Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST - 6x14

 

Spoiler:

Fantasztikus rész volt, nálam eddig az évad legjobbja! A szereplők hullanak, mint a legyek, ha így folytatják, a végére tényleg mindenki meghal a szigeten. Viszont tartok a megválaszolatlan kérdésektől, miután már csak 4 rész van hátra.

Végre újabb kirakós került a helyére, amikor megtudtuk, amit már sejteni lehetett, tehát hogy MIB saját kezűleg NEM végezhet a candidate-ekkel, ahogy Jacobbal sem végezhetett, csak egy másik candidate (Ben). Jack pedig elég keményen kapizsgálja a dolgokat, mert ha Sawyer nem nyúlt volna hozzá, a bomba nem robban fel. Itt azt nem értem, egyáltalán miért robbant fel? Jack múltkori dinamitos kísérlete nem épp ezt igazolta. Sayidot sajnáltam, a halála előtt visszatért a sötét oldalról (tényleg olyan, mint Anakin). Jin és Sun viszont... :D Végre egymásra találnak, minden klappol, erre mennek Charlie után... Nem csoda, hogy mindenki megkönnyezte őket, nem úgy mint Franket, akit még csak le se sz*rtak. :D De az ő utolsó mondata is laza volt.

Az is elég nyilvánvaló, hogy MIB terve a teljes népirtás, majd go home! Ahogy nyakakat tördel, meg golyózáporban sétálgat, nem árulkodik túl sok jóról. :D Lesz még itt: MIB vs. New Jacob (Jack), Desmond-Ben-Miles return, alter-sziget összepasszolás, stb.

Kíváncsi vagyok a végére és már egyre nehezebben bírom ezt a hetenkénti adagot.

 

Promo és sneak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky Lost

Spoiler:

Nem hiszem hogy csak candidate ölheti meg Jacobot, mert szerintem Ben nem az, ahogy Alpert sem volt az. De lehet tévedek. Szerintem csak simán kell egy bolond akit tud irányítani, hogy megölje.

 

És azt a rohadt mekkora rész lesz a következő!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Amikor füstös a tengeralattjárónál álldogált miközben Widi emberei lődözték már azért szurkoltam hogy változzon át füstrémmé hogy lássam milyen is az. Kicsit csalódtam amikor elkezdett helyette a fazonok felé sétálni és lődözni mint Robotzsaru. :D

 

Amúgy a LOST-on már az írói se bírnak kiigazodni. :D

 

scripter_of_LOST_by_nedesem.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky Lost

Nem hiszem hogy csak candidate ölheti meg Jacobot, mert szerintem Ben nem az, ahogy Alpert sem volt az. De lehet tévedek. Szerintem csak simán kell egy bolond akit tud irányítani, hogy megölje.

 

 

 

Szerintem Ben is kiválasztott volt, ezért csalódott benne annyira Jacob. Azzal a tettével, hogy megölte Jacobot, elvesztette a jelöltségét. Úgy tűnik ilyet is lehet, lásd: Kate, Miles, Claire, Sayid, stb... Arra gondolok, hogy a jelöltséget valamilyen Jacobnak nem tetsző cselekedettel lehet elveszteni, persze csak elmélkedem. :D Claire-t és Sayid-ot megfertőzte MIB, így az ő nevüket kihúzták. Kate és Miles esete már nagyobb rejtély, pedig ők is kiválasztottak... voltak.

Annyi biztos, hogy MIB nem hagyhatja el a szigetet, amíg a candidate-ek élnek, viszont saját kezűleg nem végezhet velük, ahogy anno Jacobbal sem végezhetett, valamilyen szabály miatt.

Az újabb sneak-ből pedig egy másik gyanúm látszik beigazolódni, azaz, hogy

Jacob és MIB (a szőke és a sötét hajú kissrác) testvérek.

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

A promo alapján biztosnak látszik, hogy Jacob és MiB a szigeten születtek. Ezzel kapcsolatban lehet valami, ami megakadályozza a további születéseket. Ebből a szempontból is érdekes Claire fia Aron, aki szintén ott született...Ráadásul a neve is bibliai, csakúgy mint Jacob -nak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, LOST

Spoiler:

A születésekkel csak akkor volt gáz, ha a hölgy a Szigeten esett teherbe, és ott is maradt, hogy életet adjon a kicsinek. Claire esetében ez nem volt így, ő a Szigeten kívül esett teherbe, Sun pedig a Szigeten esett teherbe, viszont még idejében el is tűnt onnan, hogy komplikációk nélkül megszülethessen a kis Ji Yeon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

 

