Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Obi1 Breaking Bad a 4. évad után! OMG!!!

 

GYakorlatilag sokkolt itt a vége ennek az évadnak. Ennyire jól megoldani és szépen felépíteni egy évadot is csak ezek tudnak. de valahogy mindig így volt. langyi kezdés és a végére mindnél a körmömet rágtam és ez most sem volt másképp. Rohadt Gus, akit tényleg egy terminátornak néztem, a végén azért beadta a kulcsot. Ott akkorát röhögtem, és néztem kigúvadt szemmel, hogy csak na. Hát így kell ezt befejezni!! Walter nyert! :)

breaking-bad-4x12-a.jpg

 

 

És bár tudom, hogy még lesz 16 rész, de szerintem az már nem lesz ugyanaz. El sem tudom képzelni, hogy ezt minek folytatják szóval Frenkie szerintem itt egy sori, amit nyugodtan elkezdhetsz. Ez zseniális volt, és így kellett hogy vége legyen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor Who elkezdve. Érdekes volt ez az első rész, bár lehet, hogy a furcsa szó jobban illik rá. Nem mondom, hogy nem tetszett, mert megfogott, de mindenképpen szokni kell. Az biztos, hogy benne van, amit korábban Bomarr írt. Mikor sétáltak a csaj lakótelepén, hát az akár kis hazánkban is lehetett volna. Ilyen panelházak nem teremnek Amerikában. :) De hun vannak a dalekok?

 

Ja és persze már csak két nap (se). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

Remek rész volt! :) Bár hiányoltam az első rész végén látható előzetesben szereplő "kereplőket" ;) Azonban az igazi meglepi az lenne ha az első évadban szereplő apa és fiú végre előkerülne. :)

 

 

Az lenne durva, ha Daryl bátyja kerülne elő. Ő nem bocsátana meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt... innentől kezdve folyamatosan jobb lesz! :D

Váháháhá még egy lélek a Doktor oltárán. :D

Lassan Ody is behódol. :D

Mondjuk kíváncsi leszek Dzséjt mennyire tudja majd félretenni a logikus énjét, mert a Doki tele van hibákkal, logikai bukfencekkel, de hát ezekkel együtt kell szeretni. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 Breaking Bad a 4. évad után! OMG!!!

Tudtam én hogy a végére tetszeni fog. :D

 

Iszonyatos hogy milyen jellemfejlődésen megy keresztül Mr. White, mint kb. a sebhelyesarcú. 4 évaddal ezelőtt még kis tesze-tosza kémiatanár volt, aki a saját diákjait se tudta fegyelmezni, most meg lenyomja dél legnagyobb drogbáróját és gyerekeket mérgez. És azt is imádom benne hogy teljesen unszimpatikus a figura, kb pont az ellenkezőjét cselekszi folyton annak amit egy átlagos főszereplő tenne. És mindegyik szereplőben megvan ez az árnyalt karakterezés, nincs egy velejéig romlott, vagy a végletekig jószívű karakter se. Mindegyiknek megvan a maga gyengéje, és erőssége is.

 

 

Azért van 1-2 joker kártya amit még nem lépett meg a sorozat, lesz itt még sztori. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váháháhá még egy lélek a Doktor oltárán. :D

Lassan Ody is behódol. :D

Mondjuk kíváncsi leszek Dzséjt mennyire tudja majd félretenni a logikus énjét, mert a Doki tele van hibákkal, logikai bukfencekkel, de hát ezekkel együtt kell szeretni. :)

 

Erre én is kíváncsi vagyok. Véleményem szerint ezeket a 'hibákat' teljes mértékben el lehet fogadni/tűrni. Egyáltalán nem olyan ordas dolgokról van szó, hogy kiábránduljon az ember. (Meg hát mely film/sorozat hibátlan?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van 1-2 joker kártya amit még nem lépett meg a sorozat, lesz itt még sztori. :)

 

Mondjuk így utólag Hank száljának annyira nem sok értelme volt, de mondjuk ezzel lehetne folytatni, hogy valamit mégis találnak a laborban, vagy hasonló. És igen igazad van a karakterfejlődésről. Még most is néztem amikor Jesset kiszabadította és lelőtt 2 csávót simán, de hát ez az életbenmaradás törvénye. Mindenesetre jó volt látni, hogy ennyi szenvedés után Walt végre "szabad". :)

