Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A legújabb Dexihez még nincs felirat?

De már van.

 

Doki S03E01

 

 

Mit keres a néger csajszi a Torchwoodból az epizódban? A dzsudonok az új kedvenceim. :D ÓRIÁSIAK!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra vártam fél napig, hogy kiderüljön, melyik nem HD verzióhoz lesz felirat, erre egyikhez sem. A mérete miatt nem akartam ezt leszedni (mivel kikerült már normális avi), de most már kénytelen leszek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck - 5x01

 

Jó kis felvezető rész volt, érdekes évad lesz ez is.

 

Furcsa volt Chuck az Intersect nélkül, de mint kiderült nélküle is egyre jobban kezdi megállni a helyét. Morgan "zúmolása" pedig hatalmas. :lol: Mark Hamilre tényleg alig lehetett ráismerni, de jó, hogy szerepet kapott. Kíváncsi vagyok, mit tervez ez a se**fej Decker, szerintem az lesz a vége, hogy a CIA legfelsőbb emberei állnak az egész mögött. Az indítékra persze kíváncsi vagyok. Gondolom nem csak egy újabb Fulcrum szerű belső csoport szövögeti a saját kis összeesküvését, különben nem hinném, hogy így megmaradnának a helyükön a CIA-n belül.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=m4yuQKzli7M

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó tudni. :D De hogy lehet prequel? Még Rose előtt játszódik az egész?

Ja közben most nézem, hogy kis kavarodás van:

 

A szinésznő aki Marthe Jones-t játsza, az eljátszotta az elöző évad végén Adeolát, egy sokadik Torchwood beosztottat. De Martha Jones -igy most előre elárultam- a Torchwood nevű spin-off sorozatban fog segíteni a Torchwood-nak. Ez egyébként elég meredek húzás, hogy egy mellékszerep szinésznőjét később felveszik egy másik, ráadásul igen fontos szerepbe egyazon sorozaton belül, de éles szemű vagy mert nekem ez fel se tűnt :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja közben most nézem, hogy kis kavarodás van:

 

A szinésznő aki Marthe Jones-t játsza, az eljátszotta az elöző évad végén Adeolát, egy sokadik Torchwood beosztottat. De Martha Jones -igy most előre elárultam- a Torchwood nevű spin-off sorozatban fog segíteni a Torchwood-nak. Ez egyébként elég meredek húzás, hogy egy mellékszerep szinésznőjét később felveszik egy másik, ráadásul igen fontos szerepbe egyazon sorozaton belül, de éles szemű vagy mert nekem ez fel se tűnt :)

 

Nekem ez elsőre feltűnt. Biztos mert tetszett a csajszi. :D Egyébként ritka béna húzásnak tartom. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a Doctor Who-s színész-újrahasznosításnál tartunk Bomarr (és minden Torchwood, Doctor Who néző):

 

- A Torchwood-os Gwen színésze a Doctor Who 1. évadában, a DIckens-es részben játszotta a szolgálólányt, aki feláldozta magát, hogy elűzze a "szellemeket",

a Doki 4. évadában még viccelődik is vele Rose és a Doktor, hogy Gwen hasonlít egy XIX. sz-i ismerősükre.

- De volt "előrevetítés is", mert a Doki 1. évadában, a Slitheen-es részben Toshiko Sato volt az, aki a lezuhant génmanipulált malacot vizsgálta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd: ezeket nem tudtam. Azt tudtátok egyébként, hogy kedvenc -talán nem csak az enyém :D- Amy-nk se először szerepel az ötödik évadban. De az ő korábbi szereplése sokkal jobban megoldott, gyakorlatilag képtelenség felismerni

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd: ezeket nem tudtam. Azt tudtátok egyébként, hogy kedvenc -talán nem csak az enyém :D- Amy-nk se először szerepel az ötödik évadban. De az ő korábbi szereplése sokkal jobban megoldott, gyakorlatilag képtelenség felismerni

 

Ez tényleg ő... gyáá! :)

 

Tök jók ezek a kis apróságok. Nem tudom, nekem tetszik. Egyébként a Freema Agyeman-kavarás (Martha Jones) nekem is feltűnt, de amit Lok Durd kolléga említett már nem.

