Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter 6/2

 

Jó kis rész volt. Szegény Debra, pasi ügyekben mindig balszerencsés, remélhetőleg főnöknek nagyon jó lesz. Batistát sajnálom, főleg, hogy az ex miatt szív (bár Debra érdemeit ez nem érinti), nagyon szimpi karakter, és főnökként lett volna valami igazán plusz benne. Már nem emlékszem, ki írta, hogy nem biztos, Batista lesz a hadnagy :oops: Jó meglátás volt!

 

 

 

Tényleg remek rész volt, az új tiszteletes tetszett benne a legjobban. Remélem Dexel összehaverkodnak és segít neki megfejteni a jeleket. :)

 

Debra viszont mély zuhanásban van a szememben. Valahogy sose csíptem azt a csajt (eleve unszimpatikus a kinézete és a viselkedése), de amit művelt a leánykérés után hát az kész. Mint egy tizenéves hülye liba. Na meg, hogy ő lett a hadnagy... pffff

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=M2C5x7UQNHo

 

 

 

Dexter 6/2

 

Már nem emlékszem, ki írta, hogy nem biztos, Batista lesz a hadnagy :oops: Jó meglátás volt!

 

Már a trélerből is ki lehetett logikázni a szitu egy részét.

 

 

Legalábbis számomra már abból világossá vált hogy Debit valahol a szezon során előléptetik. Másra nem igazán utalhatott a trélerben is bemutatott Marcsa-Debi ünnepélyes kézfogós szösszenet.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem a Doctor Who-ba, 2005-ös évad.

 

Hát eleinte nem nagyon tudtam hová tenni, de meglepően szórakoztató... persze nem csoda, hiszen egy angol kuriózumról van szó, de olyan szinten lehet érezni rajta, hogy angol, amit azért én kevés 100%-ban angol alkotáson éreztem. (És egy kis "Galaxis útikalauz stopposoknak" érzést is 'kihallok' belőle.)

 

Szóval érdekes, de kifejezetten tetszik. :D Kíváncsi vagyok hová fog kilyukadni a sztori, már ha egyszer valaha véget ér, tekintve, hogy már rengeteg évad van belőle a '60-as évek óta.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Tényleg remek rész volt, az új tiszteletes tetszett benne a legjobban. Remélem Dexel összehaverkodnak és segít neki megfejteni a jeleket. :)

 

Debra viszont mély zuhanásban van a szememben. Valahogy sose csíptem azt a csajt (eleve unszimpatikus a kinézete és a viselkedése), de amit művelt a leánykérés után hát az kész. Mint egy tizenéves hülye liba. Na meg, hogy ő lett a hadnagy... pffff

 

 

Jó karakternek tűnik a tiszteletes, de a Dexterben eddig mindig szívás volt, ha jött egy Dexire hatást tevő karakter, szóval félek attól, hogy ez a legújabb barát sem jár egyenes utakon. Már azon kívül, amit tudunk róla.

Debtől valóban nem volt szép, de ő ilyen, és totál ledöbbent az események alakulásától, mert erre korábban nem volt semmilyen jel (legalább is a sorozat szerint), és tekintetbe vége, hogy mi történt vele hasonló szituban az első évadban, nem is csodálom, hogy kényes a téma számára. Teljesen hiteles volt a reakciója.

Az volt igazán bunkó, ahogy Quinn kidobta, miután nemet mondott. Vágnám le a ****t az ilyennek.

 

Jók a lenti videók mindkét sorozatból :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jó karakternek tűnik a tiszteletes, de a Dexterben eddig mindig szívás volt, ha jött egy Dexire hatást tevő karakter, szóval félek attól, hogy ez a legújabb barát sem jár egyenes utakon. Már azon kívül, amit tudunk róla.

Debtől valóban nem volt szép, de ő ilyen, és totál ledöbbent az események alakulásától, mert erre korábban nem volt semmilyen jel (legalább is a sorozat szerint), és tekintetbe vége, hogy mi történt vele hasonló szituban az első évadban, nem is csodálom, hogy kényes a téma számára. Teljesen hiteles volt a reakciója.

Az volt igazán bunkó, ahogy Quinn kidobta, miután nemet mondott. Vágnám le a ****t az ilyennek.

 

Jók a lenti videók mindkét sorozatból :)

 

Pedig meg lehet érteni. Nekem Deb cseppet sem nőies. Azt is egyre nehezebben viselem ahogy beszél. Olyan mint egy bunkó férfi, aki átoperáltatta magát nőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várok már egy amazonos képet az új gladiátor csajról is. :D Civilben se semmi a nő. :) Ja és ugye Grassus......Na ő remélem lesz olyan súlyú mint Titus Batiatus.

Reméljük a legjobbakat. Az viszont máris borítékolható hogy a gladiátorcsajszi a Britney-Beyoncé-Pink triónál biztosan jobb lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, .. veszedelmes ez a Doctor Who!

 

Most toltam le a 2x00-át, és emelem kalapom... már értem miért szeretitek ennyire.

 

Bár nekem szimpatikusabb volt (most még) Christopher Eccleston Doktorként, de majd meglátjuk mit tud David Tennant, egyelőre nem rossz, csak még szokatlan.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig meg lehet érteni. Nekem Deb cseppet sem nőies. Azt is egyre nehezebben viselem ahogy beszél. Olyan mint egy bunkó férfi, aki átoperáltatta magát nőnek.

