Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szuper volt a Flash Forward megint :D Mondjuk ezt a Végső állomás dolgot nem kéne erőltetniük, remélem ennyi volt és nem több. De talán pont emiatt fog Noh ügynök életben maradni végül, mert az FBI-os csóka halála miatt így fog helyreállni az egyensúly. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Breaking Bad, első évad után:

Na letudtam belőle az első évadot, plusz két részt a másodikból. Hát igen, nem semmi sorozat. Olyan atmoszférája van hogy azt tanítani kellene, nagyon jók a képbeállítások. Igazi drámázós sorozat, van hogy részeken keresztül csak a karakterfejlődéssel foglalkoznak, szóval aki a defibrillátoros sorozatokhoz van szokva az inkább hagyja ezt ki. :D

Első látásra hasonló a sztorija mint a Weedsnek:

Egy középkorú családapa aki végiggürizte az életét rájön hogy tüdőrákja van, és csak maximum pár éve lehet hátra. Hát mit tudna tenni? Elkezd drogot főzni! Mivel zseniális kémikus a pali (bár amilyen ambíciói vannak a Nobel-díjas kémikusból már csak középiskolai tanárrá süllyedt) előállítja a lehető legjobb minőségű anyagot. Nagyvonalakban erről szól a történet.

A legjobb az egészben a főszereplő, aki azt hiszem Emmy díjat is kapott a szerepért. Néztem is hogy miért ilyen ismerős, aztán látom az imdb-n hogy a Már megint Malcolmban ő alakította a fatert(amiben kb. ő volt az egyetlen pozitívum), rá se ismertem. De olyan jól alakít, hogy már-már Michael C. Hall magasságokba emelkedik.

Kudar csak ajánlani tudom, szerintem megéri elkezdeni nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost évadzárója 2,5 órás lesz. Kár, hogy a SupNatnak nem ilyen évadzárója lesz, kíváncsi vagyok a kb. 40 perc alatt hogy zátják le az Apokalipszis szálat.

A LOST reklámokkal együtt lesz 2 és fél órás, szóval nettó kb. 2 óra, de így sem lesz semmi. :D

A SupNat-nál kicsit más a helyzet... jóval kevesebb "rejtély" van benne, lényegében csak "tuggyukkit" kell visszaküldeni "oda", hogy spoilermentesen fogalmazzak, és nem sorozatzáró lesz, csak évadzáró. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem sorozatzáró lesz, csak évadzáró. :D
Seth_Greven írta, hogy 2 óra helyett 2,5 lesz a Lost, szóval neki panaszkodj :)

Lostnak meg vége lesz? :D nem is tudtam, pedig környezetemben elég sok ember Lost függő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seth_Greven írta, hogy 2 óra helyett 2,5 lesz a Lost, szóval neki panaszkodj :)

Lostnak meg vége lesz? :D nem is tudtam, pedig környezetemben elég sok ember Lost függő.

Főleg itt, és marhára örülök, hogy ilyen hosszú lesz de még a 2 órásnak is bőven örülnék mert abban rengeteg minden ki tudna még derülni. :D

 

Amúgy a Supnat meg mindig megoldja hogy besűrítse 40 perce a legmozgalmasabb dolgokat is. Az előző részben is sikerült azt hiszem, pedig azért 3 része is volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seth_Greven írta, hogy 2 óra helyett 2,5 lesz a Lost, szóval neki panaszkodj :)

Lostnak meg vége lesz? :D nem is tudtam, pedig környezetemben elég sok ember Lost függő.

Szerintem most kevered a fordítókat, mert a LOST-é chetory és BlaiSeCT... vagy Seth is LOST-fan? :D

Amúgy most ínséges idők jönnek sorozatok terén, szünetel a TCW, a SupNat, a LOST véget ér...

Legalább tudom folytatni a 24-et és elkezdeni a Spartacust. Egyelőre ezek vannak terve véve, de a LOST újranézés is be fog következni, úgyhogy nem panaszkodom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most kevered a fordítókat, mert a LOST-é chetory és BlaiSeCT... vagy Seth is LOST-fan? :D

Amúgy most ínséges idők jönnek sorozatok terén, szünetel a TCW, a SupNat, a LOST véget ér...

Legalább tudom folytatni a 24-et és elkezdeni a Spartacust. Egyelőre ezek vannak terve véve, de a LOST újranézés is be fog következni, úgyhogy nem panaszkodom. :)

Sajna egy hónapon belül a 24nek is vége véglegesen... :D

Pedig mostanra megint milyen iszonyú ütős lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most kevered a fordítókat, mert a LOST-é chetory és BlaiSeCT... vagy Seth is LOST-fan? :)
Nem keverem, Seth is baromi nagy LOST rajongó, mint ahogy LaLee (Heroes, V) is hatalmas Supernatural rajongó :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna egy hónapon belül a 24nek is vége véglegesen... :)

Pedig mostanra megint milyen iszonyú ütős lett!

Még csak az 1. évadot végeztem ki, de a SupNat és a LOST végeztével, ráérő időmben biztos ledarálom a hátralévőket is. Amúgy alapjáraton remek sorozat a 24, csak van egy hibája: egyszer nézős. Legalábbis a Ninás dolog tuti csak akkor üt, ha még nem láttad előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbálom én is befejezni a Lost-ot 23.-áig. Most tartok a 4. évad 9. részénél. De naponta nézek minimum 4 részt.Közben rájöttem, hogy olyan ütemben haladok vele(ezért nem is írtam semmit), hogy majd ha utolérlek titeket akkor írok egy hosszabb véleményt. Sawyer a király. Ammenyire utáltam az elején annyira kedvelem most. Hatalmas dumái vannak. "Még nem végeztünk ZZ-top". :) Ben papát meg remélem leviszik a partra egy shoti társaságában. Nagyon egy aljas patkány karaktere van. Egy biztos. A Spartát már megverte nálam, pedig sz is iszonyú jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spartát már megverte nálam, pedig sz is iszonyú jó volt.

Hát teljesen más a 2 sorozat, de mondjuk én is jobban kedvelem a Lostot. Azon lehet agyalni, míg a Sparta meg csak egyszerűen überkirály. :)

Amúgy Sawyert én is nagyon bírom, de most a 6. évadban nálam annyira nem bejövős karakter. Viszont én Bent mindig imádtam. Ha velem cseszelődött volt nyílván kinyírtam volna már az elején, de nélküle szárazabb lenne a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.