Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ugye nem attól érzed magad férfinak, hogy ilyeneket nézel? :D az ember 15 évesen érez így, felnőtten kissé komolyabbá válik. Általában. :D

Ó, tökéletesen jó nekem a jelenlegi állapot. Simán ki vagyok békülve a vén csotrogány, lőporszagú, naftagőzt lélegző szerepkörrel. ;):D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már más. Eddig nálam az a fogalom hogy sorozatgyilkos az ártatlan civilek megölését jelentette. Azt nem tudtam hogy Dexter rosszakat öl. Akkor ez a csavar az egészben.

 

Ody: A Strike back nagy siker kint is, szerintem hasonló a 24-hez nem csak gyilkolnak benne. Ha meg igen akkor azokat akik megérdemlik.

Nem is láttad még a Dextert? Akkor miért írtad, hogy nem jön be? :D Nem tudod mit hagysz ki. A 24 -el megint holtpontra jutottam. Egyszerűen nincs kedvem nézni, nem érdekel. Így sincs időm (talán nem úgy tűnik, de igaz) sorozatokat nézni, csak egyet-kettőt nézek.

 

Ó, tökéletesen jó nekem a jelenlegi állapot. Simán ki vagyok békülve a vén csotrogány, lőporszagú, naftagőzt lélegző szerepkörrel. ;):D

Nekem meg jók a matinék. :P Megyek is, megnézek egy Doctor részt lefekvés előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam tévében régebben a Doctor Who-ból, nem tudom hogy régi vagy új részt, de a b-hatás elképesztően erős volt. Nézegettem részleteket YouTube-on, de nem az én sorozatom ennyi alapján.

És mit szólsz ehhez a Doktor Who trailerhez (hatodik évad elözetese)? Ebben azért már elég kevés a B-feeling :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én magasról tojok a B-jellegre ha egyszer k*rva jó minden szempontból, amit látok. Ne feledjük meglehetősen kicsi költségvetősből dolgoznak... ami azért az újabb évadokra velemivel megnőhetett, mert a 4-5 évad (főleg az 5.) már igencsak komoly látvány téren is. Na meg tudjuk jól, hogy baromira nem MINDEN a látvány. És számomra még bájosabbá is tette a b-jelleg a Doctor Who-t!

 

Meg aztán igencsak értelmes "vergődni" a szuper látványon és a csupa A-jellegű megoldáson, ha egyszer NULLA a mögöttes tartalom. Mert sokszor ez jellemző a látvány sorozatokra és filmekre, de a Doctor Who-ra NAGYON nem!!! Itt rohadt sok kreatív ötlet és fantáziadús megoldás van remek történetekbe szőve, amihez én csak gratulálni tudok, fejet hajtani és RAJONGANI ezerrel!

 

De hát nem jöhet be mindenkinek! Ezt is aláírom! :);)

 

-------

 

Dzséjt... bocsi, nem tudtam, hogy képben vagy. Vedd tárgytalannak! :)

 

-------

 

(Egyébként olyan hálás vagyok kudarnak és Bomarrnak, hogy azt elmondani nem tudom. Ha az ő írásaik és lelkesedésük nem éleszti fel a kíváncsiságomat a Doktor felé, akkor ma nem lehetnék részese ennek az ANGOL CSODÁNAK!) Köszi fiúk! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a kevés költségvetés csak a nagyon korai részekben (főleg a '70-es évekbeni epizódoknál mert a classic részek közül azokból láttam a legtöbbet) üt néha arcon. Van olyan például hogy egy helyi közelekedésre használt speeder konkrétan nem más mint egy csónak két szárnnyal. Itt azért elmosolyodik az ember. A 2005 utáni részeknél a negyedik évadig ugyan az effektekben kétségtelenül van egy kis direct-to-video érzés a trükkökben, de azt bőven kárpótolják az ötleteikkel és az a jó hogy itt már azért van annyi pénz, hogy hellyel közel az egészen meredek elképzeléseket is képernyőre tudták álmodni.

 

Az ötödik évadtól viszont első-osztályú a kivitelezés. Simán odaver a legtöbb amerikai sci-fi sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is láttad még a Dextert? Akkor miért írtad, hogy nem jön be? :D Nem tudod mit hagysz ki. A 24 -el megint holtpontra jutottam. Egyszerűen nincs kedvem nézni, nem érdekel. Így sincs időm (talán nem úgy tűnik, de igaz) sorozatokat nézni, csak egyet-kettőt nézek.