A promo alapján biztosnak látszik, hogy Jacob és MiB a szigeten születtek. Ezzel kapcsolatban lehet valami, ami megakadályozza a további születéseket. Ebből a szempontból is érdekes Claire fia Aron, aki szintén ott született...Ráadásul a neve is bibliai, csakúgy mint Jacob -nak. :)

 

 

 

Ha már Claire-t és Aaron-t említetted, az szerintetek lehetséges, hogy MIB=Aaron? :D

MIB említette, hogy az anyja egy őrült nőszemély, akár csak Claire (volt egy rövid ideig). Az sem lehet véletlen, hogy MIB nevét ennyi ideig titkolják. Talán csak nem akarják leleplezni a kilétét. Bár ez az elmélet időutazásra épül, úgyhogy nem túl valószínű, de a LOST-ból kinézem. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Az hogy minden anya belehal a szülésbe a Szigeten szerintem a robbanásnak köszönhető, sugárzás vagy a fene tudja mi. Igaz elvileg az eredeti idősíkon nem volt tényleges robbanás.. De ez akár az incidens miatt folyamatosan szökő elektromágneses(?) energia miatt is lehet.

Azt is simán eltudom képzelni hogy a Dharmásoknak és a későbbi őrült kísérleteiknek köszönhető a dolog..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszi jelöljétek külön, ha olyan SPOILERről van szó, ami a Lost esetében a mostani rész utánra vonatkozik. A véleményetekre kíváncsi vagyok, de a következő részről nem szívesen olvasnék spoilereket... (vagyis most már mindegy... de ezek után.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Hát ez a rész pöpecül odatette magát. Ilyen izgalmakat a Sparatcusban láttam legutóbb, szóval le is poroltam az oxigénpalackokat :D

 

Spoiler:

No innentől nincs pihenés, főleg, hogy asszem csak három rész lesz talán hátra. Marha jól adagolták a feszültséget, klafa volt a zene is hozzá. Mondjuk én Chadnél marha bizonytalan vagyok, mert szerintem csináltak vele a V-k valamit és nekik dolgozik végül is. De ha nem, akkor meg zseniálisan van megírva az ő sztorija és a Hadoszlopnak lesz igaza. :o Lisa is szépen átált, de azért sajnáltam a kis szöszit amikor a muter kettős lábtörést rendelt el nála. És akkor még ott van az inváziós flotta kérdése is, melyet korábban mutattak. Most már biztos, hogy azok nem katonák, mert akkor Anna nem vacakolna ennyit a vadászokkal. Szerintem. Noh a lényeg, durva évadvégnek nézzünk elébe, már ha nem akarják egy következő évadba gyűrűztetni a végkifejletet. De akkor meg is őrülök :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 5x21

 

Spoiler:

Felpörögtek az események, úgyhogy néztem is rendesen. :o Cirka 10 perc alatt megszerezték Pestis gyűrűjét, majd Halál önként odaadta az övét, Casből ember lett, Bobby lábra állt...ésatöbbi. Halál belépője a fehér verdán ütős volt és az is érződött, hogy ő nem olyan "pancser", mint a 3 társa. Szintén jó dolog, hogy egyre többen támogatják Lucifer visszazárását, mint például Crowley, Halál, Gabriel, Cas, Bobby, Sam, Dean. A végére egész szép kis csapat kovácsolódik össze. Nem szabad megfeledkezni Adamről sem, akiben valószínűleg már Mihály feszít valamerre. Az pedig már biztos, hogy Dean nem, Sam viszont igent mond, hiszen ez a tervük. Az nem világos, hogy minek ez a felhajtás (4 gyűrű megszerzése, Lucifer visszazárása), ha a lehető legszimplább módon meg is ülhetnék. Az angyalölő tőrrel, amit Gabriel is megkísérelt, elvégre Lucifer is angyal. Persze tudom, akkor hol az izgalom? Így viszont hol a logika?

Mivel már csak 1 rész van, a 6. évad pedig nem Luciferről és az Apokalipszisről fog szólni, kemény 43 perc vár ránk a jövő héten, majd egy örökkévalóságig tartó szünet... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frindzséknek és FF-éknek megint sikerált odatenniük magukat.

Wal elég nehezen boldogul Peti nélkül Peti pedig egész jól elvan a spanok nélkül. Nem meglepő. Wal mondjuk kicsit érdekesen áll hozzá a skac távollétéhez.

Az FF-ben sajna Obi-Wan nem jelentkezett de egyéb fejlemények azért vannak.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Magyar felirattal is megtekintve, jobban oda tudtam figyelni a részre. Nagyon jó karakter ez a Crowlex, egyre jobban kedvelem.

