Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elkezdtem darálni az Odaátot a harmadik évadától. A második részben mikor Dean találkozik először Bennel akkor majdnem megfulladtam a röhögéstől :lol: Éppen kekszet ettem a rosebb egye meg :( Az az arc amit Dean vágott mikor Ben megörült az AC/DC-s CD ajándékának hatalmas volt :)

Phobos, lassan új rajongó fog közénk állni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, lassan új rajongó fog közénk állni. :)
Szerintem még én kezdtem el legkorábban amikor először adta a tv jó néhány évvel ezelőtt. :( Amúgy nekem piszkosul tetszik a sorozat, csak a h*lye magyar tv adók jól elcseszték az ember szórakozását.

Amint nézzem sajna szinkron még nincs is a negyedik meg ötödik évadhoz :lol: Nem szeretnék átszokni a feliratra, mert marha furcsa lenne és másképp is feküdnének a poénok. Pedig hatalmas beszólásaik vannak a srácoknak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még én kezdtem el legkorábban amikor először adta a tv jó néhány évvel ezelőtt. :lol:
Tévedsz, mert én már a kezdetektől angolul nézem, még amikor itthon hallani sem lehetett a SupNatról, akkor kezdtem még 2005-ben :(

 

Riddick: Túlzásokban szoktam beszélni, más világ legjobb sorozatai is vannak, de számomra ez a BEST. Főleg hogy a másik kettő, a Lost és a 24 elkerült engem messzire :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg hogy a másik kettő, a Lost és a 24 elkerült engem messzire :(

A 24 nagyon best, a Lostról még nem nyilatkozom, szóval talán ezért tettél ilyen kijelentést lentebb :) Hátha egyszer megnézed ezeket is, bár ízlések és pofonok, szóval akkor is lehet, hogy az lesz a best számodra :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire a második évadot elkezdik forgatni ( január) addig bőven lesz rá ideje, hogy visszanyerje korábbi erejét. :) Az előzményben meg csak rövid szerepe lesz.

Azért nem semmi, hogy a facebookon naponta ezrével jönnek az új rajongók, hogy most már több csatorna is elkezdte adni a sorozatot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost S1

Spoiler:

Eddig tetszik :) A felmerülő kérdések nálam is a szokásosak, szóval eltekintek a felsorolásuktól. Jókat mosolyogtam pl. az olyan jeleneteken, mint: Sawyer és a vaddisznó, Sawyer és a szemüveg meg társai :D Egyébként a kedvencek nálam Sayid, Sawyer (mert olyan marha, hogy muszáj csípni :D) és Locke is. A csajok közül meg Sun (gazokat nevel :D). Michael nem lopta be magát a szívembe, mint Dzséjtnek sem. Amúgy Jack sem, tucatpasi. Boone-t sajnáltam, bár kissé lökött ürge volt. Ezek a végén felbukkanó kalózok meg nem is biztos, hogy szimpla kalózok, mármint így elsőre ez merült fel bennem. Honnan tudtak Waltról, ha csak ott kószáló kalózok lennének? Mondták, hogy érte jöttek. Mondjuk ő is gyerek, mint Alex (létezik egyáltalán, vagy csak egy bomlottnak tűnő nő képzeletének szülötte?), vagy Aaron, Claire gyereke, szóval akár az "Others"ekhez lehet közük, akik valamiért gyűjtik a gyerekeket. Vagy csak szimplán a kalózok gyűjtik be a kölköket utánpótlásnak (bár ezt valamiért nem hiszem, túl egyszerű lenne, és nem illik a Losthoz). Na mindegy, majd kiderül :D Mától jön a második évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dokihoz való viszony szerintem meg fog változni mert ő (lesz) a sori egyik fenegyereke. :)

Annyira nem vagyok benne biztos. Szerintem ha eddig nem jött be neki, akkor azért annyi pluszt nem fog nyújtani Jack, hogy megkedvelje. Szeritem marad Sawyer-nél. :D

Jacket mondjuk én sem kedveltem annyira soha. A végén kedveltem meg igazán.

