Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nézd tovább akkor Karrde, mert There Will Be Cry. :D

Nézem, nézem :D Csak győzzem idővel :D

 

Karrde! Örülök, hogy tetszik. :D Nem izomagy sorozat. :P

Jaja, eddig úgy tűnik, nekem valós :D

Majdnem fél év után ma le is cseréltem a műkoris pasis háttérképemet "Sayidra", szóval most ott virít :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Lost

 

Spoiler:

Ana Lucia engem baromira idegesített először úgy viselkedett mint egy hp. Egy idegbeteg volt. Ezért is ölte meg Shannont. Amikor Sayid-ot kikötözte rendesen remegtem ,hogy szabaduljon ki és fojtsa meg ezt a szukát. :D De az nem volt semmi, hogy Sawyert a nagy macsót leütötte mint a taxiórát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural anime készül.

Alapvetően nem szeretem az animéket, de ennek adok esélyt, bár szerintem akkor sikeresebb lenne, ha egy előzmény-sorozat lenne.

Szerintem én is adok neki esélyt, ugyanis az Odaátot és az animéket is imádom.

 

Azt nem tudja esetleg valaki, hogy mi a Chriminal Minds 5. évadjának, eddig megjelent epizódjainak magyar címei? Wikin csak az 1-4. rész van fent, pedig már 10-ig leadták.

 

Egyébként régóta olvasgatom már a fórumot, de csak most volt kedvem regelni, úgyhogy nem vagyok annyira új hús. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost s2 végig.

Leginkább azért, mert ebben a melegben nem sok mindenhez volt kedvem, így végignéztem az évadot. Mondjuk ilyen maratont se csinálok többet, estére már zúgott a fejem :)

Spoiler:

Na nézzük csak, mik voltak. A koreaiak néha totál lököttek, de nem vagyok benne biztos, hogy Sun nem csalta-meg a hites urát. Aztán lesz még olyan, hogy valakik már korábban összefutottak? Erre mondják, hogy kicsit a világ, de egye fene, néha jópofa, bár a dokipapa már a fél bandába belefutott ausztrál kalandjai alatt.

Mindenesetre a sziget jól be van bunkerezve, van hol bújócskázni :D Szegény farokbeliek igen leamortizálódtak, sajnáltam is őket. Vajon Michaelék valóban meglépnek a szigetről? Hát erre kíváncsi vagyok, de piszkosul. Azt már a vége előtt lehetett sejteni, hogy Azok a Dharmások közül vannak, valamiken még mindig kísérleteznek, de vajon miért ők a jófiúk? Egyre több az érdekesség. Mindenesetre Jackék nagy pácban vannak, és itt van újra Desmond, akit a zsével rendelkező szerelme csak nem akar veszni hagyni. Vagy mi a szösz...biztosan lesz még erről szó később.

Egy apróság a végére: vajon azokba a Mária-szobrokba hogyan rakták be a heroint, ha egyszer már készen vették őket? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Donát, valami ilyesmire számítottam :) (Egyébiránt meg megint elírtam szépen a mondandómat, bele helyett be, eh... lehetnék ennél igényesebb is.) Na jó, akkor többet inkább nem szőrözök, de azért mokásak ezek az apróságok :D Meg az is, hogy Jacknek mindig ugyanolyan hosszú a haja, de biztos volt elemes hajnyírója addig is, míg betörtek a bunkerba :D Na de nyugi, én ezeken jókat tudok szórakozni :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, sajnos a Stargate évadvégek ilyenek szoktak lenni, többnyire :D Sajnos, a sorozatvégek is, ami az SG-1-nál nem volt gond, jött utána az Ark of Truth és a Continuum, így már csak egy sztoriszál (a Tröszté) maradt lezáratlan (illetve - bár az SG-1-ban elvarrták - a Lucian Szövetség átment az SGU-ba), na de az Atlantis...