A Pestist tényleg hamar lerendezték és Cass is hozta a várhatót :D

A Halál meg nagyon laza volt és a szinész is tökéletes volt a szerepre, nagyon jól alakított.

Nagyon kíváncsi vagyok az utolsó részre, ez baromira fog ütni szerintem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House MD

Spoiler:

Mekkora volt már az eleje, Houe a kis Esteban ágyában nagyon bájos volt :o

Aztán meg a karaoke Foremannel és Chase-sel :D

A beteg igen érdekes volt, bár nem tudott lekötni, viszont a vége igen. Remélem nem lesz megint Vicodin függő, mert nagyon arra tendendál :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Remek rész volt, főleg a karaoké :o A beteg is érdekes volt. Szegény Cuddy meg aztán végképp nem tehetett arról, hogy mindenki House-t istápolta előtte, így aztán elege lett. Na jó, Cuddy más eset. Nekem úgy tűnik, House inkább az ivás felé tendál, de nagyon. Nem bírja ki, hogy ne legyen valami szer, amivel kábíthatja magát. Mondjuk nem is csodálom, nehéz lehet így élni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Sajnos annyira nem volt jó rész, mint az előző, de megvoltak a maga érdekes pillanatai. :D A beteg engem sem kötött le túlzottan, mivel hogy látszott rajta, hogy az elejétől fogva a végééig hazudott, de sokkal inkább magának, mintsem az orvosainak és a leendő nejének. Jópofa volt House és Tizenhármas a leszbikus bárban. :D Meg persze a közös karaoke jelenet is ütött. Viszont az nem tetszik, hogy House egyre inkább elcsesz maga körül mindent. Olyan jó barátok lehetnének Chase-szel és Foremannel, de ahelyett hogy jót akarna magának inkább nemet mond rá, ráadásul végre odajön hozzá a Cuddy, hogy barátkozzanak, erre elküldni a fenébe. Ejnye-bejnye House! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az SGU az egyik legjobb rész volt számomra az évadból, de azért valljuk be, nem volt nehez dolguk.

Egyre kíváncsibb vagyok mi lesz itt még. Jót tett nagyon a szünet a sorozatnak.

Spoiler:

Kár hogy a kiscsaj nem tudott maradni, nagyon szimpi karakter volt. Vagyis jóó csaj na. :D Simán belementem volna a cserébe. Amúgy Eliék visszavannak, valahol ennek is örülök, bár Chloet otthagyhatták volna. Az idegeneknek meg úgy tűnik nagyon kell ez a hajó. :D Remélem egyszer elérünk oda hogy nem csak menekülünk előlük.

 

Érdekes lesz a köv rész:

Tipp:Franklinnek köze lesz hozzá.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

:D :D :D:o :o :o :o :o :o

Nooooormálisak ezek?!?!?! Hát nem megdöglöttem majdnem az utcsó tíz másodpercben!

 

Spoiler:

Tudtam, bazz, hogy ő lesz az! Node ilyen aljasul betolni a képét egy kedves alaszkai hangvételű, kissé véres, agykidarabolós epizód végére! D*göljön meg J. J. Abrams meg a csapata! :D

 

A Lostban eddig mi a f*****t nem csinált eddig ilyet?!?!

Nah, most kell egy hét mire a pulzus visszaáll.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem megdöglöttem majdnem az utcsó tíz másodpercben!
Én azt megúsztam. Talán azért mert nem szoktam magam annyira beleélni a sorikba és a filmekbe hogy palackokra és defikre legyen szükség. :D

 

Spoiler:

Tudtam, bazz, hogy ő lesz az!

Én is őt vártam megjelenni. Nagy pofátlanság lett volna a kreálóktól ha nem vele hozakodtak volna elő. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt megúsztam. Talán azért mert nem szoktam magam annyira beleélni a sorikba és a filmekbe hogy palackokra és defikre legyen szükség. :D

 

 

Tudtam, bazz, hogy ő lesz az!

 

Én is őt vártam megjelenni. Nagy pofátlanság lett volna a kreálóktól ha nem vele hozakodtak volna elő. :D

 

 

Beleélés azért itt se volt ( elvégre ki szeretné, hogy vagdossák az agyát, ugye :D ) de a vége az egész egyszerűen zseniális volt. A hót rosebb se gondolta volna, hogy pont ekkor, pont abban a pillanatba.... :D

 

Ha jól látom, a kövi rész előzeteséből akkor gyűn

 

 

Olivianatív is? :o

 

 

Mondjuk ezeken kívül van itt is annyi nyitott szál még mindig :o ......De legalább az infarktusveszély mindig fenyegető közelségbe kerül. Pedig amilyen gyenge részek voltak itt a második évad elején....!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.