Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rossz hír: a Chuck 5. évadának kezdését eltolták egy héttel, így csak október 28-án láthatjuk újra kedvenc szuperkémünket. :(:cry:

Fenébe, pedig még 21 se most lett volna. Van valami különösebb oka?

Castle 4/2 aranyos volt :)

Fringe 4/2 is jó volt

 

Mondjuk nem sok extrát találtam benne azon kívül, hogy valakik kitörölhetetlen nyomot hagynak bennünk. Azt várom, hogy Peter Oliviánál is be fog jelentkezni hamarosan, csak ő nem kap úgy frászt, mint Walter. Érdekes volt látni együtt dolgozni a két Oliviát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 5. évad szinkronja is olyan "fantasztikus" lesz mint az eddigiek :lol:

Rövid jelenetet láttam, de ennyi elég is volt belőle.

Hé, én imádtam az eddigi szinkronokat, és várom rettenetesen a mostanit is. már csak pár nap...ááááá!!! :D

Mellesleg sztem nem is lett rossz. ^^ http://hu.axnscifi.com/videos/doctor-who

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg úgy hogy kiderült először hogy ok a srác, aztán mégsem mert benne volt olyanokban ami már nem fér bele.

Pontosan. Totálisan sokkhatást idéztek vele elő.

 

 

Fringe

 

Marha jó volt. :) Nagyon jól feszengették a különböző dimenziók különbségét ami az emberek cselekedetei okozhatnak. :)

 

 

Ezen meg szakadtam:

-Kennedy, kérem segítsen.

-Lincoln.

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, én imádtam az eddigi szinkronokat, és várom rettenetesen a mostanit is. már csak pár nap...ááááá!!! :D

Mellesleg sztem nem is lett rossz. ^^ http://hu.axnscifi.com/videos/doctor-who

 

Már ebbe a rövid videóba fordítási hibák és elég nagy pontatlanságok vannak.

A Doktor sose nevezi úgy Amelia Pondot, hogy kicsi. Nagyon nagy hiba!

Ráadásul halrudacskát eszik tejsodóval és nem pudinggal. Szintén nagy hiba!

 

Szerintem a Doctor Who egy olyan sorozat, amit eredeti nyelven érdemes nézni.

A "fantasztikus" fordítás után elveszik a lényeg. Wibbly Wobbly, Timey Wimey. :rock:

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a mostani Fringe, a vége különösen ütött!

 

Sky felvetésére reagálva:

 

Nem csak Broyles életben maradása volt a különbség, de pl. BOliviának sem született gyereke odaát, és még mindig Frankkel van. Mondjuk én azt vártam volna, hogy Charlie az eredeti síkon visszakerül, de mivel az alter univerzumban is épp "szabin" van, vagy hol, ezért gondolom egy időre kiírták mindenhonnan.

 

Egyébként feltűnt a kalapos fickó a háttérben, miközen Liv meg Broyles beszélgettek a kitörölhetetlen emlékekről a végén? Nagyon frankó volt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul halrudacskát eszik tejsodóval és nem pudinggal. Szintén nagy hiba!

Igen, nagybátyám is ezt mondta. Hát én kíváncsi leszek, és mivel nem tudom az ilyeneket, nem fog zavarni :) De remélem dualban teszik fel felirattal és akkor megnézem mind2 verzióban. :) Már csak 3 nap. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringenél még érdekes volt,

hogy az alter Broyles élt, míg az itteni Charlieról nem tudunk semmit. :) És vajon Nina Sharp karjával mi lehet?

 

 

 

Még az se biztos, hogy a Massive Dynamic létezik egyáltalán ebben az új kavarodásban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az scr-es Dexi 6x1 feliratára várók figyelmébe:

 

 

 

Köszi, Rog, én is megnézem ma. :) Végre újra van Dexter, már nagyon hiányzott. :) Én három sorozatot nézek: a TCW-t, Dextert és Chuck-ot (bár heti egy résszel a 2. évadnak sincs vége), és ezek valahogy olyan jól kiegészítik egymást, mert mindegyik teljesen más.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter 6/1, érdekesen kezdődik

 

Szóval több felől is támad a vallás, ami a trailerekben központi szerepet kapott. Eddig úgy tűnik, hogy megint kapunk egy jó kis gyilkost őrültségekkel. Hehe.. Quinn milyen ideges már a lánykérés miatt :D

Mellékes megjegyzés, azért enyhén szóval is sz*r a rendőrök melója szempontjából, hogy mobillal folyton lefilmezik őket.