 

Spoiler:

Amúgy sajnos az a baj, hogy 15 évadnyi Stargate után nem nagyon lehet már izgulni ilyen végen, legalábbis én nem ülök tűkön, pedig tetszik az SGU. Akárhányszor úgy ért véget egy SG évad, hogy a hősök a halállal néztek farkasszemet, mindig túlélték. Persze kellemes meglepetés lenne, ha a következő rész úgy kezdődne, hogy a Destiny katonai állományát Youngustul halomra lövik és Chloe is belehal a sérüléseibe, aztán akkor Telford felépülése után átveheti a parancsnokságot, T. J. nevelheti egyedül a kölykét, Eli és Scott meg bánkódhat, stb. De valószínűleg nem így lesz. Hanem inkább úgy, hogy valami isteni közbeavatkozásnak hála Youngék megússzák a kivégzést, Telford belehal a sérüléseibe, így továbbra is teszetosza Young marad a főnök, Chloe is felépül, a Lucianokkal leszámolnak (esélyes mindegyikük elhalálozása, vagy csak nagyon kevesen maradnak Varro vezérletével - vagy csak Varro -, akik beolvadnak a legénységbe). A legnagyobb dráma meg az lesz, hogy T. J. elvetél (Alaina Huffman addigra úgyis megszül), mert az írókban nincs annyi kurázsi, hogy beleírják a gyereket a sztoriba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letudtam Spartáék első szinkronos részét. Egyes nevek kiejtésére gyúrhattak volna még de ettől eltekintve nekem okés a szinkron.

Ezután nem lepne meg ha Lukrit Lukréciának hívnák a későbbiekben. Ha úgy lenne akkor biztos hiányolnám mellőle Szerénkét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy nem jött be az SGU vége. Túl művi lett ezzel az "agyondrámázom-mertazatrendimanapság" stílussal. Az első fele az epizódnak meg dög unalmas volt. Jobban örültem volna egy hagyományos Csillagkapus lezárásnak, nagyjából abból a fajtából amit Dzséjt említett. Szóval elszalad a paci az írókkal. Látszik azért, hogy mennyit számít amikor nincsenek jelen a régi arcok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy nem jött be az SGU vége. Túl művi lett ezzel az "agyondrámázom-mertazatrendimanapság" stílussal. Az első fele az epizódnak meg dög unalmas volt. Jobban örültem volna egy hagyományos Csillagkapus lezárásnak, nagyjából abból a fajtából amit Dzséjt említett. Szóval elszalad a paci az írókkal. Látszik azért, hogy mennyit számít amikor nincsenek jelen a régi arcok.

Mármint milyen régi arcok? Mert a színészeknek ugye közük nincs a sztorihoz, és anno az Atlantis is elindult valahogy a "régi arcok" nélkül. Az előző részek sem Jack, Daniel és Carter 5 perces, jószerivel felesleges cameoja miatt lett jobb ennél, legalábbis ha a jómadár néző nem teljesen elvakult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persosns Unknown

 

Hm, mondjuk nem egy eredeti sorozat, de igen tetszetős volt a pilotja ennek a misztikus(?) sorozatnak. Az alaptörténet szerint fél tucat embert valakik elrabolnak, elkábítanak, majd kiteszik őket egy isten háta mögötti elhagyatott városban ami meglehet, hogy nem is város hanem valami egészen más. Itt minden be van kamerázva ugyanis és hamarosan még páran csatlakoznak hozzájuk. Szerencsére minisorozat, szóval a tempó remélhetőleg jó pörgős lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint milyen régi arcok? Mert a színészeknek ugye közük nincs a sztorihoz, és anno az Atlantis is elindult valahogy a "régi arcok" nélkül. Az előző részek sem Jack, Daniel és Carter 5 perces, jószerivel felesleges cameoja miatt lett jobb ennél, legalábbis ha a jómadár néző nem teljesen elvakult.
A feelinget legalább megadták. De most visszafogom magam és nem fogok leállni veled erről eszmecserét cserélni. :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint milyen régi arcok? Mert a színészeknek ugye közük nincs a sztorihoz, és anno az Atlantis is elindult valahogy a "régi arcok" nélkül. Az előző részek sem Jack, Daniel és Carter 5 perces, jószerivel felesleges cameoja miatt lett jobb ennél, legalábbis ha a jómadár néző nem teljesen elvakult.

