Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bones

Spoiler:

Pont ez az, hogy nem az a sorozat amiben a főszereplő meghal vagy ilyesmi. Nem. Itt kannibál gyilkost csinálnak belőle. És pont arra akartam célozni, hogy ezzel teljesen értelmetlenné tették Booth lelövését. Ilyen alapon mostantól bárkivel bármi történik a köv részben azt mondják h álmodta csak, mert számomra ez is kb ilyen kaliber volt.

Na mind1, lehet én gondolom túl, de ez akkor is iszonyú évadzáró volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bones

Spoiler:

Zackből nem lett kannibál gyilkos, nem evett meg senkit soha. Csak "simán" gyilkos.

Három évad alatt nem esett le, hogy itt senkivel nem történhet semmi halálos? :) Ha olyan lenne a sorozat jellege, akkor már az első évadban meghalt volna valaki a főszereplők közül, mint mondjuk a Lostban, ahol ugye két főszereplőt is kivégeztek az első évadban. Ez olyan, mint a Castle második évadának duplaepizódja. Nyilvánvaló volt, hogy nem évad közben fog Beckett meghalni - egész pontosan, nyilvánvaló, hogy a sorozat alatt soha a büdös életben nem fog Beckett vagy Castle-t meghalni, de nagyon valószínű, hogy Ryan, Esposito és a többiek sem -, senki nem is hitte, hogy meghalt. Hatásos volt, oszt kész. Még itt a fórumon is azon találgattunk, hogyan élte túl, nem azon, hogy meghalt-e. És ugye az is annyira kiszámíthatatlan volt, hogy már egy héttel korábban megmondtam a megoldást, és önmagában az is elég snassz volt (minek robban fel az egyik részben az egész lakás, ha a következőben úgyis túl lehet élni egy kádba bújva, holott a hősnőnek ideje se lett volna beugrani).

De ugyanígy az első évadban egyértelmű volt, hogy Beckett megbocsát Castle-nek, a második évad végén egyértelmű, hogy Castle visszajön - sőt, a hogyant sem volt nehéz kitalálni - és van egy olyan sanda gyanúm, hogy a mostani évad végén azt fogják eljátszani, hogy az egyik szereplőt lelövik (tippem szerint Castle-t), hogy izguljunk, vajon túléli-e. Na de bezzeg, mikor az NCIS-ben Kate-et fejbe lőtték a második évad végén, az bizonyította, hogy az NCIS-ben nincsenek biztonságban a főszereplők (amire rá is tettek egy lapáttal, mikor Shepard is meghalt egy évadzáróban). Szóval nem tudom, mit vártál Booth lelövésétől. Hogy belehal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy te hol jársz a sorozatban?

 

Bones 4x05

Spoiler:

Puff neki, a negyedik évadban már ki is derült, hogy Zack valójában nem csak nem evett meg senkit, hanem embert sem ölt. Egyetlen bűne, hogy megmondta a gormagonnak, hol lakik a szenátor, illetve, hogy nem adta fel azonnal -> emiatt bűnrészességgel vádolnák és az elmegyogyóból a dutyiba kerülne, ahol viszont nem húzná sokáig.

Viszont akkor rendesen megvezettek ezek az előző évadban, mert a csávó, aki leböki a szenátort, az baromira hasonlít Zackre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Übersirály a mostani Dexi. :)

Történt olyan is benne amire nem lehetett számítani és olyan is amire lehetett. A másik túlélő körül még kavarás is akad.

Robohekus egyre közelebb merészkedik a tűzhöz. Csak meg ne égesse magát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mostanában nem várom meg a feliratot... ilyen eddig csak a LOST-al volt velem, egyszerűen nem bírtam kivárni a magyar subot és toltam eredeti nyelven mindenféle felirat nélkül. Most a Dexterrel is így vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a sorozatnézés teljesen hangulatfüggővé vált. Régebben ha az időm engedte még a magyar felirat előtt angol felirattal néztem őket. Ha csak a magyar felirat kijövetele után volt rá időm akkor meg a magyarral.

Mostanra egy ideje már úgy megy hogy csak akkor nézem meg az aktuális részt ha kedvem van hozzá. Ha jóval a magyar felirat kijövetele után kapok kedvet a nézéshez akkor már csak magyarral nézem. Ez elég gyakori és van hogy össze-vissza jön ki a lépés.

Például a Dexi negyedik szezonját a kilencedik rész után gőzöm nincs miért úgy fél évre felfüggesztettem.

A szinkronos Sparta utolsó részét tegnap este néztem meg először pedig a többit a megjelenés utáni pár napon belül letudtam.

Egy pár héttel ezelőtti Frindzs részt kábé 15 perccel a vége előtt meg kellett szakítanom és csak egy héttel később a következő rész nézése előtt volt kedvem folytatni.

