Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ajjaj, van egy kis baj a Lost-tal.

 

Spoiler:

Most tartok az 5. évad közepén. Sawyerék már Dharma-tagok, 1977-ben. Megjöttek Jack-ék is. A cellában lévő Sayidnak épp most vitt a kissrác Ben kaját. Na itt a bibi. Hogyhogy nem emlékszik 2004-ben Ben Sayid-ra? Ettől tartottam, mikor behozták at időutazást. Remélem meg fogják magyarázni. Különben az zseniális, hogy az időutazás révén a gép utasai is láthatják mi történt a múltban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajjaj, van egy kis baj a Lost-tal.

 

 

Most tartok az 5. évad közepén. Sawyerék már Dharma-tagok, 1977-ben. Megjöttek Jack-ék is. A cellában lévő Sayidnak épp most vitt a kissrác Ben kaját. Na itt a bibi. Hogyhogy nem emlékszik 2004-ben Ben Sayid-ra? Ettől tartottam, mikor behozták at időutazást. Remélem meg fogják magyarázni. Különben az zseniális, hogy az időutazás révén a gép utasai is láthatják mi történt a múltban.

Erre van az a magyarázat, hogy

 

 

ebben a fajta időutazásban a saját jövő érvényesül. Ha valaki ergó visszamegy, akkor az a karakternek a saját jövővonala, a múlt eseményei az ő jövőjéhez tartozik. No ezt egyszerűbb felfogni mint leírni :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézheted a Sky a bemutatókat ha még nem láttad mert semmi közük a mostani részhez.

Viszont nagyon jók a bemutatók. Gondolom ettől a résztől még nem esünk majd hanyatt, de szép felvezetése lesz a világrengetőnek. :)

 

Akik már látták a bemutatókat:

Spoiler:

Ezért is írtam frenkienek, hogy a 6. évadban Sawyer elég h-lyén viselkedik. Ledobja Jacket a hajóról, meg kihúzza a bomba zsinorját még mielőbb bárki is szólhatna valamit...nem bejövős viselkedés, de majd most elszégyeli magát. :evil: Az meg érdekes, hogy Jacob ilyen gyerek szellemként jelenik meg Hugonak, hiszen már jelent meg neki rendes alakban. VAjon ennek lehet bármi köze MIBhez, és hogy nem tudjuk ki is ő valójában? :D Lehet Jacob sem Jacob már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közeleg a világvége. :)
Milyen erős is lett volna ez a sorozat ha az évad közepén is kitartottak volna a főszál mellett. :evil: Nagyon sokan azt a részét tartják gyengének és ebben igazuk is van. Nekem se nyerte el a tetszésemet. De az utóbbi jó pár rész odaverős, oxigénpalackos, defibrillátoros :D 13 résznél nem is kéne több epizód egy évadba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Oldie nem jól magyarázta meg, de a lényeg, hogy foglalkozni fognak a kérdéssel a készítők.

 

Köszi. Olyan dolog történt a következő részben amitől lehidaltam és nem számítottam rá.

 

Spoiler:

Sayid mellbelőtte a kölyök Bent. Ezt hogy fogják kimagyarázni arra kiváncsi vagyok?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen erős is lett volna ez a sorozat ha az évad közepén is kitartottak volna a főszál mellett. icon1.gif Nagyon sokan azt a részét tartják gyengének és ebben igazuk is van. Nekem se nyerte el a tetszésemet.
Szerintem is jobb lett volna a főszál mentén haladni. Vagy ha már annyira ragaszkodtak a kitéregetésekhez akkor utalgathattak volna rá gyakrabban. Úgy vagyok velük hogy nem rossz részek azok de mégis jobbak lettek volna helyettük olyanok amiket nem pulykatöltögetés céljából alkottak.

 

13 résznél nem is kéne több epizód egy évadba.
A főszáltól eltérő részek mellőzésével megoldható is lenne. :D

 

 

A hős alakulat

 

Ez most tényleg erős rész volt. Meg durva is. Az a csecsemős dolog a dinamittal ütött. És az amcsik hozzáállása is.