 

 

Egy Dextert sem néztem még meg a szokásos okból. Nincs még vége. Mivel dicséritek bele fogok kóstolni, de Pildi írta hogy a főhős sorozatgyilkos, én meg azt hittem a szó klasszikus értelmében, azaz nőket erőszakol és öl meg pl. De ezt hogy Dexter sorozatgyilkos már máshol is olvastam.

A 24-et meg tényleg csak akkor érdemes nézni ha van kedve az embernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B hatás az van, ez igaz, de az is, hogy már a 2. évadban olyan mennyiségű és minőségű CGI van, ami simán lealázza a nagyobb amcsi sorozatokban lévőket. Most pl az impossible planetre gondolok, aki látta tudja mire értem. :)

Riddick holnap új Doki! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó trükkök vannak ebben a trailerben Bomarr, ahhoz képest hogy sorozat.

 

Nem tudom, nem is a trükkökkel volt bajom, mármint a minőségükkel, hanem a robotok/lények/stb hatvanas évekbeli kisugárzásával (hangsúlyozom nem az 50 éves évadokról beszélek :D), és hogy minden olyan hideg-kirázósan angolos. Szabályosan érzem a fish&chips szagát.

 

Ez nyilván olyan előítélet részemről amit az amcsi filmek/sorozatok ültettek a fejembe, mint hogy hiába készülhet bármilyen jó magyar sci-fi, egy Lakatos Károly nevű kőbányai csillagharcost sose tudnék komolyan venni.

 

De azért majd valamikor belenézek az újabb részekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Dextert sem néztem még meg a szokásos okból. Nincs még vége. Mivel dicséritek bele fogok kóstolni, de Pildi írta hogy a főhős sorozatgyilkos, én meg azt hittem a szó klasszikus értelmében, azaz nőket erőszakol és öl meg pl. De ezt hogy Dexter sorozatgyilkos már máshol is olvastam.

Gondolod, hogy szimpatikusnak találnám Dextert, ha "hagyományos" sorozatgyilkos volna? :D Benne épp az az izgalmas, hogy egyszerre jó ember és szörnyeteg, nem tehet róla, hogy ezzé vált, és ahhoz, hogy normális életet éljen, szüksége van az ölésre, viszont csak a rosszakat írtja. De szerintem inkább nézd meg az első évadot, és rögtön érteni fogod, miért szeretjük ennyien. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A robotok és lények kinézete nem véletlenül olyan, amilyen. Mivel a sorozatnak óriási múltja van így a réges-régi évadokból hoztak át ellenfeleket/lényeket és igyekeztek megőrizni az akkori jellegzetességeiket az új évadokban is, ami szerintem remek ötlet volt. (Pl.: Dalek "WC-pumpa" nélkül NEM dalek és kész) :D:P

 

Másrészről, amikor elkezdtem a sorozatot én is írtam itt is, hogy hihetetlenül angol a cucc. De igazából ez csak még izgalmasabbá tette az egészet, mert legalább nem volt egy kaptafa (mint sajnos sokszor az amcsi sorozatoknál)

Mivel angol, ilyen formán európai ... sokkal közelebbinek érzem magamhoz, mint egy amcsi sorozatot. Egy amcsi sorozatban rengeteg utalás van olyan dolgokra, amik az amerikaiaknak evidens és egyértelmű, egyből értik miről van szó, de mi nem vagy nem annyira. De ebben csupa olyan dolog van, ami egy európai ember számára nem hogy nem ismeretlen, hanem a hétköznapjainknak akár része is lehet, és ez nekem kegyetlenül bejön a DW-ben :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez annak köszönhető, hogy a Doktor Who sose kapott reboot-ot. Az 1964-es első részek a mai sorozatnak is beletartoznak a "kánonjába".

 

Erről van szó! :) És milyen jól tették, hogy 2005-ben folytatták és nem rebootolták!

 

(De nem 1963-as inkább az?) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ott van a mostani Dexi. :cool:

 

Dexi egészen új oldaláról mutatkozott be azzal ahogy a nyomozásban a munkakörén kívül segédkezik azok után hogy eddig csak Debinek adott olykor homályos tippeket.

