Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az utoljára leadott Castle végén mondták, hogy Vészhelyzet lesz helyette. Nézzétek angolul, a két főszereplőt még úgy sem tudják visszaadni, hogy egész jó a szinkronja.
Nekem tökéletes magyarul. Mondjuk nem egy nagy wasisdas, de a Simlis éd Szende után jó egy ilyen pótlék :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diszkonthelyiségekben már beszerezhető a pilot epizód

http://www.imdb.com/title/tt1520211/

 

Marha jóó...Anyám ez az év zombis sorozata lesz. Frank Darabont egy minőségi cuccot hozott össze. Remény rabjai, Halálsoron után ismét magas színvonalon tálalja elénk a vicsori élőhalottak garmadáját :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle nagyon jó volt most is. Annyira nem volt vicces, viszont a nyomozás nagyon csavaros volt. Tetszett! :)

 

SGU: megint kis visszalépés az előző részhez képest, de nem volt annyira rossz sem még egy kicsit a földi jeleneteket is élveztem. Kicsit. :) Kapják már össze magukat. Egy rajongói levél kéne amit elolvasnak, és rájönnének egy ezeket a részeket ki lehetne már hagyni, és rátérni az új bolygókra, idegenekre stb, mert azok a részek ütnek. Bármennyire is próbálták elérni az első évaddal hogy a sok háttértörténettel megkedveljük a szereplőket, ezt annyira szerintem nem sikerült elérni, szóval jobbb lenne inkább ha a cselekedeteikből szeretnénk meg őket, de ahhoz történnie is kéne valaminek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó volt a Castle mostani része, de minden rész jó szokott lenni, csak van, amelyik jobb :)

Spoiler:

Ez a szöktetős mellékes nagyon bejött, jópofa volt :) Ha a fickó próbaidő kap, akkor vajon beletartoznak a kórházi visszaélések is? Na mindegy, ez már nem tartozik az ügyhöz. Ami viszont igen, hogy szegény dokinő valóban "feleslegesen" halt meg, vagyis nem is volt igazi indíték. És még mindig nem tudjuk, ki a pasi Beckett életében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

Spoiler:

Szerintem azt a pasit csak Beckett dobta be, hogy féltékennyé tegye Castle-t. Aztán lehet, hogy végül kiderül, hogy a testvére. Azon röhögnék :)

Mellesleg Rick exnejejelenlegibarátnője roppantul idegesít. Feltúrja azt a remek családi triót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

Spoiler:

Tényleg, arra még nem gondoltam, hogy csak egy csel Beckett részéről a pasi. Az exfeleség szerintem is zavar a képben.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előnyök a folytatás mellett:

- Nincs béna magyar szinkron

- nincsenek reklámok

- jó relase esetén logok sincsenek

- szélesvászon (bár gőzöm sincs, a magyar TV hogyan adja a Fringe-t)

 

Hátrány:

- Nincs hátrány :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előnyök a folytatás mellett:

- Nincs béna magyar szinkron

- nincsenek reklámok

- jó relase esetén logok sincsenek

- szélesvászon (bár gőzöm sincs, a magyar TV hogyan adja a Fringe-t)

 

Hátrány:

- Nincs hátrány :)

Igen, igazából én is erre hajlanék, csak már az első rész óta magyarul követem a sorit, és emiatt nem tudom eldönteni, hogy áttérjek e az angolra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, hatalmas dilemmával szembesültem: folytassam-é a Fringe-et angol nyelvül, vagy pediglen várjak januárig, amíg a mélyen tisztelt ertélyel klúb folytatja a magyar nyelvű adást?

Segítsetek! :)

Mindenképpen az angol-magyar felirat párosítást ajánlom, Dzséjt már leírta az előnyeit+ mindig a legfrissebb részt látod :)

Kb. 4-5 sorozatot is szinkronnal kezdtem el nézni, aztán ahogy beértem az angolt, áttértem az angolra. Pár részig furcsa volt, de utána már nem cseréltem volna vissza semmiért. Érdemes váltani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, hatalmas dilemmával szembesültem: folytassam-é a Fringe-et angol nyelvül, vagy pediglen várjak januárig, amíg a mélyen tisztelt ertélyel klúb folytatja a magyar nyelvű adást?

