette a többi isten, akiknek persze saját szolgáik vannak lásd Viking istenek. De ebbe jobb nem belegondolni mert csak belekavarodunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Aha, én arra gondoltam, hogy ők is úgy jöttek létre. mint az első évadban lévő Mordecai-nál, miszerint ezek eredetileg szörnyek voltak, de a sok ember hitével erősebbek lettek. Bár nem tudom, hogy hisz-e még valaki a római (Merkúr) vagy a viking istenekben (Odin, Bldur) egyáltalán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, Peter lóg neki egy szívességgel még.
Miért is?

 

Le merném fogadni, hogy az öreglány mire fogja kérni őt. :)
Én nem mert gőzöm nincs róla hogy mire kérhetné.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is?

 

Én nem mert gőzöm nincs róla hogy mire kérhetné.

 

Spoiler:

Annak idején a csaj átadott egy titkos készüléket, melyért -megmondta- egyszer szívességet fog kérni Petertől. Ha jól emlékszem akkor ezzel a készülékkkel tudtak képeket rögzíteni a látó idegpályákról. A szívesség pedig mi más lehetne mint, hogy Peter térjen vissza az apjához. :) Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Annak idején a csaj átadott egy titkos készüléket, melyért -megmondta- egyszer szívességet fog kérni Petertől. Ha jól emlékszem akkor ezzel a készülékkkel tudtak képeket rögzíteni a látó idegpályákról. A szívesség pedig mi más lehetne mint, hogy Peter térjen vissza az apjához. :) Szerintem.

Így már dereng valami. :)

 

 

Nem tudnátok nekem adni egy nem torrentes linket a legutóbbi losthoz?
Íme!

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.