 

 

Ja most olvasom, hogy nem egy 16 részes évad lesz még, hanem kettő 8 részes. Na akkor kavarják majd még itt a Methet... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váháháhá még egy lélek a Doktor oltárán. :D

Lassan Ody is behódol. :D

Mondjuk kíváncsi leszek Dzséjt mennyire tudja majd félretenni a logikus énjét, mert a Doki tele van hibákkal, logikai bukfencekkel, de hát ezekkel együtt kell szeretni. :)

Most járok az S02E06 -nál, a dupla résznél... F*sza! :D Leginkább olyan slideres feelingje van ennek a szálnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most járok az S02E06 -nál, a dupla résznél... F*sza! :D Leginkább olyan slideres feelingje van ennek a szálnak. :)

A 8-9 után mindenképp írj, de szerintem magadtól is írnál. :D

 

Hamarosan Dzséjt is rájön majd hogy: There is only one doctor, and its not House...its the Doctor! :D

 

Bocsi Riddick de ez iszonyú volt. XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másodszorra már koránt sem olyan jó mint elsőre... bár elsőre is inkább a zene jött be és nem maga a videó (azt nem nagyon értem :P ) mindegy... most már itt marad a poszt. :P

 

Ez viszont tényleg jópofa! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik hogy az Ellencsapás második szezonja minden résszel keményedik valamit. A harmadik talán a legkeményebb az eddigiek közül.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk kíváncsi leszek Dzséjt mennyire tudja majd félretenni a logikus énjét, mert a Doki tele van hibákkal, logikai bukfencekkel, de hát ezekkel együtt kell szeretni. :)

Gondolom majd annyira, amennyire félreteszem a Transformers filmeknél és a Chucknál. Vagy alapvetően bárminél. :) Észreveszem a hibákat, de ez nem jelenti azt, hogy befolyásolnak az élményben. Ha csak nem ordenáré nagy baromság, de annak ki kell lógnia a film, sorozat vagy játékvilágból Pl. ha Chuck minden ok nélkül agyonlőne valakit, az eléggé kettétörné a rajongásom. Aporpó, már csak egy nap... :D De sajna még kettőt kell aludni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik hogy az Ellencsapás második szezonja minden résszel keményedik valamit. A harmadik talán a legkeményebb az eddigiek közül.

Lekaptam az évadot már én is, de előbb még megnézem a Gengszterkorzó második évadának első részét. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lekaptam az évadot már én is, de előbb még megnézem a Gengszterkorzó második évadának első részét. :)

Nekem nincs lenn az egész szezon. Mindig az aktuális rész nézése közben szedem a következőt. Ma délután letudtam a negyediket. Az még a harmadiknál is erősebb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igyekszem. Az első szezont még hétfő este letudtam és tegnap a következő két rész is megvolt. Ha úgy vesszük elég jó eddig a második szezon.

De!

 

 

Porternek kampó! Ilyen ökörséget csinálni hogy végigharcoltattak vele öt részt és semmi esély nélkül főbe lövették! Tök értelmetlen az egész! Legalább harc közben patkolt volna el! Tökös gyerek volt a haláláig de valami méltó véget megérdemelt volna. :angry::fuckoff:

 

 

Megnéztem az első részt és....

.padlót fogtam! Porter kivégzése ütött. Mondjuk tök mindegy hogy halt volna meg, egy ilyen dolog mindig ott van a pakliban. Nem lehet állandóan szerencséje, nem szuperember ő.

 

 

 

Nekem nincs lenn az egész szezon. Mindig az aktuális rész nézése közben szedem a következőt. Ma délután letudtam a negyediket. Az még a harmadiknál is erősebb.