A vén beteg f*sz még Jigsaw helyét is átvehetné a Fűrész-sorozatban. A csaj haláláról egyből beugrott az abban bemutatott csapdás öldöklés.

A szőke csaj meg elég gáz. Szerencsétlen Masuka nagyot szívott miatta. El kellett volna küldenie azt a minden lében kanalat a fenébe.

Debi már szerencsésebb volt. Jól jött neki a szokásos közönséges stílusa.

 

 

Ma délelőtt olvastam egy skac elméletét. Elég merész de szerintem akár még be is jöhet.

 

Lehet hogy valójában csak egy beteg f*szra kell majd Dexinek odafigyelnie mert talán a fiatalabbik skizofrén és az idősebbik az ő Harry-je akit csak ő képzel oda magának. Ez eddig meg is állná a helyét mert az öreg a pofázáson kívül mást még nem igazán csinált. Akár még a hulláját is megtalálhatnák.

 

 

 

Ellencsapás, Első Évad, asszimilálva. :cool: Rog, húzz bele. :rock: Én már glettelem be a lyukakat a falon. :lol: Hatalmas volt az évadzáró. A Deltások feje most aztán majd fájhat. :) A SAS odacsapott.

Igyekszem. Az első szezont még hétfő este letudtam és tegnap a következő két rész is megvolt. Ha úgy vesszük elég jó eddig a második szezon.

De!

 

 

Porternek kampó! Ilyen ökörséget csinálni hogy végigharcoltattak vele öt részt és semmi esély nélkül főbe lövették! Tök értelmetlen az egész! Legalább harc közben patkolt volna el! Tökös gyerek volt a haláláig de valami méltó véget megérdemelt volna. :angry::fuckoff:

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az az átokverte suli (de jó lenne még suliba járni... na bazz... leszáradt a kezem, ahogy ezt leírtam... :D) igen hátráltató tényező tud lenni. :( De majd akkor látod vasárnap, addigra már valószínűleg felirat is lesz. Jobb kicsit később, mint egyáltalán soha. :)

Jó is lenne csak oda járni :) Köszi a biztatást, én is ezt mondom magamban, és remélhetőleg tényleg lesz felirat vasárnapra.

 

Ma délelőtt olvastam egy skac elméletét. Elég merész de szerintem akár még be is jöhet.

 

Az idősebb fickó létező személy, mivel Debék beszéltek róla, és még a neten vagy hol is megnézték. Attól még lehet az is, hogy a fiatalabb látta a neten a pasit, és úgy képzeli oda, de valahogy nem hinném, hogy erről van szó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 4x02

 

Hát eszméletlen ahogyan a történelmi eseményeket más szemszögből magyarázzák :D Én inkább az ilyeneket fogadom el ezután :)

Uhh én imádtam azt a részt. Igen kicsit másképp mutatja be, hogy mi is történt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nyomoznak a fiukák. :D

 

 

 

 

 

Az idősebb fickó létező személy, mivel Debék beszéltek róla, és még a neten vagy hol is megnézték. Attól még lehet az is, hogy a fiatalabb látta a neten a pasit, és úgy képzeli oda, de valahogy nem hinném, hogy erről van szó.

 

 

 

Én egy pillanatig se gondoltam arra hogy nem létező. Egy sose létezett akárkinek nem lehetne hullája (emlegettem) amit megtalálhatnának.

Az öreg utáni keresgélést én is láttam sőt már azelőtt is úgy voltam vele hogy létező csak most az elmélet miatt nem vagyok biztos abban hogy még él.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délelőtt olvastam egy skac elméletét. Elég merész de szerintem akár még be is jöhet.

 

Lehet hogy valójában csak egy beteg f*szra kell majd Dexinek odafigyelnie mert talán a fiatalabbik skizofrén és az idősebbik az ő Harry-je akit csak ő képzel oda magának. Ez eddig meg is állná a helyét mert az öreg a pofázáson kívül mást még nem igazán csinált. Akár még a hulláját is megtalálhatnák.

 

 

Ez állati jó ötlet, és sok mindent megmagyarázna.

