Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eme videó csak azok számára ajánlott akik már túl vannak a Dexi szezonzáróján!

 

Julis Stiles Luminolról elmélkedik

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Nagyon jó volt, bár én is úgy érzem, hogy túl sablonos lett a vége.

 

 

 

Egy nem tetszett de nagyon. Az a ribanc csaj. :evil: Ráakaszkodott Dexterre, aztán meg szépen otthagyja.

Quinn akkor mostantól amolyan cinkos társ lesz :D Tud mindent.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Dexi évadzáró. Ahogy az kell most is tökéletesen megírt szövegek, és történet. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz itt a 6. évadban. Oda kell tenniük magukat, hogy meg tudjanak újulni, de azt hiszem ezzel eddig sem voltak gondok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszett a Dexter vége. Spoilert én se találom, de majd rájövök hol van, addig is megtartom a többit, amit gondolok :P

Jaj. Írd be a tagot akkor és kész. :P

a másik meg ugyanez csak / -jel van a végén.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként eddig a Sanji Vs. Jyabura harc jött be a legjobban. Körülbelül ugyanezen a szinten volt a Luffy Vs. Rob Lucci is, amíg Lucci nem alakult át. Luffynak viszonylag könnyű dolga van, mert Lucci "csak" egy zoanos... Logiásokkal nem nagyon boldogult eddig... Enelnél mákja volt, Crocodile-nál is épp hogy megúszta, Smokert pedig még a mai napig nem tudta legyőzni.

 

Most nézem épp a 306-dik részt... Franky darálja az embereket a hídon. Komolyan mondom, ezen a karakteren be kell sz*rni. Komolyan mondom, a "hőkövetős" rakétáján sírva röhögtem. Elképesztő egy fazon. :D Meg amikor üldözi a katonákat a kentaur módban még képes utánuk üvölteni azt, hogy "várj" meg hogy "álljatok meg". :D Kedvenc máris.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi

 

Végre Debra nem járt rosszul, ez a pasija talán már megmarad. Na de hogy így elengedte őket, az nem semmi. Én is azt vártam volna, hogy legalább ő megtudja az igazat Dexiről. Végre. Lumen kicsit meglepett, úgy látszik, az írók ezt tudták kitalálni, hogy ne is haljon meg, ne is csukják le, de a későbbiekben semmilyen vizet ne zavarjon. Kár, szegény Dexi :( Ő sose jár jól. Ellenben nincs még gyilkosunk Liddy számára. Biztos marad befejezetlen ügy.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én totál elégedett vagyok ennek a Dexi-szezonnak a végével.

 

 

Akkor már biztos lenne vele bajom ha Dexinek újra át kellett volna élnie azt amit az előző szezon végén. Számítottam is rá hogy a csajszi el fog menni ha megmarad így azt kaptam amit vártam szóval nekem oké így.

Debi meg szerintem érthető hogy nem jelentette Dexiéket mivel korábban már adta jelét annak hogy megérti ha valakik a hordósok levadászására törekednek. Úgy gondolom hogy ráér a sorozat végén megtudni Dexiről az igazat.

 

 

Olyat viszont nem találtam benne ami miatt Julisnak ki kellett volna annyira borulnia a sztori olvasásakor. Az vagy reklámfogás lehetett, vagy csak kitalálták, vagy a csaj klausztrofóbiás és beparázott a csomagtartóban kuksolástól vagy rosszak az idegei vagy nem tudom.

Attól a videónézős résztől pedig jól megszabadították ezt a részt. Gyanús is volt az a sisakos manusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este szokásomhoz híven össze-vissza váltogattam a csatornák között mikor is a Szeretőkben kiszúrtam Torv "Livi Dunham" Ancit akit a barna szemei ellenére rögtön felismertem de még úgy is győzködnöm kellett magam hogy igenis ő az. Kicsit érdekelt hogy kit-mit játszott abban a soriban így tovább néztem. Az ottani fotós figurája meg se közelíti Livit de legalább láttam Ancit nővel csókolózni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én is megnéztem a Dexter utolsó részét.

 

 

Tetszett annak ellenére, hogy nagyon kiszámítható volt. Előre lehetett sejteni mindent, és azok is lettek a megoldások, de én nem bántam, sőt! Egy dolog volt ami bántott, hogy Lumine elment. Pedig lehetett volna még vinni vele a sztorit. Most megint úgy érzem bármerre mehetnek tovább. Ja és Quinn -nek duplán járt a jó pont azért, mert nem járt el a szája.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt héten ment le a Kertvárosi gettó második évadának 15-dik része az Animaxon, ami arról hirhedt, hogy Amerikában betiltották. Nagyon kiváncsi voltam, hogy mivel tudták tetézni az eddigieket, amivel már tényleg kicsapták a biztositékot odaát. Hát tényleg nem semmi rész. Egy szinkronos részlet belőle:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.