Egyébként Martha ha jól emlékszem valamelyik részben meg is jegyzi, hogy a Torchwoodnál dolgozott valami távoli rokona.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja ezeket vágtam. Látjátok meg kell nézni a TWot is, hogy ezek az apróságok összeálljanak. :D

Amúgy most beszéltem egy csajjal, aki bevágta most a hétvégén az egész 5. évadot, és szerinte iszonyú jó volt az évadzáró is, szóval már csak 3 hét Riddick és mi is láthatjuk. XD

Akkor egyéb érdekesség, amit talán nem tudtok:

 

Jack kapitány, John Barrowman az életben is meleg. :hehe:

 

Ja és Martha Jones tényleg gyönyörű, de nálam Amy viszi a pálmát! ^^

 

Azért Ody egész jól haladsz vele. Csak nem kezd magával ragadni? ;)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja ezeket vágtam. Látjátok meg kell nézni a TWot is, hogy ezek az apróságok összeálljanak. :D

Amúgy most beszéltem egy csajjal, aki bevágta most a hétvégén az egész 5. évadot, és szerinte iszonyú jó volt az évadzáró is, szóval már csak 3 hét Riddick és mi is láthatjuk. XD

Akkor egyéb érdekesség, amit talán nem tudtok:

 

Jack kapitány, John Barrowman az életben is meleg. :hehe:

 

Ja és Martha Jones tényleg gyönyörű, de nálam Amy viszi a pálmát! ^^

 

Ja sajnos ezt a dolgot nemrég én is megtudtam John Barrowman-ról.... annyiban kiegészíteném, hogy:

 

 

... az életben is biszexuális ... nem csak homi.

 

 

Mindenesetre szomorú. Én még mindig nem tudom (és talán nem is akarom ... ez az én bajom) kezelni ezt a dolgot.

 

Martha szép, Amy bájos... sőt még Donnanak is megvolt a maga sajátos szépsége... de nálam még mindig Rose a best! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja sajnos ezt a dolgot nemrég én is megtudtam John Barrowman-ról.... annyiban kiegészíteném, hogy:

 

 

... az életben is biszexuális ... nem csak homi.

 

 

Mindenesetre szomorú. Én még mindig nem tudom (és talán nem is akarom ... ez az én bajom) kezelni ezt a dolgot.

Én tudtam ezt, de nem igazán rázott meg. Riddick, ezen mit kell kezelni? Mármint mit kell kezelni ezen? Ez egy tény egy színésszel kapcsolatban, de nem sok mindent lehet vele kezdeni azon kívül, hogy rácsodálkozik az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mit? A Torchwood-ban egyértelműen kijön a

 

 

biszexszualizálódás

 

 

vagyis addig semmi bajom nincs vele, amíg nincs kirakva képernyőre. Ezért is csalódás nekem a Torchwood... és ezért nem fogom valószínűleg elkezdeni ezt a sorozatot. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mit? A Torchwood-ban egyértelműen kijön a

 

 

biszexszualizálódás

 

 

vagyis addig semmi bajom nincs vele, amíg nincs kirakva képernyőre. Ezért is csalódás nekem a Torchwood... és ezért nem fogom valószínűleg elkezdeni ezt a sorozatot. :(

Pedig egy nagyon jó sorozat, én most kezdtem a 2. évadát. Azért szerintem egy-két azonos nemű csókot még a leghomofóbabbak is képesek elviselni, ha mellé ilyen jó sztorit és karaktereket kapnak :) . Ágyjeleneteket nem mutatnak benne, attól nem kell félni :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez h-lyeség, hogy ezért nem nézed Riddick, de ezt már mondtam párszor. Sz-r lenne, ha nem néznénk emiatt az így jártam anyátokkal, amikor a legjobb karakter szintén az.

Jack kapitány az egyik legjobb karakter a DW univerzumban, amit ott aztán rendesen be is mutatnak. És mint mondtam a TW 3. és 4. évada iszonyú zseniális.

Bomarr te tovább nézted?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DW -ben mik azok a speciálok? A nulladik részekre gondolnak ezek alatt?

Igen a nulladik részek például rendszerint a karácsonyi speciálokat rejtik. De például a negyedik évadot összesen öt speciál követi. Van ahol simán 14-18 részeknek tüntetik fel őket (The Next Doctor, Planet of the Dead, The Waters of Mars, The End of Time 1-2).

 

kudar: nézegetem a Torchwood-ot de egyelőre nem gyűrt még maga alá a hangulat. De mondtátok hogy majd a következő évadok lesznek az igaziak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor örülni fogsz,

mert azt csiripelik a madarak, hogy a kapitány visszatér a Doki 7. évadában. :rock:

 

Igen de azt is, hogy

ez még nagyon nem tuti, mert nagyon sok dolga van mostanában. :( Persze jó lenne.

 

Ja és egy kis cyberman evolució! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra vártam fél napig, hogy kiderüljön, melyik nem HD verzióhoz lesz felirat, erre egyikhez sem. A mérete miatt nem akartam ezt leszedni (mivel kikerült már normális avi), de most már kénytelen leszek.

Én 200 megás mkv-ban szedem őket. Ahhoz a fajtához is jó ez a felirat. Ide viszonylag elég hamar felkerülnek a cuccok linkjei. Balra lentebb lehet böngészni a sorozatok közül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.