 

Fringe

 

Egy hete már volt szó arról, hogy Peter kétszer is meghalt (Walter utal rá), méghozzá a mi világunkban. Na most valamelyik jégbeszakadáskor történhetett. Márpedig ha így volt, akkor Nina karjának ismét csak oda, mivel a baleset Walter odaútjánál volt. William nem tudott eljönni 1. Peter temetésére, valahol volt, elvileg nem a túloldalon, oda Walter ment először, már a temetés után. Biztosan létezik, de kérdés, hogy a MD-t mikor alapította. Nem emlékszem, hogy időben mikorra esik, de megvan rá az esély, hogy most is létezik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz az eheti Frindzs. Szegény Wal lassan visszakívánkozik a Szent Kláriba. :D

 

A következőben már azt se fogja tudni mit beszél. :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=EHGB_bfbzXg

 

 

Köszi, Rog, én is megnézem ma. :) Végre újra van Dexter, már nagyon hiányzott. :) Én három sorozatot nézek: a TCW-t, Dextert és Chuck-ot (bár heti egy résszel a 2. évadnak sincs vége), és ezek valahogy olyan jól kiegészítik egymást, mert mindegyik teljesen más.

Szívesen! :peace: Én mostanában csak a Dexit és a Frindzset nézem. Később pedig folytatom a Spartacus-t és a Leszakadó Egeket és ezzel a négy sorival le is tudtam a jelenleg futó sorozatok rám eső részét.

 

 

Dexter 6/1, érdekesen kezdődik

 

Eddig úgy tűnik, hogy megint kapunk egy jó kis gyilkost őrültségekkel. Hehe..

 

Pluszba pedig ott lesz még Sam bratyó (a bokszos kopasz szemüveges Mos Def) a maga vallási őrültségeivel. :D

 

 

Dexter 6/1

 

 

Kellemesen indul. :) Ezt a két beteg f*szt már most a kés alatt látom. Nem tudom akkor majd mit fognak szónokolni. :D

 

Biztos találnának valami alkalomhoz illő idézetet. :D

Szónoklás után pedig mondhatnák a következőt:

- So it's over?

- Yes. It's over.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind a Supnat és a Fringe is nagyon ott volt ezen a héten!! :):rock: Nagyon jó kis évadok lesznek ezek, és bár a Fringe kicsit lassabban indul be, így is nagyon élvezetes volt. A Supnat pedig atomállat volt. :D Már nagyon várom a köv részt. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terra Nova, jó lesz ez. Tetszik, hangulatos, szimpatikus szereplőkkel, frankó környezettel, dinoszauruszokkal és ahogy elnézem, lesz itt misztikum is. Ha hagyják René Echevariát kibontakozni, akkor frankó kis sorozat fog ebből születni, ahogy anno remek széria lett a Deep Space Nine is. Szerintem a trükkök sem olyan rosszak, sőt, ennél sokkal gázabb trükkök voltak anno a Stargate-ben (egen, az Universe-ben is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra most nagyon örömteli a Fringe, kicsit lost utóérzet, ahogy várom hétről-hétre. Persze a House-t is így szoktam nézni, de az más. Meg ma végre a Clone Wars aktuális évadába is lesz időm belefogni, úgyhogy kicsit feldobnak most a sorozatok. :)

 

Szerk.: Oldie, Miss

 

 

Igen, Bell is kérdéses, csak azért gondoltam, hogy nem biztos hogy van Massive Dynamit, mert odaát ugye alapból sem volt (igaz, azért mert, Bell meghalt talán gyerekkorában), viszont eddig az új évadban emlékeim szerint nem láttuk Ninát, így elindítottam egy ilyen spekulációt.

 

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.: Oldie, Miss

 

Érdekesnek találom a Nina-dolgot, mivel ő már a gyerek Peter halála előtt is Walter ismerőse volt, így egyelőre nem stimmelnek a változások (vagy változtak azok az események is, amelyek a gyerek halála előtt történtek). Ami nem változott, hogy Walter sokáig elmegyógyintézetben volt, mintha ő maradt volna a régi Walter. Persze ezekben nagyon sok a spekuláció, de jó rajta agyalni :)

Még egy érdekesség. Vajon Peter visszatérésével minden visszaáll valahogyan az eltűnése előtti állapotra?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg érdekes volt a Dexter, de nem is a történet szempontjából. Kb mint ha más sorozatot néztem volna.

 

Az egész iszonyú sötét hangulatú lett, ami abból a szempontból fura hogy mindig az adta a Dexter velejét, hogy a legbrutálisabb jelenetek is Miami élénk színeiben pompáztak, alatta mexikói zene szólt, és az egésznek volt egy könnyed hangulata. Ezzel szemben az új évadban minden fekete vagy sötét tónusban úszik, a zene vészjósló, Dexter belső monológja nyomottabb és monotonabb mint valaha és az egész paliból meg úgy egészben árad a fáradtság és az öregség érzete (az előző évadban se nézett ki túl jól, érthetően, de itt egészen más a kisugárzása). Ehhez hozzájön persze ez az új brutális gyilkosság(sorozat).

 

Épp tegnap fejeztem be a negyedik évadot újra, és ég és föld a különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.