Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az odáig oké. ;)

Spoiler:

De nekem az nem világos, ahogy ÁTjutottak. Nem voltak magas frekvenciájú hanghullámok, csak behunyták, majd kinyitották a szemüket. Legalábbis mást nem vettem észre.
Az a helyzet, hogy a pontos körülményekre már én se emlékszek vissza. De mintha az a hely elég különleges lett volna amúgy is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a heti Castle

Spoiler:

Picit sajnálom, hogy rájöttem, ki a titkos hódító :hehe: Meg egy-két trükkre is az ügyben, de hát ezt a sorozatot nem azért szeretem, mert sokszor kitalálhatóak a fordulatok vagy gyilkosok, hanem mert szórakoztató :) A végén azért volt egy kis dráma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x06

 

Átlagos rész volt, nem volt benne semmi extra, a vége viszont ütős lett. Szó szerint. :hehe:

Spoiler:

Tényleg nem tudom, ki/mi lehet Sam, mert hogy nem ő az, az már szinte biztos. Az eddigi részek közül ebben volt erre a legnagyobb utalás.

Nem lehet alakváltó, sem Lucifer, de még csak azt sem tudom elképzelni, hogy gép (nem is illene a Supnat-ba) legyen. Akkor viszont mi?

Állítólag a következő rész előzetesét nagyon elspoilerezték, úgyhogy kivételesen nem nézem meg, csak kibírom valahogy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, egyetértek, a sorozat szépsége nem a bonyolultságában van. :hehe:

Hát tényleg nem egy CSI, de ez soha nem is az ügyekről, hanem a karakterekről szól. Ez olyan, mint az NCIS - csak komolytalanabb kivitelben -, az is a karakterekről szól és nem a fordulatos ügyekről (jellemzően ott is évek óta kitalálom első ránézésre, ki a gyilkos). Ami szerintem sokkal jobb, legalábbis én jobban csípem azokat a sorozatokat, ahol a karakterek az érdekesek. A CSI-ban például Horatio Kane karakterét leszámítva egy halom érdektelen sablon rohangászik föl és alá, akik még csak nem is viccesek (amit jómagam szintén fontosnak tartok, legalább egy kis humor legyen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Fringe-hez visszatérve

Spoiler:

Szerintetek lesz még szerepe annak az FBI-os csajnak, aki a 2. évad 1. részében volt?

Azt hittem, Charlie halálával ő lesz Oliviáék segítője, de nem tűnt fel azóta, pedig a rész végén nagyon úgy nézett ki, hogy kutakodik a csoport felé :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami szerintem sokkal jobb, legalábbis én jobban csípem azokat a sorozatokat, ahol a karakterek az érdekesek.

Többnyire nekem is az olyan sorozatok jöttek be eddig, amelyekben nagyon jó karakterek szerepeltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Fringe-hez visszatérve

 

Szerintetek lesz még szerepe annak az FBI-os csajnak, aki a 2. évad 1. részében volt?

Azt hittem, Charlie halálával ő lesz Oliviáék segítője, de nem tűnt fel azóta, pedig a rész végén nagyon úgy nézett ki, hogy kutakodik a csoport felé :hehe:

 

Sajnos van egy olyan sejtésem, hogy bizonyos hibákat nem tudtak levetkőzni a Lost készítői és szépen áthozták a Fringbe. És ez most itt érinti a karaktereket is.

 

 

Nagyon megfeledkeztek pl Johnról is. Sorra duzzasztották fel a sorit az újabbnál újabb eseményekkel és szépen megfeledkeztek a már korábban behozott karakterekről, vagy éppen sztoriszálakról. Pl a tekés csávó tutira le tudná buktatni Olivíatívot. :) Noh, mindegy eddig legalább veszett jó pörgős a sori. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejött nagyon a mostani supnat, egyedül az eleje volt kicsit döcögős de a közepén szakadtam a röhögéstől a végét meg ugye nem kell elmagyaráznom. Jó ez az évad, és most hogy ez a dolog így kiderült, talán gyorsan túl is lehetünk rajta, és akkor visszaállhat a jótestvéri szeretet és démonvadászat! :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma startolt hivatalosan a walking dead! :D:( SAjna nagyon rövid lesz az évad :D

 

Ritkán várok a premier elött sorozatokat, de ez ilyen :D Most egyébként igy hirtelen nem találtam: hány epizódja lesz? Azt látom, hogy az imdb-n hat résznek van feltüntetve a vetitése... csak nem ennyi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán várok a premier elött sorozatokat, de ez ilyen :( Most egyébként igy hirtelen nem találtam: hány epizódja lesz? Azt látom, hogy az imdb-n hat résznek van feltüntetve a vetitése... csak nem ennyi?

De sajna csak 6 rész. Majd este mondom hogy szeretnék e belőle még egy évadot, de szerintem nem fogunk csalódni. :D

 

Edit: Ha lesz The Walking Dead 2. évad, az 13 részből fog állni.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú idő után újra belefogtam a 24-be. Lassan befejezem a harmadik évadot (két rész van még). Minden irrealitása és "fordulat-hajhászsága" ellenére nagyon tetszik. Egy kérdés: a negyedik évad tényleg annyira gyenge, mint azt sok helyen hiresztelik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem most jön lefelé a mostani Dexi. Hátha nem járok úgy ezzel is hogy csak kedden tudom megnézni mint ahogy az előző esetében is történt. ;)

 

A kövi rész is érdekesnek tűnik.

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi szerint igen, legalábbis így emlékszem, de Karrdeval nekünk ugyanúgy bejött mint a többi.
Neeem iiiis. ;)

A hatodik nem tetszett, az nem volt valami fényes egy évad, nem is láttam az utolsó két részét azóta se. De azért ez se volt annyira rossz.

A negyedik évad vége pl az egyik kedvenc évad-lezárásom azóta is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeem iiiis. :D

A hatodik nem tetszett, az nem volt valami fényes egy évad, nem is láttam az utolsó két részét azóta se. De azért ez se volt annyira rossz.

A negyedik évad vége pl az egyik kedvenc évad-lezárásom azóta is.

Jól van akkor, én úgy emlékeztem annó te mondtad h első 3 király, köv 3 gyenge.

Az a baj már annyira keverem az évadok, annyi minden történt hogy meg nem tudnám mondani mi volt a 4. vége. ;)

Talán amikor Jack belesétált a naplementébe? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van akkor, én úgy emlékeztem annó te mondtad h első 3 király, köv 3 gyenge.

Az a baj már annyira keverem az évadok, annyi minden történt hogy meg nem tudnám mondani mi volt a 4. vége. ;)

Talán amikor Jack belesétált a naplementébe? :D

Spoiler:

Igen.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú idő után újra belefogtam a 24-be. Lassan befejezem a harmadik évadot (két rész van még). Minden irrealitása és "fordulat-hajhászsága" ellenére nagyon tetszik. Egy kérdés: a negyedik évad tényleg annyira gyenge, mint azt sok helyen hiresztelik?

Mint ahogy Kudar írta, jó volt az az évad is. Az az igazság, hogy mivel egymás után néztem meg az összes évadot (mint ahogy ő is), az évadok egybe folynak, ezért alig tudok köztük különbséget tenni. Azt tudom mondani, hogy az elejét nem szerettem, de nem a sztori miatt (most nem írom le, hogy miért ;)), de aztán teljesen rendben volt, főleg az az emlegetett vége :D

 

Dexter marha jó volt :D Mi lesz még itt?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.