Piszok durván indítottak ( lásd fentebb), és bármennyire is furcsa az első évad szellemében és főleg annak faunájában ( volt valami romantikus feelinge, egyfajta old scool utánérzés az egészben) nekem bejön a második évad újítása, némiképp elamerikázódása, ha úgy tetszik. Bejön a két tag egymás közti csipkelődése, a naturalistább megjelenítés és a profibb, filmesebb jelleg. Azt meg nem is tudom megmondani, hogy mikor foglalkoztak utoljára Pakisztánnal és Indiával egy akciófilmben. Szóval ha ez most nekem egy ennyire durva rész volt, akkor milyen lesz majd a többi? :) Annyi biztos, hogy kezdi elhalványítani a 24-et, de szerintem nincs is ezzel gond. A lényeg, hogy jó sorozatot fogjon ki az ember ami lehetőleg még rá is tesz egy lapáttal az előzőre. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntek reggel és még nincs fent az új DW rész ááááá. Volt tegnap egyáltalán rész? :para:

Ezt pedig azoknak akik már látták a 4. évad végét. :))

 

Ja és ha még nem tudtátok akkor John Barrowman aka Captain Jack is elég jól énekel:

http://www.youtube.com/watch?v=dumo_JFtFnA&feature=related

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntek reggel és még nincs fent az új DW rész ááááá. Volt tegnap egyáltalán rész? :para:

 

Hetente 2 rész van?

 

Jack kapitányank tényleg egész jó hangja van. Billie Piperrel énekelhetnek duóban! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az első részt és....

.padlót fogtam! Porter kivégzése ütött. Mondjuk tök mindegy hogy halt volna meg, egy ilyen dolog mindig ott van a pakliban. Nem lehet állandóan szerencséje, nem szuperember ő.

 

 

Igaz, de valahol mégis nagyon bosszantott hogy nem írtak méltóbb sorsot neki. A 24-et például azért kaszáltam az első szezon után mert Bauer végig küszködte az egészet és a végén mégis jól pórul járt. Néha-néha belenézegettem a folytatásba amikor véletlenül rákapcsoltam a TeVét de nem jött be igazán így nem is bántam meg hogy nem folytatom.

Az Ellencsapás esetében Porter kivégzése után az volt az első gondolatom hogy ez is kasza lesz de mivel addig bejött úgy döntöttem adok neki még egy esélyt.

 

 

 

Piszok durván indítottak ( lásd fentebb), és bármennyire is furcsa az első évad szellemében és főleg annak faunájában ( volt valami romantikus feelinge, egyfajta old scool utánérzés az egészben) nekem bejön a második évad újítása, némiképp elamerikázódása, ha úgy tetszik. Bejön a két tag egymás közti csipkelődése, a naturalistább megjelenítés és a profibb, filmesebb jelleg. Azt meg nem is tudom megmondani, hogy mikor foglalkoztak utoljára Pakisztánnal és Indiával egy akciófilmben. Szóval ha ez most nekem egy ennyire durva rész volt, akkor milyen lesz majd a többi? :) Annyi biztos, hogy kezdi elhalványítani a 24-et, de szerintem nincs is ezzel gond. A lényeg, hogy jó sorozatot fogjon ki az ember ami lehetőleg még rá is tesz egy lapáttal az előzőre. ;)

Az újítások nekem is bejönnek. Könnyen meg lehetett őket szokni. Végül is csak másabb lett tőlük a sori és nem pedig rosszabb. A rálapátolással szerintem nem lesz gond. Amennyire négy rész után le tudtam szűrni eléggé igyekeztek az alkotók fenntartani és fokozni a feszültséget. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belehallgattam az AXN Sci-Fi oldalán elérhető néhány szinkronos részletbe az ötödik évadból. Szerintem a tizenegyedik Doki hangja nagyon rossz. Matt Smith játékából elég rendesen elvesznek :(

Én többször megnézem angolul is és magyarul is a részeket, és szerintem egyáltalán nem. Sőt néha a magyar jobban tetszik. Az viszont igaz, hogy tele van félrefordítással. :(

 

Riddick ha nem teszik fel, akkor itt meg lehet nézni.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem az angol nyelvet, de a saját anyanyelvemet ezerszer jobban! Így ha tudom magyarul nézem a filmeket/sorozatokat.

 

(Zárójelben megjegyzem, hogy anno a LOST 6. évadát és most a Dexter legfrissebb évadát is simán angolul - felirat nélkül - néztem/nézem, szóval semmi bajom az angollal, de nem tehetek róla, hogy a magyar nyelvet jobban szeretem :P)

 

Én is néztem 1-2 részt eredeti nyelven Doctor Who Season 5-ből, de szerintem nincs különösebb gond a szinkronnal.

 

kudar, köszi! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.