 

Spoiler:

Miután ráébredt hogy Lockenak végig igaza volt, és rájött, hogy neki a szigeten van a helye. Mondjuk úgy hogy miután átvette Locke helyét a hit embere szerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jacket mondjuk én sem kedveltem annyira soha.
Annyira én se és a vége felé se sikerült igazán megkedvelnem. Esély mindensetre lehet arra hogy valaki más hamarabb és jobban megkedveli. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem semmi iramban daráltad le Karrde. :D

Jack-hez való hozzáállásodon kicsit meglepődtem.

De örülök hogy tetszik. Ha az első évad tetszett, és túl vagy rajta, onnantól már nincs megállás. :)

Egy évad/két hét nem is olyan nagy iram :D Gondolj bele, napi két részre sem jön átlagban :D Miért lepődtél meg? Mert Jack amolyan lányok kedvence, nagy hős? Ezekre nem bukom :D

Azért igyekszem ezt a tempót tartani, és mással is foglalkozni :D Már ha tudok :D De egyébként jó a nyár, mert ilyenkor alig megy más sorozat.

 

Szeritem marad Sawyer-nél. :P

Mindenki más csak Sayid után jön :P Nálam ő az első kedvenc :D Eddig legalább is. Aztán a másik kettő, Sawyer és Locke, és utána lemaradva a többiek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki más csak Sayid után jön :D Nálam ő az első kedvenc :) Eddig legalább is. Aztán a másik kettő, Sawyer és Locke, és utána lemaradva a többiek.

Na hát ha útközben nem hal meg... :D

Nálam Locke volt a kedvenc! Egész sokáig... :D

 

amúgy csak az volt a fura hogy közben nem írtál semmit. De 2 két alatt 1 évad az tényleg nem sok. Sőt gyorsíts fel!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézek épp Lostot. AXN-en

Spoilert elkerülve csak annyit mondok, hogy a Kelly hőseiből az a jelenet jutott eszembe: Még áll a híd! :)

Spoiler:

az egyik olyan rész, mikor ugrálnak az időben, és keresik az Orchideát

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a mostani részen felvisítottam a röhögéstől. Mikor megkérdik - nevet nem mondok - hogy még milyen nyelven beszél, és azt mondja: Csak Klingonul! :)

Nekem is fel kell elevenítenem kicsit, a júliusi előadásra kell némi klingon tudás. :D Férjecskével mi mutatjuk be a Klingon történelmet, kultúrát, hajókat, fegyvereket és ételeket! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is fel kell elevenítenem kicsit, a júliusi előadásra kell némi klingon tudás. :) Férjecskével mi mutatjuk be a Klingon történelmet, kultúrát, hajókat, fegyvereket és ételeket! :D

Off

Ez melyik rendezvényen lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát ha útközben nem hal meg... :D

Nálam Locke volt a kedvenc! Egész sokáig... :)

 

amúgy csak az volt a fura hogy közben nem írtál semmit. De 2 két alatt 1 évad az tényleg nem sok. Sőt gyorsíts fel!

Annyi spoilert megengedtem magamnak, hogy megnézzem az imdb-n, hogy a főcím utáni színésznevekhez milyen arcok tartoznak :D Vagyis láttam, hogy a főbb szereplők közül kb. kik maradnak végig :D De tényleg csak nagyjából 10 szereplőt, akik a castlista elején vannak :D

 

Á, valahogy nem tartottam túl sok értelmét annak, hogy írjak részenként, de ha lesz valami a későbbiekben, ami nagyon kikívánkozik belőlem, akkor beírom. Legalább nem felejtem el az évad végére, hogy mikről akartam írni :D

Gyorsítás csak módjával, de meglátjuk.

 

Nekem bár mindig is Jack volt az egyik kedvenc karakterem, egyszerűen zseniális a karakterfejlődése. A negyedik-ötödik évadig ő volt az egyik legutáltabb szereplő sokak által, de mostanra már szinte mindenkinek a kedvence lett.

Majd kiderül, hogy nálam is lesz-e belőle kedvenc, vagy hogy alakulnak a rangsorok. Utálni nem utálom, de nekem elég tucatpasi, így csak nem éppen kedvenc. De ha változik "előnyére" (kinek mi az előny :P), akkor ez is változhat.

 

Csak Klingonul! :P

Első évadban volt SW utalás is, pont Sawyertől :D Nagyon bírtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.