A Dexivel és a Frindzs-dzsel úgy voltam az utóbbi hetekben hogy max egy héttel később néztem meg az aktuális részeket. A lényeg az volt hogy a következő megjelenése előtt lássam még akkor is ha talán azt is elodázom.

A mostani Dexi épp úgy alakult hogy időm és kedvem is volt így felirat nélkül letudtam de ettől még nem biztos hogy a következőt is ilyen gyorsan lerendezem. Az is lehet hogy egy héttel később fogok rá sort keríteni de erre kicsi az esély mert már majdnem itt a vége és ennek a szezonnak a végkifejlete jobban érdekel mint a negyediké.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a hétfő is remek volt a sorozatok szempontjából! :)

 

TWD

 

Ez is a lassabb részek közé tartozott tele drámával, de nagyon odatették ahogy az előző ilyen részt is. Azért nem lehet könnyű ilyen döntéseket meghozni. A végén meg ahogy kinyílt a kapu, valami hátborzongató volt. Nagyon várós az évadzáró, kíváncsi vagyok mit találnak ki, de még inkább hogy mikor folytatódik már a 2. évaddal. :D

 

 

Dexi

 

Hát azt hiszem az utolsó 2 részen be fogunk halni. Ez a sorozat van szinte a legjobban megírva az összes közül. Olyan szépen lassan csepegtetve adagolják a feszültséget, hogy minden rész mégis érdekes, és a végén akkorát üt, hogy leesek székről. Jordan igazi ellenfél, ahogy azt Dexi megérdemli. Öröm lesz nézni, ahogy belevágják a nagy kést. Bár ahogy elnézem, nem lesz egyszerű. És ha meg is ölik, nem semmi cliffhanger lesz itt gyerekek. Valaki nagyon beletúr majd az egészbe...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh a Dexter szokásosan ütött. :D

 

Spoiler:

Egyre inkább úgy érzem, hogy Lumen -t elfogják kapni a zsaruk és lesittelik. Persze a csaj nem fog beszélni Dexterről. :)

 

Ja és a robotzsarunak is annyi lesz, szerintem Quinn öli meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi

 

Hát azt hiszem az utolsó 2 részen be fogunk halni. Ez a sorozat van szinte a legjobban megírva az összes közül. Olyan szépen lassan csepegtetve adagolják a feszültséget, hogy minden rész mégis érdekes, és a végén akkorát üt, hogy leesek székről. Jordan igazi ellenfél, ahogy azt Dexi megérdemli. Öröm lesz nézni, ahogy belevágják a nagy kést. Bár ahogy elnézem, nem lesz egyszerű. És ha meg is ölik, nem semmi cliffhanger lesz itt gyerekek. Valaki nagyon beletúr majd az egészbe...

 

Dexter

 

 

És mi van, ha Dexter elszalasztja Chase -t, de Lumen viszont kicsinálja majd? :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani Dexter amolyan vihar előtti csendben zajlott. Nem volt benne nagy izgalom, ami volt meg kiszámítható. Szerintem a csaj bukni fog a végén, mentve ezzel Dextert. Az epizód vége lehetett volna izgalmasabb is. :) Két rész még ha jól számolom, az márpedig tíz zoxigénpalack :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész nézhető ez a Dexter. :) A nyomozós sorozatok közül csak azokat szeretem, amik abszolút egyediek, nem amolyan összekoppintott darabok. CSI-ból és társaiból már így is van hatszáz, nem mintha bármelyiket nézném. A Fringe és a Supernatural ilyennek mondható, a főszálak kivételével, de már a Dexter is csatlakozott a sorba. Az első 2 rész alapján legalábbis.

 

Lassan a TCW-t is meg kellene néznem, nyakamon a következő rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész nézhető ez a Dexter. :roll: A nyomozós sorozatok közül csak azokat szeretem, amik abszolút egyediek, nem amolyan összekoppintott darabok.

Valahogy én is így vagyok ezzel, csak nálam a karaktereknek kell egyedieknek, érdekesnek és többnyire humorosnak lenniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a néző számára is túlélő epizód lesz :roll:
Én majd összekötök négy palackot ahogy Greg Wonder is csinálta. :clap: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak be ne jöjjön a tippetek Lumennel kapcsolatban, nagyon sajnálnám :roll:
Én Luminol sorsával úgy vagyok hogy nem tippelgetek rá semmit se. Amúgy jó lenne ha nem patkolna meg a csaj. Ha az írókák nem akarnák megtartani akkor akár haza is küldhetnék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, hogy a mostani WD-vel átestek picit a ló túloldalára. Nagyon erőltették a karakterdrámázást, miközben a sztori csak az utolsó percekben fejlődött tovább. És Shaun ama bizonyos erdős jelenetét se tudtam nagyon díjazni, mert ahhoz, hogy ilyet cselekedjen durvább konfliktusnak kéne kiéleződnie Rick-el szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.