Ja, és az általam felvázolt A verzió sohasem lesz Stargate szériában és sohasem volt, mert az írók 1997 óta hőskomplexusos sztorikat írnak (csak mindig megalomániásabbat), amiben főszereplő csak gagyin és akkor sem véglegesen halhat meg. A B verzió meg évadnyitó lesz, évadzárónak nem lenne jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A feelinget legalább megadták. De most visszafogom magam és nem fogok leállni veled erről eszmecserét cserélni. :D :D

A hangulatot tényleg meg, de arról a díszletek is tehettek (bár számomra dagadt, bürokrata O'Neill látványa inkább hangulatromboló, mázli, hogy az 1x19-ben azért hozta kicsit a régi formáját). :D Jó volt BC-304-es hidat, F-302-eseket, goa'uld piramist és tel'tac teherhajókat látni. De ez még önmagában kevés az üdvösséghez, kivétel, mint írtam, ha valaki vérfan, és arra gerjed, hogy CsK-1 über alles gigamegaerekciósgörcs :D Az tény, hogy ez egy gyenge évadzáró volt, pláne, hogy a díszletet és a szereplőket leszámítva semmiben sem másabb, mint az ez előtti 15 másik évadzáró (na jó, kivonhatjuk az SG-1 ötödik, hatodik és nyolcadik évadának lezárását, mert azok "sorozatzárók" voltak, nem évadzárók, így nem cliffhangerrel értek véget :D ). Bár még mindig nem olyan béna, mint az SG-1 és az SGA sorozatzáró epizódjai, vagy a 8. évad lezárása, amiket azt hiszem, nagyon nehéz lesz überelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No a második Sparta is megvolt. Úgy fél percig nevettem amikor Doc megszólalt de szerintem hozzá tudok szokni ahhoz hogy Artu hangján magyaráz mert annyira nem vészes. Csankó szerintem nagyon jól nyomja. Bejön hogy majdnem úgy löki a sódert mint ahogy Travolta Castor Troy-át is hangoztatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost s3 első pár rész

 

Na most már senki sem maradt a farokbeliek közül :D Érdekes hely ez a sziget, először úgy tűnt, hogy lakatlan, erre kiderül, hogy egy rakat másik ember is grasszál errefelé. Lassan nagyobb lesz a népsűrűség, mint Budapesten :D Szerintem ha Jack megműti Bent, nem fogja kinyírni. Elég csúnya dolog a saját belső perpatvarukhoz felhasználni egy fogoly kívülállót, aki mindenkinek ki van szolgáltatva. Inkább valahogy ki kéne ezt használnia. Ja, és Sun tényleg megcsalta Jint, ahogy gondoltam :D

 

Hmm.. hülyeséget írtam:

 

 

Bernard még él.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No a második Sparta is megvolt. Úgy fél percig nevettem amikor Doc megszólalt de szerintem hozzá tudok szokni ahhoz hogy Artu hangján magyaráz mert annyira nem vészes. Csankó szerintem nagyon jól nyomja. Bejön hogy majdnem úgy löki a sódert mint ahogy Travolta Castor Troy-át is hangoztatta.
Nálam mondom, Csankó nagyon furcsa Barca. Még az a szerencse, hogy nem lesz olyan jelentős dialógusa Barcának. Crixus szerinted milyen Haás Vander Péterként? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam mondom, Csankó nagyon furcsa Barca. Még az a szerencse, hogy nem lesz olyan jelentős dialógusa Barcának.
Nálam csak egy pár mondat erejéig volt furcsa de aztán gyorsan hozzászoktam. Még Csekével voltam így.