Az amik hozzáállása nagyon nem jön be. Már akkor se bírtam amikor elkezdtek fogakat kihúzgálni vagy amikor Shel pöckölőbombázósat játszott az egyik halott dszep fejtetőtlen feje fölött. A mostani harcolós részének a végén meg ott van az a "rossz példa ragadós" eset. Némelyik ami tiszta rasszista. Oké háborúban állnak de normálisan is lehetne csinálni ha lehet azt úgy egyáltalán. Mondjuk arról gőzöm nincs hogy igazából is olyanok voltak-e mert ha igen akkor azt mondom hogy nem zavar különösebben az ahogy a dolgokat intézik.

Azon azért majdnem röhögtem amikor az emberiség hős pirítósa halottszemlét tartott a pocsolyában. :D

 

Csodálom, hogy pont Spielberg markából kerül ki ilyen.
Én nem nagyon mert a Schindlerben és a közlegényben is vannak durva részek és azoktól már nem kell valami nagyon elrugaszkodni hogy olyan dolgok kerüljenek elő mint amilyenek a mostani részben vannak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST - 6x15

 

Nem értem a kritikát, nem volt ez rossz rész, bár többet is kihozhattak volna belőle.

Spoiler:

Komolyan mondom, MIB (elég gáz, hogy azért nincs neve, mert az anyja egyel készült) szimpatikus karakter volt, míg Jacob inkább szánalmas. A mostohaanyjuk (őrült nőszemély) az oka az egésznek. Tetszik, hogy ennyire rámennek a sötét-világos szimbólumra... az egyik baba sötét, a másik világos takaróba kerül... az egyik srác világos, a másik sötét ruhában van... az egyikük világos, a másik sötét hajú, stb.

MIB füsté válása hatalmas volt. Az nem derült ki, hogy az "anyjuk" hogy intézte el, hogy ne tudják megölni egymást?

Tetszik, ahogy kezdenek körvonalazódni a válaszok, még ha némelyik elég gyenge magyarázat is:

- Kiderült, hogy került Jacob és MIB (elvileg Esau) a Szigetre, mitől lettek halhatatlanok, miért nem ölhetik meg egymást.

- Fény derült "Ádám és Éva" rejtélyére is.

- Kiderült, hogy mi a Sziget szíve.

- Kiderült, miért kell megvédeni a Szigetet.

- Kiderült, hogy lett MIB-ből fekete füst.

- Kiderült, ki kezdte el építeni a Kereket.

Viszont ez csupán a válaszok töredéke. A hátralévő 3 részben minimum ennyi választ várok... remélem nem fogok csalódni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bay Sky hogy

Spoiler:

Ezek nem válaszok, most a Jacob Mib összefüggésekre, hiszen Esau meghalt, ezért volt ott Ádám Éva. Szóval MIB nem Esau inkább csak valami leképzése Esau gonoszságának. Anyjuk már jóval előbb mondta hogy gondoskodott arról, hogy ne tudják egymást megölni, Jacobnak mégis sikerült. Szóval ez a része kicsit fura, hiszem ha Esau meghalt, akkor ki ült le beszélgetni Jacobbal a parton?

 

Nagyon jó volt a heti Castle, nagyon pörgős, de fáj már látni szegény Ricket így szenvedni, remélem az évadzáróban ezt is megoldják. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, LOST:

 

Spoiler:

"Esau" szeintem nem halt meg, hiszen az "anyjuk" is mondta, hogy ha bemennek a barlangba, akkor ott a halálnál is rosszabb történik velük. Szerintem "Esau" lelke valahogy különvált a testétől, és ez a fekete füst, ami viszont képes még emberi alakot ölteni. Mert nekem egyértelműen úgy tűnik, hogy az eddig ismert MIB semmiben sem különbözik az itteni énjétől, ugyanazok a motivációi, és nem lett "gonoszabb".

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Spoiler:

Igen én is így gondolom, de ez akkor is fura, hogy az anyjuk azt mondja hogy nem ölhetik meg egymást és bár esua "lelke" tovább él, a test meghal...Én elfogadom, de eléggé belemagyarázás. Amúgy megnéztem volna azt a pillanatot amikor MIB először megjelenik Jacobnak, és mondja hogy hoppá hoppá, mégsem haltam meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.