Segítsetek! :)

Ha kedveled a szinkront, akkor légy türelmes :) Jó pár évvel ezelőttig mindenki tv-n keresztül követte a sorikat, szóval nem kell trendiségből most kimondottan a netre hagyatkozni :D És pl sose fogok áttérni a Dr. Houseról. Egész egyszerűen frenetikus a szinkronnal. :D

A történet se lesz más vagy pont izgalmasabb ha neten nézed. :D

Másrészről viszont ritka pöpecül izgalmas a Fringe folytatása, szóóóóvaaal... :P:D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészről viszont ritka pöpecül izgalmas a Fringe folytatása, szóóóóvaaal... :):D :D

Kösz, ezzel sokat segítettél :) .

Amúgy szerintem inkább folytatom angolul, aztán ha lesz szinkron, majd azzal is megnézem. Egyébként meg kicsit pofátlanságnak érzem, ezt, hogy csak úgy, minden magyarázat nélkül, az évad végefele beraknak egy 3 hónapos szünetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kell várni míg egy sorozatnak vége majd leszedni a netről és úgy nézni. Tv-ben követni nem jó mert várni kell rá, és van benne reklám. 2010 van a net már átvette a tv szerepét.

Oldie, te sem vártad meg a Spartacust magyarul. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kell várni míg egy sorozatnak vége majd leszedni a netről és úgy nézni. Tv-ben követni nem jó mert várni kell rá, és van benne reklám. 2010 van a net már átvette a tv szerepét.

Oldie, te sem vártad meg a Spartacust magyarul. ;)

Mondjuk szerintem egy sorozatnak pont az a lényege, hogy lehet várni izgalommal a következő részt, ez adja meg a varázsát. De azért amit az ertéell művelt most, az már túlzás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk szerintem egy sorozatnak pont az a lényege, hogy lehet várni izgalommal a következő részt, ez adja meg a varázsát. De azért amit az ertéell művelt most, az már túlzás...

 

Nem ad az semmilyen varázst csak idegbajt. ;) Nem tudom láttad-e a 24-et. Na annak minden részének úgy van vége hogy ha arra egy hétig kéne várni inkább felkötném magam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ad az semmilyen varázst csak idegbajt. ;) Nem tudom láttad-e a 24-et. Na annak minden részének úgy van vége hogy ha arra egy hétig kéne várni inkább felkötném magam. :)

Nézem, most tartok a 3. évadánál, de minden egyes rész után 3 hetes szünetet tartok, nem azért mert nem jó, hanem mert csomószor nincs hozzá hangulatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kedveled a szinkront, akkor légy türelmes :) Jó pár évvel ezelőttig mindenki tv-n keresztül követte a sorikat, szóval nem kell trendiségből most kimondottan a netre hagyatkozni :)

Khm... néhány évvel ezelőtt mindenki lándzsával vadászta az élelmét, most mégis szívesebben megyek be a boltba pénzzel vadászni ;) Ne terjesszük a maradi felfogást, az nem vezet előre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe-ről ez korántsem mondható el. :) Waltert eredetiben kell hallani.
Ez tény. Az ő szinkronja felemás. De csak mert az eredetihez van szoktatva a fülem :P

 

 

Egyébként meg kicsit pofátlanságnak érzem, ezt, hogy csak úgy, minden magyarázat nélkül, az évad végefele beraknak egy 3 hónapos szünetet.
Retekklub folyamatosan ezt csinálja.

 

 

Meg kell várni míg egy sorozatnak vége majd leszedni a netről és úgy nézni. Tv-ben követni nem jó mert várni kell rá, és van benne reklám. 2010 van a net már átvette a tv szerepét.

Oldie, te sem vártad meg a Spartacust magyarul. ;)

Mivel senki se tudta , hogy adni fogják e egyáltalán :)

 

Én amint végzek az Irakkal, jön majd a Drót, aztán majd a 24. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.