 

Crixus szerinted milyen Haás Vander Péterként? :D
Őt már akkor passzosnak éreztem amikor a szinkronlistát olvastam és az az érzés meg is maradt amikor elkezdett szövegelni. Nagyon jól nyomja. Széles Laci esetében ugyanezt éreztem.

 

Ashurnek szerintem egy kicsit mélyebb Csuja Imis hangzat jobb lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Lost + még egy rész

Spoiler:

Dede, mert láttam pár résszel ezelőtt, a hoteles pasival, akitől angolul tanult :D Aztán szegény ürge "kiszállt" az ablakon, és meghalt.

Na végre, már másfél évada várok arra, mikor kavar össze Sawyer és Kate, mit ne mondjak, sokáig tartott (ja, és meg kívánom jegyezni, hogy ahhoz képest, mennyi napja vannak a ketrecekben, Kate szép simára borotvált :D, na jó, abbahagyom, mielőtt még agyonvágtok az ilyen csipkelődésekért:) :D Na de nekem sántít, hogy egy másik szigeten vannak most (épp menekülnek, Jack meg szórakozik, hogy életben maradjon-e Ben), nem lehet ezzel is valahogy trükközni? Nekem fura ez így.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashurnek szerintem egy kicsit mélyebb Csuja Imis hangzat jobb lett volna.
Jaja. Kissé alattomosabb hanglejtés lett volna az igazibb. De most egy ideig nem lesz új hang. Addig nem míg képbe nem jönnek legalább a germán ikrek. :D Az ő hangjuk lesz még majd jelentősebb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig nem míg képbe nem jönnek legalább a germán ikrek. :D Az ő hangjuk lesz még majd jelentősebb.
Nekik szerintem két hasonló hangszínű vagány beszédstílusú skacot kéne beszervezni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 3/9-ig

Spoiler:

Mégis egy másik szigeten voltak, de közben kiderült, hogy nem csak ott szokásuk lenni Benéknek. Fura is lett volna, mert különben nagyon sűrű forgalmat kéne produkálniuk a két sziget között. Ami még szöget ütött a fejembe. Ha Alex úgy tudja, hogy Ben lánya, akkor mi a fészkes fenének segít Jackéknek? Vagy ez nála valami tinédzser lázadás? Ezt nehezen hiszem, máskülönben meg nem teljesen értem. Elvileg pici kora óta velük van, szóval az lenne a természetes, hogy egy követ fúj velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 3/12

Kicsit összefolynak a részek, ezért nem emlékszem pontosan, hogy a 11. vagy 12. részben volt-e, ami eszembe jutott:

Spoiler:

Amikor Ana Lucia sofőrködött Ausztráliában Jack apja mellett, elmentek egy nőhöz, akivel vitázott, hogy látni szeretné a lányát. Ez ugye nem sokkal a baleset előtt volt. Na de most meg azt láthattuk, hogy Claire anyja már rég kómában volt a baleset előtt. Na most van vagy az apjának még egy gyereke rajta kívül ebben az országban, akkor oké, ha meg csak Claire, akkor az a vita mi a fene volt vajon? Vagy ez csak lényegtelen apróság vagy tévesztés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x11

 

Nakéremszépen, valahogy így kéne Lost epizódot csinálni. Ha jól számolom ez a negyedik olyan rész mely teljes egészében azzal foglalkozik amivel kéne és így nagy kedvencé vált. Desmond a legnagyobb figura akivel érdemes foglalkozni és kell is, mert érdekes. Csillagos tízes a rész.

Nem is értem ezt az egészet. Ezeket a részeket valaki külön írja, vagy netalán Abrams ilyenkor az írókra nézz és meginti őket, hogy valami értelmeset alkossanak és ez lesz az eredménye? Fene tudja. Annyi biztos, hogy az itteni hibák nagy része a Fringeben is visszaköszön, de ott azért ennél feszesebb és tartalmasabb a tempó.

Noh, kíváncsian várom, hogy fognak összeállni a szálak ebben a zagyvaságban ami az érdekes szálat körbeöleli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.