Én csípem a karakterét, szóval ezért látjuk másnak.

Ha szigorúan a karakternél maradunk, akkor egy ennél másabb viselkedés hiteltelenné tette volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 8/2

 

Huha, jókora változás a sorozat életében. Nincs Cuddy, a régi beosztott az új főnök, stb.

És még az iroda is összezsugorodott. Az új csaj oké, de a hangjától a falra mászom. Még nem tudom, tetszik-e az új felállás. Az "eset" legalább kellően különleges volt :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, .. veszedelmes ez a Doctor Who!

 

Most toltam le a 2x00-át, és emelem kalapom... már értem miért szeretitek ennyire.

 

Bár nekem szimpatikusabb volt (most még) Christopher Eccleston Doktorként, de majd meglátjuk mit tud David Tennant, egyelőre nem rossz, csak még szokatlan.

Akkor egyelőre nagyon hasonlóan állsz a sorozathoz mint én. Nekem is a 2x00-nál jött át először igazán, hogy ez bizony több egy sima "jó" sorozatnál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csípem a karakterét, szóval ezért látjuk másnak.

Ha szigorúan a karakternél maradunk, akkor egy ennél másabb viselkedés hiteltelenné tette volna.

Lehetséges, hogy ez a különbség. Sajnos Deb az évadok során 0 karakterfejlődésen ment keresztül. Most is olyan mint az 1x01 -ben volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, .. veszedelmes ez a Doctor Who!

 

Most toltam le a 2x00-át, és emelem kalapom... már értem miért szeretitek ennyire.

 

Bár nekem szimpatikusabb volt (most még) Christopher Eccleston Doktorként, de majd meglátjuk mit tud David Tennant, egyelőre nem rossz, csak még szokatlan.

Hogy tetszett a "te vagy a mamim?" duplarész meg Jack kapitány?

Amúgy szerintem mindenki úgy van vele, hogy Ecclestonnál biztos nem lesz jobb, aztán rájössz, hogy mégis. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy tetszett a "te vagy a mamim?" duplarész meg Jack kapitány?

Amúgy szerintem mindenki úgy van vele, hogy Ecclestonnál biztos nem lesz jobb, aztán rájössz, hogy mégis. :D

 

A mamis duplarész fergeteges volt, Jack kapitányostul, mindenestül! :D

 

Az "Ecclestonnál biztos nem lesz jobb, aztán rájössz, hogy mégis" dolgot pedig hamarosan meglátjuk, annyi, hogy Eccleston kegyetlenül szimpatikus, alapvetően működött a "csere" de nem látom még át, hogy mi szükség volt rá?!

 

(Eccleston nem tudta vállalni tovább a sorozatot?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Eccleston nem tudta vállalni tovább a sorozatot?)

Alapban is csak ennyit akart vállani, mert nem akarta, hogy beskatulyázzák. Hmm...

 

Doktor 5x3: Bomarr te most angolul nézed tovább?

 

nagyon jó volt ez a dalekos rész. Igazából az érzelmi részett tetszett a legjobban, vagyis a vége. Annyi fordulat azért nem volt benne, de nem is baj. Azért a repcsik az űrben nem volt semmi, és hát a Dalekok ismér visszatértek, és nagyobbak lesznek mint valaha. :D Churchill nagyon jó arc volt, és egyre kíváncsibb leszek a rés sztorira, de még inkább a köv részre, amiben visszatérnek az angyalok és river ááááá!!! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, illetve, hogy egész pontos legyek angolul néztem végig :D Nem bírtam magammal és ledaráltam az ötös és a hatos évadot is. A tanulságokról hamarosan bővebben -és spoilermentesen- írok :)

Nemár...végeztél vele? :D:lol:

Jaja spoilermentesen várom minél részletesebben, hogy milyen volt...lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, Bomarr... ennek az eszement (jó értelemben) sorozatnak a zenéje is egyre inkább tetszik!

 

Állllllaaaaaaaaaat! :rock:

Dei -t is köszönet illeti, mert ő hívta fel rá a figyelmet. ;) Még külön topikot is akart nyitni neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torchwood:

 

Egészen más mint a doktor. Sokkal drámaibb kevesebb akcióval, viszont annál jobb történetekkel. Persze számomra meg sok közelíti a doktort, de nagyon jók a karakterek. Az első 2 évad epizódikus, míg a 3-4. pedig egy évad egy sztori, de azok nagyon ütnek. És hát nyílván vannak átfedések a 2 sori között, és bár a doki nem lesz benne soha, elég sokszor emlegeti Jack kapitány. Ja ami még fura lehet, hogy nagyon biszex a sorozat. Gyakorlatilag mindenki az, nekem ez kicsit fura volt az elején, de aztán megszoktam. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Torchwoodból én csak pár részt néztem meg. Oké volt, de valahogy mégsem volt az igazi. Én pár rész után szüneteltettem, majd nemrég újra elkezdtem. Ahogy kudar is írja: teljesen más hangulat. Nekem olyan érzésem volt, hogy ezzel az amerikai misztikus sorozatokat probálják koppintani, néhol picit ügyetlenül. Viszont a képi világa bevállalósabb mint a Doctor Who-é. Amiért érdemes nézni: a Doctor Who negyedik évadjának a szezonzárója jobban működik, ha láttál pár részt a Torchwood-ból is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.