 

 

Például hogy miért van együtt fényes nappal a csávóval, amikor már tudnak róla. Plusz az eltűnt csaj közelében is látták. Ráadásul már mindenki tudja, hogy ő a körözött személy. Ilyen eddig nem volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x7

 

Uhh de nagyon jó volt ez a rész. Rory nagyon feldobja a hangulatot, igazi humorforrás és a doktorral és Amyvel nagyon jól kiegészítik egymást. mondjuk jó hogy jött egy ilyen választania kell rész, mert tényleg fura volt, hogy a Doktort és Roryt is szereti. Viszont én is annyira tudtam, hogy mind2 csak álom, de azt hittem, hogy amikor a faluban meghalnak, akkor egyből a rendesben ébrednek. A végén pedig az a látomás, hogy a doki sötét oldala nézett vissza...jóóó. :D Poncho boys RLZ! :DAmy_Pond_and_the_Poncho_Boys_by_YuukiHikari.jpg

 

 

Ja és Riddick itt a köv rész bemutatója, hogy még keresni se kelljen. Amúgy dupla rész lesz, szal megint szívás a hét bontása miatt...

http://www.youtube.com/watch?v=ElQp6QrYp9I

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead 2x02:

 

 

Ez a rész igazából semmi extrát nem tartalmazott, inkább a szereplők érzéseire mentek rá amiket bár annyira nem szeretek de kellenek ilyenek is, hisz elsősorban drámának szánják a sorozatot. Érdekes látni hogy kezd széthullani a csapat. Carlért pillanatig se aggódok mert ugyis túl fogja élni. Inkább Shaneékért aggódnék mert 2. évad előzetes alapján a dagi csávó nem fogja túlélni, legalábbis én arra következtetek, Shane már 50-50%, bár nem hiszem hogy már a 2. évad elején kiírják. Kíváncsian várom a következő részt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x7

 

Uhh de nagyon jó volt ez a rész. Rory nagyon feldobja a hangulatot, igazi humorforrás és a doktorral és Amyvel nagyon jól kiegészítik egymást. mondjuk jó hogy jött egy ilyen választania kell rész, mert tényleg fura volt, hogy a Doktort és Roryt is szereti. Viszont én is annyira tudtam, hogy mind2 csak álom, de azt hittem, hogy amikor a faluban meghalnak, akkor egyből a rendesben ébrednek. A végén pedig az a látomás, hogy a doki sötét oldala nézett vissza...jóóó. :D Poncho boys RLZ! :DAmy_Pond_and_the_Poncho_Boys_by_YuukiHikari.jpg

 

 

Remek epizód volt.

 

Kedvencem:

 

 

 

Amy: Megkeressem a kézikönyvet? (Tardis kézikönyve)

Doktor: Bedobtam egy szupernóvába.

Amy: Egy szupernóvába dobtad a kézikönyvet? Miért?

Doktor 'kiabálva': Mert nem értettem egyet vele!

 

Hát LOOL! :D

 

Érdekes volt (de egyben nagyszerű is) ez az Álom Lord dolog.

 

Rory remek srác... nagyon szerethető karakter.

 

Na de amin behaltam teljesen, az a nyugger attack! Hát emberek, sírtam! :D Egyébként a mellett, hogy vicces volt, volt egyfajta ijesztő felhang is a dologban. Egy rakás rokkant, 80-90 év körüli járókeretes "szörny"... áááááá :D ... imádom ezt a sorozatot! :D

 

 

Köszi az előzetest!

Reagálnék is rá: Gyááááááááááááááá :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

Remek rész volt! :) Bár hiányoltam az első rész végén látható előzetesben szereplő "kereplőket" ;) Azonban az igazi meglepi az lenne ha az első évadban szereplő apa és fiú végre előkerülne. :)

 

Tényleg róluk el is feledkeztem már. Szerintem ugyis megtudjuk mi lett velünk, én zombiként várom őket vissza, kifejezve ezzel a reménytelenséget :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez állati jó ötlet, és sok mindent megmagyarázna.

 

 

Például hogy miért van együtt fényes nappal a csávóval, amikor már tudnak róla. Plusz az eltűnt csaj közelében is látták. Ráadásul már mindenki tudja, hogy ő a körözött személy. Ilyen eddig nem volt.

 

Szerintem klassz lenne ha így alakulna. Azonban bibit jelentene hogy nem lenne új mivel már tudunk róla. Persze ha nem jönne be még lehet jó a vége. Az is lehet hogy jobb lenne mint ez és az is hogy nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.